Bu firma satışa kapalıdır.

Aytur Turizm Otobüs Bileti

Aytur Turizm
Aytur Turizm
 

neredennereye.com,
Aytur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aytur Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Aytur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aytur Turizm

Küçükyalı Aydınevler Mah. Poyraz Sok. No:14 Maltepe İstanbul (Anadolu)
0216 519 4010

Aytur Turizm kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite hizmet ilkelerini benimseyerek hareket eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Aytur Turizm bu alanda çalışma yaşamına başlarken kendisini geliştirmek adına kendisine bazı standartlar belirlemiştir. Bu standartları, “Kalite, Dostluk, Hizmet, Gurur, Güven Teknoloji, Yenilik, Sorumluluk” olarak belirlemiştir. Bu standartlar gereğince gelişim gösteren her yapılanmada olduğu gibi kendi bünyesi dahilinde  bu standartların kişilere sergilenmesine ön ayak olan çalışanlarının eğitimine birinci dereceden önem vermektedir.


Aytur Turizm otobüs firması küçük bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana öncelikle kendi çevresinde yatırım alanları oluşturmaktadır. Bu bağlamda çevresine olan saygısını zaman içerisinde giderek yükselen önemli değerler  içerisinde yücelten Aytur Turizm bu alandaki yolculuğuna 1991 yılında başlamıştır. Kurulduğu ilk günden itibaren tabiri caizse bebek adımları ile ilklerine bağlı bir şekilde ilerleyen firma kısa zaman içerisinde bugün bulunduğu konuma gelmeyi başarmıştır. 


Aytur Turizm teknoloji ve yeniliklerin günümüz dünyasının ne denli değişmez bir parçası haline geldiğinin farkında olarak, zaman içerisinde bu yarışta geri kalmamak adına tüm çalışmalarında bilhassa bu hususta hassasiyet göstermektedir. Ayrıca Aytur Turizm için yolcularının üzerinde oluşturduğu güven duygusunun da önemi oldukça büyüktür. Firma bu alanda faaliyet gösteren yapılanmalar açısından müşteri memnuniyetinin ne denli büyük bir önem taşıdığının farkındadır. 

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Araçlar güzel ve yeni