scorecardresearch

Aksu Turizm Mersin Otobüs Seferleri

Aksu Turizm Mersin Otobüs Seferleri

En Popüler Aksu Turizm Mersin Otobüs Seferleri

 

neredennereye.com,
Aksu Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aksu Turizm Mersin Şubeleri

Şube
Telefon
444 44 46
616 44 46

En Popüler Aksu Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Aksu Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aksu Turizm Mersin otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Mersin otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Aksu Turizm Mersin online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Aksu Turizm Mersin otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Aksu Turizm firmasının 2 Mersin şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan Aksu Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Mersin yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Aksu Turizm firmasının Mersin otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Aksu Turizm firmasının Mersin ve çevresinde 2 şubesi bulunmaktadır.

 

Mersin Aksu Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Mersin Aksu Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Anamur 444 44 46
Tarsus 616 44 46
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
90Puan
50%
50%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Şikayet" Misafir
Otobüse binmek için mersin otogarına gittim.. Otobüs otogardan kalkar değilmi? Bana bir Petrol tarif ettiler.. Koştur koştur petrole gittim.. Bu nedir yaa.. Neymiş efendim mersin yeniotogarında kiralar çok yüksekmiş.. Otobüsler girip çıkmıyormuş.. Otogarı boykot ediyorlarmış.. Yolcu indirmelerini de otogar içinde değil, önünde yapıyormuş tüm firmalar.
"..." yazyagmuru
benim bir muhabbet kuşum war
acaba onunla bir defaya mahsus yolculuk etme ihtimalim war mı..