İpek Turizm Adana Otobüs Seferleri

İpek Turizm
 
 

En Popüler İpek Turizm Seferleri

İpek Turizm Adana Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
322
(530) 175 57 40
322
(530) 175 57 41

En Popüler İpek Turizm Seferleri

İpek Turizm

Belediye Otogarı No: 10 Kayseri
0352 330 09 00 (10 Hat)

“Kalite ve güvenin buluştuğu nokta”

İpek Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

İpek Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Ana yurdu Kayseri olan İpek Turizm, misafirlerinin değişen beklentilerine zamanında en uygun çözümleri geliştiren, kaliteli ve güvenli hizmet sunan nadir otobüs firmalarından biri. Özellikle misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan İpek Turizm, bu konuda bekleneni gerçekleştirmeyi de başarıyor. Ulaşım sektörünün belirleyici ve referans markalarından biri olmayı hedefleyen İpek Turizm, misafirlerinin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri alarak yola çıkıyor. Misafir memnuiyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmak amacında olan İpek Turizm ile Kayseri’den pek çok ile, pek çok ilden Kayseri’ye güvenle ve keyifle ulaşabilirsiniz. 

İpek Turizm’in Otobüs Filosu

Travego 17 SHD

Fortuna Mega Man

İpek Turizm’in Otobüste Sunduğu Araç İçi Hizmetler

İnternet

Rahat Koltuk

Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Genel)

Müzik Yayını (Koltuk)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Koltuk Ekranı (10 inç)

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

İpek Turizm’in hizmet verdiği otogarları, İpek Turizm’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İpekTurizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak ya da yer ayırtmak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.