scorecardresearch

Elazığlılar Turizm Ankara Otobüs Seferleri

Elazığlılar Turizm Ankara Otobüs Seferleri

En Popüler Elazığlılar Turizm Ankara Otobüs Seferleri

 

neredennereye.com,
Elazığlılar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Elazığlılar Turizm Ankara Şubeleri

Şube
Telefon
(530) 400 58 36

En Popüler Elazığlılar Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Elazığlılar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Elazığlılar Turizm Ankara otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Ankara otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Elazığlılar Turizm Ankara online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Elazığlılar Turizm Ankara otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Elazığlılar Turizm firmasının 1 Ankara şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan Elazığlılar Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Ankara yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Elazığlılar Turizm firmasının Ankara otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Elazığlılar Turizm firmasının Ankara ve çevresinde 1 şubesi bulunmaktadır.

 

Ankara Elazığlılar Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Ankara Elazığlılar Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Ankara (Merkez) (530) 400 58 36
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
32Puan
0%
0%
20%
20%
60%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"ELAZIĞLILAR" Misafir
Koltuklar rahatsız,Şoförler sigara içmemeli,Yağışlı hava da sürat yapmamalı,Klima bi süre sonra kapatıldı sebep tasarruf ise kötü.
2 hafta sonra tekrar gidecem ankaraya ama bu defa başka bir firma tercih edeceğim.
"Yolculuk değerlendirme" Misafir
Bir daha bu firmadan asla bilet almam. Ankarada aştiye girmedi, başka bi araçla aşti çıkışında bekleyen otobüse götürdüler yolcuları, malatyada da maştiye girmedi yine yolda indirdi herkesi, arabanın içi rahaysız edici derecede benzin kokuyordu, otobüsün üzerinde firma ile ilgili hiçbir amblem yoktu, otogarlara girmeyişinden dolayı açıkcası kaçak bi araç olduğunu asıl firmanın otobüsü olmadığını düşünüyorum, hiç güven vermedi. Muavin diye de bi çocuk koymuşlar servis kalitesi sıfırdı. Bir daha asla tercih etmeyeceğim bir firma.
"Sorunlu" Misafir
2:30.arabasına.bilet.aldım.10:30.arabasını.ayarlamışlar.onada.yetişemedim.malatyada.paramı.istedim.vermediler.allah.bel...zı versin.
"Şikayet" Misafir
Otobüs hem 1 saat geç kalktı. Hem bagajları dolu geldiğinden hiç bir yolcunun bagajını alamadı. Bagajlar içeriye koltukların üstüne kondu. Yolda 45 dk. bir yolcuyu bekledi. 3 kere arıza yaptı. Bize hiç bir açıklama yapmadan saatlerce yolda bekledik. Yolcuların bazılarını başka bir firma ile gönderdiler. Biz 7 saat gecikme ile Elazığ'a varabildik.
"Bagaj" erkan acar
yolcu sayısına göre bavul almıyor br kişinin eşyası nerdeyse baajı dolduruyor buna çözüm bulmazsa yocu kayberder ben bizzat artık kullanmıyorum eşyam dışarda kaldı yardımcı olmadılar