scorecardresearch
 
neredennereye.com, Aksaray Birlik Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.
Aksaray Birlik Turizm
 

neredennereye.com,
Aksaray Birlik Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aksaray Birlik Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Aksaray Birlik Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aksaray Birlik Turizm

444 68 68
Terminal içi No:7 Aksaray Aksaray
0382  216 01 30 - 216 01 31 - 216 01 32 - 216 01 34 - 216 01 35 ( 5 Hat )

Aksaray Birlik Turizm otobüs bileti almak için artık otogara yahut firma şubesine gitmenize gerek yok. Neredennereye.com’un güvenilir ödeme sistemi ile oturduğunuz yerden online otobüs bileti sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemiz üzerinden firma ve otobüs biletleri hakkında birçok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

1970 yılından bugüne turizm sektöründe hizmet veren Aksaray Birlik Turizm sektörde çok iyi tanınan ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan otobüs firmasıdır. Güvenli ve konforlu bir yolculuk için tüm olanakları sağlıyor. Aynı zamanda yolculuğunuz süresince sosyal ağlardan kopmamak için tüm araçlarında bulunan kablosuz internet özelliği ile keyifli bir yolculuk imkanı sunuyor.

Firma Aksaray, Ankara, Konya, İstanbul ve Nevşehir başta olmak üzere daha birçok lokasyona otobüs seferi düzenliyor. Aksaray Konya 148 kilometre, Aksaray Ankara 255 kilometre, Aksaray Nevşehir arası ise 75 kilometredir. Yolculuğunuzun uzunluğuna bağlı olarak sitemiz üzerinden otobüs hareketlerinin mola sayısı gibi özelliklerini inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.

Daha önce Aksaray Birlik Turizm ile seyahat etmediyseniz sitemiz aracılığı ile bu firma ile yolculuk yapmış kişilerin puanlamalarını ve yorumlarını inceleyebilirsiniz. Otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Otobüs bileti sorgulama yaparken karşınıza çıkan sitemiz üzerinden piyasaya göre en ucuz otobüs biletlerini görebilmeniz mümkün. Otobüs bileti kampanyalarından faydalanarak indirimli otobüs bileti satın almak için takipte kalın. Sitemiz üzerinden Aksaray Birlik online otobüs bileti satın aldıysanız siz de yolculuğunuz sonrasında firmayı değerlendirebilir, istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

100 üzerinden
76Puan
46%
17%
13%
17%
8%
Toplam Yorum Sayısı (9)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kirli" Misafir
Araç camları çok kirli idi
"Uygulama hakkında" Misafir
Merhaba
Uygulama çok kullanışlı ve zaman kaybını ortadan kaldırıyor.
Acaba seferler için servis kullanmak istenip istenmediği uygulamaya entegre edilebilirim? ( servisi olan firmalar için tabi)
"Aksaray birlik" Misafir
Yolculara net bilgi vermekten kaciniyorlar. Bir dedikleri digerini tutmuyor. Pek guvenmiyorum. Bir sonraki tercihim bu firma olmayacak.
"Memnuniyet" Misafir
Beğendim
"Şikayet" Misafir
şöfor ve muavin davranışları çok itici bu firmada sürekli yapılıyor yasal olmamasına rağmen şöfor araç içerisinde nasıl sigara içebiliyor 3.sınıf bir personel kalitesi
"DÜZEN" Misafir
Biraz daha düzen biraz
"Güzel" Misafir
Genel olarak yolculugum rahat geçti ama Bir kaç kere yolda durup yolcu aldılar biletsiz. Memnun kaldim bir tek sıkıntı istanbulun trafik yogunlugundan dolayı 2 saat gecikmeli gittik onun dışında iyiydi.
"" Misafir
Aksaray birlik turizmle iki kez seyahat etme imkanım oldu. ikisinde de sorunla karşılaştım. ilkinde müşteri memnuniyeti çok kötü idi. ikinci yolculuğumda ise şehir içi yolcu servisini çok bekledim. Arayıp söylememe rağmen şoförün geleceği söylendi ama maalesef şoför gelmedi, daha sonra geldiyse de ben ordan çoktan gitmiştim. Bu ikinci binişimde mecburiyetten dolayı idi çünkü o saatte başka araba bulamadım. yoksa kesinlikle binmezdim.
"Koltuk araları neden genişletilmiyor hala ..." Misafir
Otobüs genel standartlarda ama Uzun boylu insanların seyahat edebileceği 2+1 tarzı yolcu otobüslerine geçsenizde insanlar biraz rahat etse. Yol boyu dizlerimi büke büke dizlerim ağrıdı. Biz de Türkiye'de yaşıyoruz. Ama her seyahatte aynı sıkıntıyı çekiyoruz