Öncü Göreme Turizm
 
 

Öncü Göreme Turizm

444 00 07
Adnan Menderes Otogarı Göreme
0384 213 55 37 - 213 01 91
www.oncugoreme.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
60Puan
50%
0%
0%
0%
50%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" fatmazehra s   sadece su istenmesine rağmen ikinci sınıf insan muamelesi görmem, sıcak serviste ise mola yerini beklemem gerektiği ifadesi kullanılması.yetmiyormuş gibi sıcak su yok deniliyor.tamamiyle lakayt şöfer ve muavinin saatlerce süren sohbeti dinlemek zorunda oluşumuz kaptanın kayıtsız halleri beni ziyadesiyle yıprattı.ayrıca kimse kimseyi Allah rızası için taşımıyor.yaptığınız işin hakkını verin veremiyorsanız yapmayın eğitimsiz,işinisevmeyen elemanlarla yaptığınız iş kesinlikle kamu hizmeti değildir.
"Hizmet anlayışı" emremin   bu ayın 12 sinde ayın 18 için ikisi çocuk üç bilet almak için göreme turizme terminal polisi ile birlikte gittik. nevşehir trabzon bileti ayırtdım 120 TL dediler. ayın 15de gittim yer ayırtdığım bilet ücretini 3 gün sonra 150 TL olarak bilet kestiler almadım.
böyle bir anlayışla bu hizmetlerinin sonunu mutlaka GÖREME-Z ler
"Teşekkürler" kapadokyalı   eger göreme turizm olmasa nevşehir seyahat çok pahalı fiyatlarla çekecek, allah yolunuzu açık etsin piyasa sadece böyle acımasız kişilere kalmaz inşsaallah
"MENMUNİYET" İBRAHİM KOZAN   MÜTEVAZİ ARAÇLARI VE MÜTEVAZİ PERSONELİ İLE NEVŞEHİR'E HİZMET ETMEYE ÇALIŞAN FİRMANIZA TEŞEKKÜR ETMEYİ BİR BORÇ OLARAK GÖRÜYORUM.UMARIM DAHADA GÜÇLENİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER.