Yeni Ses Turizm
 
 

Yeni Ses Turizm

AŞTİ Ankara
0312 224 09 66 - 224 07 66
www.sesturizm.com.tr

65 yıl önce kurulan Ses Turizm, çoğunluğu kendi malı olan 60 adet otobüs ile Türkiye'nin bütün bölgelerinde yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir.


Yozgat, Ankara, Kayseri, İzmir, İstanbul, Bursa, Bodrum, Antalya, Çorum, Zile ve Samsun illerine seferler yapmaktadır.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
60Puan
43%
5%
3%
4%
45%
Toplam Yorum Sayısı (110)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Az bile yazılmış !" pharmacist   burda yazanlar yerden göğe kadar haklılar hatta az bile yazmışlar. Seste çalışan arkadaşlar yorum yapmışlar ukala ukala binmeyin felan diye başka firma yok bunu sizde iyi biliosunuz halk mecbur binecek ama sizin mantıgınız şu mecbur biniolar mecburlar nasıl olsa bize istedigimizi yaparız! mantıgıyla hareket edip hala ukalalık yapıosunuz binmeyinmiş!!
"Beğenmeyenler baksın" Emre Bozkurt   yorumların çoğu sefer saatleri üzerine yapılmış kardeşim adamlar orda otobüsün perona yaklaşacağı saat olarak hareket saatini yazıyo atıyorum hareket saati 16:00 ise otobüs 16:30 da kalkar . 16:00 aslında otobüsün perona yaklaşma saatidir. Bunu anlayamacak kadar malsanız online bilet almayın!
"Seviyesizlik" Emre   istanbul bileti almak için aştıye gittiğimde kel bir SES Türzm ayakçısı çevirdi ve 35 tl dedi . bizde şöyle dolanalım dediğimizde akrabalarım bekliyordu ben başka yerden 20 tlye alınca adam ağzına geleni saydı ... edilmeyecek küfürler etti... ben böyle seviyesizlik görmedim . Ayrıca Otobüsleri hala Mercedes Benz 0403 bilet aldığım yerin otobüsü ise Travego 17 shd düşünün artık . REZALET BİR FİRMASINIZ ayrıca neredennereye.com'a çok teşekkürler. şikayetlerımızı sizlerin sayesinde ulaştırıyoruz
"Yolculuk" osman6634   herkese tavsiye ederim sivaslılar çok güzel araçlarımız var birisi babamın setra konforlu :)
"" ERBAALI60  
"Fazla konusmayin darp edilirsiniz.." hypatiaa   ses turizm insanlari esya gibi gormekten oteye gidememis bir fırmadir.. insana insan degeri vermeme konusunda ustune yoktur. yerkoyden sorguna ses tur sayesinde 3 saate varilabiliyor. nicin otobus dolmus gibi heryerde duruyor dedigimizde yakamizdan tutup darp edebiliyorlar.. istanbuldan geldigimizde ankarayi gectikten sonra muavinden tut sofore kadar hepsi ikinci moda geciyor.. KESINLIKLE KULLANILMAMASI GEREKEN BIR FIRMA.. metroyu tercih etmek daha akillica..
"İnternet biletlerini kafalarina gore degistiriyorlar" Zileli   İnternetden 2 hafta once SATİN aldigim 19:00 zile ist otobusu biletimi kafalarina gore 19:30 otobusune aktarmislar. Ustelik koltuk numarasini da yine kafalarina gore degistirmisler. Suan zile garajindan telefondan internete baglaniyorum. Saat 20:06 ve sozde 19:30 otobusu hala gelmedi. Sebep klasik " bayram yogunlugu" mazareti. Zile istanbul yolculari aman diyim ses tur dan uzak durun. Mecbursaniz bile internetden almayin. Sizin internetden aldiginiz bileti, sonradan ek sefer ekledikleri toplama otobuse aktariyorlar. Suan otobus kimbilir nerelerde..
"Teşekkür" kmlya   ankaradan 12 aracı ile yozgata yola çıktık. Ve gülen turizm seyahatte doruk noktasını yaşattı. Bu kadar kültürlü insancıl , yolcularına ayrıcalıklı olduklarını hissettiren personellerine teşekkürü borç biliyorum. Teşekkürler gülen :)
"Yok böyle birşey " ays1   sayın gülen turizm işletmecileri ankaradan yozgat a yaptıgım yolculukda inanılmaz bir şeye tanık oldum adeta yozgatlı oldugumdan utandım saat 12 00 da bindigim otobüsde hostesin şöförle konuşmaları cok dikkatimi cekti hostesin kaptana karşı beni seviyormusun yüksek sesle öpüçük atmaları bizi yüksek derecede tedirgin etti şöförün yolcu bakıyor demesi ile hostesin cevabı enterasan dı yolcu ne karışır istedigime veririm dedi sanki seyahat otobüsü degil genel evi
"Ses İyidir " rev6   Diğer firmalara bakaraktan ses turizm Kat kat iyidir bırakın anti tavırları :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >