Süzer Turizm Samsun Otobüs Seferleri

Süzer Turizm
 
 

Süzer Turizm Samsun Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
362
834 10 82
362
714 10 61
362
465 60 15 - 465 60 16 - 465 60 17
362
- 238 17 17
Atakum
362
438 12 02
Belediye Evleri
362
238 93 48
Cedit
362
446 87 20
Cezaevi
362
238 03 03
Cumhuriyet Meydanı
362
435 86 13
Gima
362
438 45 84
Otogar
362
465 61 31
Tekkeköy
362
256 14 14
Türkiş
362
439 01 39
362
876 34 00

Süzer Turizm

 Trabzon
0462 325 23 33

"Biz bir aileyiz"

Trabzon Süzer Turizm Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Trabzon Süzer Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Ana yurdu Trabzon olan Trabzon Süzer Turizm Seyahat, yolcuların can ve mal güvenliğini ön planda tutarak, kaliteli ve yenilikçi ulaşım hizmeti sağlıyor. Kalite ve güvenli hizmetlerinden taviz vermeden, ülke genelinde hizmet ağını yaygınlaştıran Trabzon Süzer Turizm Seyahat, son teknolojik olanakları tüm hizmet alanlarında uygulamaya özen gösteriyor. Kaliteli, güvenli ve yenilikçi hizmetleriyle Trabzon Süzer Seyahat, koşulsuz misafir memnuniyeti sağlıyor. İnsan taşımacılığında yolcuların beklentilerini karşılayan Trabzon Süzer Seyahat, dünya standartlarını takip ederek, hizmette mükemmel olmayı hedefliyor. Trabzon Süzer Turizm Seyahat'in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Trabzon Süzer Turizm Seyahat'in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Trabzon'dan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Trabzon'a Trabzon Süzer Turizm Seyahat otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Trabzon Süzer Turizm Seyahat, otogarlardan da hizmet veriyor. Trabzon Süzer Seyahat'in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Trabzon Süzer Seyahat, sağladığı internet bağlantısı ile yolcuların cep telefonlarından ya da dizüstü bilgisayarlarından internet erişimi sağlamalarına imkan tanıyor. Geniş ve rahat koltuklarıyla da uzun seyahatlerde, misafirlerinin konforlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor. Trabzon Süzer Seyahat'in araçlarında bulunan koltuk arkası ekran sistemi ile yolcular seyahatleri boyunca isterlerse uydu kanallarını isterlerse sisteme kayıtlı olan filmleri seyredebiliyorlar. Araçlarda, uygun saatlerde genel televizyon ve video yayını da yapılıyor. Yolcular bu hizmetlerden yararlanırken, başka yolculara rahatsızlık verilmemesi için otobüs içerisinde kişisel kulaklık da bulunuyor. Trabzon Süzer Seyahat, yolculuk sırasında, yine uygun saatlerde genel radyo ve müzik yayını da yapıyor. Yolcular, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemden de, kendi zevklerine göre müzik dinleme imkanına sahipler.  Trabzon Süzer Seyahat, lezzetli ikramlarıyla da uzun yolculuklara keyif katmayı başarılı bir şekilde sürdürüyor.

Trabzon Süzer Seyahat, yolculuk öncesi ve yolculuk sonrasında misafirlerine servis hizmeti de sağlıyor. Trabzon Süzer Seyahat, tüm bu hizmetlerin yanı sıra, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Trabzon Süzer Seyahat, hız sabitleyici gibi üstün güvenlik sistemleriyle ve son model araçlarıyla, misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.

Trabzon Süzer Seyahat'in Otobüs Filosu

Travego 17 SHD

Travego 15 SHD

Tourismo

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Trabzon Süzer Seyahat, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Trabzon Süzer Turizm Seyahat, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Trabzon'un tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Trabzon Süzer Turizm Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Trabzon Süzer Seyahat'in hizmet verdiği otogarları, Trabzon Süzer Seyahat'in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Trabzon Süzer Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

 

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
82Puan
64%
14%
7%
0%
14%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Selamlar" mehmetkara   firmanın otobüslerini çok beğendim