neredennereye.com, Aksaray Birlik Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Aksaray Birlik Turizm

Aksaray Birlik Turizm
 

neredennereye.com,
Aksaray Birlik Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aksaray Birlik Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Aksaray Birlik Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aksaray Birlik Turizm

444 68 68
Terminal içi No:7 Aksaray Aksaray
0382  216 01 30 - 216 01 31 - 216 01 32 - 216 01 34 - 216 01 35 ( 5 Hat )

Yükseller Aksaray Birlik Turizm Hakkında


Aksaray'ın Öz sermayesi ile kurulmuş olan Yükseller Aksaray Birlik Seyahat müşterilerine rahat, huzurlu ve güvenli bir ulaşımın kapılarını açmaktadır. Aksaray halkının severek tercih ettiği otobüs firmalarından biridir. Aksaray halkının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kurulmuş olan bu firma kaliteli hizmeti ile Aksaray'da ve çevre illerde adından sıkça söz ettirmektedir. Yükseller Aksaray birlik Turizm güvenli ve kaliteli bir hizmet düşüncesiyle yola çıkmıştır. Güler yüzlü hizmeti, imkanları ve sınırsız ikramları ile hoş vakit geçirebileceğiniz bir ulaşım hizmeti sunmaktadır.


 Yükseller Aksaray Birlik Turizmin Vizyon ve Misyonu


Müşterilerine rahat, huzurlu, güvenli ve kaliteli bir hizmet düşüncesiyle yola çıkan firma bu amaçları gerçekleştirmek doğrultusunda her türlü gelişmeyi sağlamaktadır. Kalitesiyle Aksaray'da öncü olan firma sadece Aksaray ve çevresinde değil tüm Türkiye'de öncü bir firma olmak için çalışmaktadır Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını en kısa sürede ve en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır Kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir hizmet anlayışı sunmaktadır Araçları her türlü teknik donanıma sahiptir. Şoförler, hostesler, muavinler, bilet satış sorumluları gibi her türlü çalışan hizmet içi eğitimden geçerek en iyi hizmeti sunabilmek için eğitim görmektedirler.


 Yükseller Aksaray Birlik Turizm Müşterilerine Sunduğu Olanaklar


Özel günler, turizm gezileri, okul gezileri, iş seyahati, toplantı vb. Her türlü organizasyonlar için son model araçları ile sizlere servis imkanı sunmaktadır. Yolcu güvenliğini en üst seviyede tutabilmek için koltuk sigortası kapsamında her yolcuyu sigortalamaktadır.


Seyahat sırasında araç içinde sunulan yiyecek ve içecek ikramları ile insani ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. 2+1 araçlarıyla önem veren yolcularına alternatifler sunmaktadır.


Müşteri memnuniyeti için ortaya çıkan her türlü yeni teknolojik gelişmeyi takip ederek müşterilerine sunmaktadır. Ulaştırma Bakanlığı'ndan onaylı yetki belgeleriyle güvenli bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. Ergonomik ve rahat koltukları ile yolcularına konforu yaşatmaktadır.


Yükseller Aksaray Turizmin Şubeleri


 Aksaray Otogar, Asya, Eski Garaj, İş Oyak, İş Bankası, Köşe, Lise, Oyak, Telekom, Ulusoy, Yeni Otogar, Yeşil İNG, Yeşil Otogar, Yeşil Sanayi. Firma Aksaray, Ankara, Konya, İstanbul ve Nevşehir başta olmak üzere daha birçok lokasyona otobüs seferi düzenliyor. Aksaray Konya 148 kilometre, Aksaray Ankara 255 kilometre, Aksaray Nevşehir arası ise 75 kilometredir. Yolculuğunuzun uzunluğuna bağlı olarak sitemiz üzerinden otobüs hareketlerinin mola sayısı gibi özelliklerini inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.


 

Aksaray Birlik Turizm otobüs bileti fiyatları, Aksaray Birlik Turizm iletişim ve telefon numaraları, Aksaray Birlik Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Aksaray 35 TL
Aksaray - Ankara 35 TL
Ankara - Şereflikoçhisar 25 TL
Konya - Aksaray 30 TL
Aksaray - Konya 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
72Puan
29%
36%
14%
11%
10%
Toplam Yorum Sayısı (16)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Ben ulusarası öğrenciyim" Misafir
Ben ulusarası öğrenci, Aksaray Birlik Turizm ile Kayseri-Konya yolculuk yaptığım için memnun kaldım, sadece Eğlence konusunda oturduğum koltuk TV çalışmıyordu ama bunu rağmen güzel bir yolculuk yaptım, çünkü otobüs takım ile hiç bir sıkıntı çıkmamış yol boyunca güzel davranış ve saygı gösterdiler, Allah onlardan razı olsun. iyi çalışmalar dilerim. Iyi günler.
"" Misafir
araç hareket saatinden 15 dk geç geldi perona ve yolculuk esnasında her biri 5 dk dan az olmamak kaydıyla 8 kez durdu
"Fazladan Yolcu Alındı ve yolcuyu koridorda bir yere oturttular" Misafir
İnsan güvenliği bu kadar basite indirgenmemeli. Fazladan yolcu alınıp koridorda oturttular. Hem o insanın canı tehlikede hemde diğer yolcuların.
"Memnun kaldım" Misafir
araç içi eğlence paketi iyi değildi
"" Misafir
*wireless internet görüntüde var ama uygulamada yoktu. yolcu mu kandırılıyor!

*Yakınlarda oturan kendini bilmez yolcuların kulaklıklarından taşan ses ve gürültüleri çekmek zorunda mıyız! otobüs yönetimi bunlara neden mudahale etmiyor!

*Servis elemanı gereksiz ciddi olduğu kadar neden hizmet tebessümü yapamıyor..
"Rezalet" Misafir
Rezalet bir firma bir daha da binmem.
"Kirli" Misafir
Araç camları çok kirli idi
"Hhd" Misafir
Sheh
"Uygulama hakkında" Misafir
Merhaba
Uygulama çok kullanışlı ve zaman kaybını ortadan kaldırıyor.
Acaba seferler için servis kullanmak istenip istenmediği uygulamaya entegre edilebilirim? ( servisi olan firmalar için tabi)
"Aksaray birlik" Misafir
Yolculara net bilgi vermekten kaciniyorlar. Bir dedikleri digerini tutmuyor. Pek guvenmiyorum. Bir sonraki tercihim bu firma olmayacak.