Ses Turizm Otobüs Seferleri

Ses Turizm
 
 
Ses Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Ses Turizm

AŞTİ Ankara
0312 224 09 66 - 224 07 66

“Özlediklerinize kavuşmanın güvenli tercihi”

Ses Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Ses Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Ses Turizm, misafirlerinin değişen beklentilerine zamanında en uygun çözümleri geliştirirek, kaliteli ve güvenli hizmet sunan bir otobüs firması. Misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde Ses Turizm, bu konuda da beklenmeyeni gerçekleştirmeyi başarıyor. Sektörde belirleyici ve referans marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Ses Turizm, yolcularının güvenliğini de unutmuyor ve bu konuda gerekli tüm tedbirleri alarak yola çıkıyor. Ses Turizm, misafir memnuniyetini ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmayı hedefliyor. Ses Turizm’in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Ses Turizm’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin pek çok noktasına, Ses Turizm otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Ses Turizm, otogarlardan da hizmet veriyor. Ses Turizm’in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ses Turizm, sağladığı internet bağlantısı ile yolcuların cep telefonlarından ya da dizüstü bilgisayarlarından internet erişimi sağlamalarına imkan tanıyor. Geniş ve rahat koltuklarıyla da uzun seyahatlerde, misafirlerinin konforlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor. Ses Turizm’in araçlarında bulunan koltuk arkası ekran sistemi ile yolcular seyahatleri boyunca isterlerse uydu kanallarını isterlerse sisteme kayıtlı olan filmleri seyredebiliyorlar. Araçlarda, uygun saatlerde genel televizyon ve video yayını da yapılıyor. Ses Turizm’in bazı araçlarında Digiturk yayını da bulunuyor. Yolcular bu hizmetlerden yararlanırken, başka yolculara rahatsızlık verilmemesi için otobüs içerisinde kişisel kulaklık da bulunuyor. Ses Turizm, yolculuk sırasında, yine uygun saatlerde genel radyo ve müzik yayını da yapıyor. Yolcular, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemden de, kendi zevklerine göre müzik dinleme imkanına sahipler. Ayrıca yine bazı araçlarda özel Lig Tv yayını da yapılıyor. Tüm bunların yanı sıra, kitap okuma alışkanlığı edinmiş misafirlerin, bu zevklerinden mahrum kalmamaları için araçların çoğunda okuma lambası bulunuyor. Ses Turizm, yolcuların kişisel cep telefonlarını ve dizüstü bilgisayarlarını seyahatleri boyunca kullanabilmeleri için, bazı araçlarında 220 volt priz de bulunduruyor. Ayrıca, araçların bazıları namaz vakitlerinde durmayı ihmal etmiyor.

Ses Turizm, tüm bu hizmetlerin yanı sıra, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Ses Turizm, üstün güvenlik sistemleriyle ve son model araçlarıyla, misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.


Ses Turizm’in Otobüs Filosu


O403 Mercedes

Temsa Diamond

Fortuna Man

Fortuna Mega Man

Setra S416 HDH

Travego 17 SHD

Travego 15 SHD


Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Ses Turizm, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Ses Turizm, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor.

Ses Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Ses Turizm’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ses Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.


 

100 üzerinden
58Puan
41%
5%
3%
4%
46%
Toplam Yorum Sayısı (142)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir   bir keresin de ankaraya gitmem için metro turizme baktım. ortalık karışık gibi otogarda. ses turizme sordum. bana "metro battı" dedi bende sesten aldım bileti. baktım ki metro orada ve ankaraya gidecek. gittim ses'e"paramı geri verin neden yalan söylüyorsunuz" dedim ve paramı aldım. bileti metrodan aldım. bu kadar seviyesiz bir firma görmedim. neredennereye teşekkür ederim. sesimizi buradan duyurmamızı sağladığınız için sağolun.
"Iyi değil" Misafir   ses turizm müşteriyi kandıran ve rahat etmesi için çaba göstermeyen bir turizm. o kadar ankara yozgat arası gittim. en berbat ses turizm. otobüsün içinde ses eksik olmuyor ve sürekli çol çocuk şoförün yanına gidiyor. şoför sigara manyağı. otobüslerde sürekli içiyorlar ve düzgün bir hizmet yok. her şey 0.
"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

"Ss" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Berbatti
"Az bile yazılmış !" pharmacist   burda yazanlar yerden göğe kadar haklılar hatta az bile yazmışlar. Seste çalışan arkadaşlar yorum yapmışlar ukala ukala binmeyin felan diye başka firma yok bunu sizde iyi biliosunuz halk mecbur binecek ama sizin mantıgınız şu mecbur biniolar mecburlar nasıl olsa bize istedigimizi yaparız! mantıgıyla hareket edip hala ukalalık yapıosunuz binmeyinmiş!!
"Beğenmeyenler baksın" Emre Bozkurt   yorumların çoğu sefer saatleri üzerine yapılmış kardeşim adamlar orda otobüsün perona yaklaşacağı saat olarak hareket saatini yazıyo atıyorum hareket saati 16:00 ise otobüs 16:30 da kalkar . 16:00 aslında otobüsün perona yaklaşma saatidir. Bunu anlayamacak kadar malsanız online bilet almayın!
"Seviyesizlik" Emre   istanbul bileti almak için aştıye gittiğimde kel bir SES Türzm ayakçısı çevirdi ve 35 tl dedi . bizde şöyle dolanalım dediğimizde akrabalarım bekliyordu ben başka yerden 20 tlye alınca adam ağzına geleni saydı ... edilmeyecek küfürler etti... ben böyle seviyesizlik görmedim . Ayrıca Otobüsleri hala Mercedes Benz 0403 bilet aldığım yerin otobüsü ise Travego 17 shd düşünün artık . REZALET BİR FİRMASINIZ ayrıca neredennereye.com'a çok teşekkürler. şikayetlerımızı sizlerin sayesinde ulaştırıyoruz
"Yolculuk" osman6634   herkese tavsiye ederim sivaslılar çok güzel araçlarımız var birisi babamın setra konforlu :)
"" ERBAALI60  
"Fazla konusmayin darp edilirsiniz.." hypatiaa   ses turizm insanlari esya gibi gormekten oteye gidememis bir fırmadir.. insana insan degeri vermeme konusunda ustune yoktur. yerkoyden sorguna ses tur sayesinde 3 saate varilabiliyor. nicin otobus dolmus gibi heryerde duruyor dedigimizde yakamizdan tutup darp edebiliyorlar.. istanbuldan geldigimizde ankarayi gectikten sonra muavinden tut sofore kadar hepsi ikinci moda geciyor.. KESINLIKLE KULLANILMAMASI GEREKEN BIR FIRMA.. metroyu tercih etmek daha akillica..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >