Doğu Karadeniz Ekspres
 
 

Doğu Karadeniz Ekspres

Belediye Otogarı Rize
0464 612 40 74
www.dogukaradenizekspres.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
44Puan
11%
22%
0%
11%
56%
Toplam Yorum Sayısı (9)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Hangisinden bahsedelim?" vesna09   sanirim bu kadar kati tutum rakibinizin az olusundan kaynaklaniyor rizeden ankara yolculugu ya da nereye giderseniz gidin surekli bir gurcu problemi ayrim yapiliyor bunlar hos seyler degil soforlerin yolcuyu azarlamasindan mi guvensiz suruslerden mi kabus gibi gecen saatlerden mi o kadar kotu yemekleri pahali ve lezzetsiz olan dinlenme tesislerinden mi hangisinden bahsedelim sizce?
"Kandırıldım" ramazan1978   ankaradan çoruma saat 16.00.çıkacak olan aracınızdan bilet almak için gidince oaradaki arkaraşlara özelliklen çorumun garajına girecekmi diye ısrarlan sormama rağmen girecek cevabını birkaç kere tekrar ettirmeme rağmen otobüsünüz garaja girmemiştir.evet şimdi suçlu kim sizce 1:biz miyiz bilet aldığımız için 2:bilet kesenmi bizi kandırdı 3:yoksa şöförmü garaja girmedi şimdi kim suçlu
"Sn: Özbay DEDE" iletisim dke   21.04.2011 tarihindeki seyahatinizle ilgili şikayetiniz okunmuştur. Sizden ve misafirimizden firmamız adına özür diliyoruz. Bu ve benzeri başka bir olayın yaşanmaması için Yolculuk yaptığınız aracın firmamızla ilişkisi kesilerek Filomuzdan çıkarılmıştır.
Saygılarımızla
"ŞİKAYET" odede   21.04.2010 günü saat 18;30 da Arhaviden Orduya gelen yolcuyu gece saat 01 dolaylarında (22.04.2011) Ordu terminalini sehven geçerek yol ortasında bırakan bir firma yeryüzünde olmaması gerekir. Ancak varmış DOĞU KARADENİZ.
Hemde genç bir kız çocuğunu. Kendimde artvinliyim. Ancak allah böyle insanlarla bizi karşılaştırmasın demekten başka diyeceğim yok. Yazıklar olsun böyle sürücüye de böyle firmaya da. Bu duruma nasıl cevap vereceğinizi bekliyorum.
Özbay DEDE
"şikayete cevap" bodyguard   Ben şikayette bulunan yolcuya cavap vermek istiyorum:

Doğu Karadeniz ekspres firmasında kesinlikle eski modeli düşük son 8 ay için diyorum yoktur. ama o günde olmuştur sıra değişmiş ya da bi arızadan dolayı bir seferlik ek araç kiralanmış yolcular mağdur edilmemiştir. ha bunun yanında da sizin bu kadar ön yargılı vede katı yazmanıza hiç gerek yoktur. mağdur mu oldunuz araçsız mı kaldınız size sahip mi çıkılmadı bize bu şikayetlerinizi iletin lütfen şunu da ekliyim şimdiden sonrasına bakın biz efsanayi ayağa kaldırdık artık 43.yılımız son model araçlarımızla yolcularımızla paylaşıyoruz artık....
"Doğu kardeniz ekspres" iletişimDKE   Yorumlarını buraya yazan siz değerli misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Firmamız Haziran 2009 da Doğu karadeniz ekspres adı ile yeniden kurulmuştur. Yenilenen yüzü ile hizmet vermeye başlayan firmamız gerekli bütün yatırımları yapmaktadır.
Eskiyen araçlarımızı yenileyerek misafirlerimizin yolculuğunu keyifli hale getirmek vazifemizdir. Yenilene sitemizde tüm şubelerimizin telefonları bulunmaktadır. Aramanız halinde tüm personelin hizmetinizde olduğunu bilmeniz bizi memnun edecektir.

yazan: iletişim DKE

http://dogukaradenizekspres.com.tr
"Web Sitesi" Gkhn   Doğu Karadeniz Ekspres web site adresi: www.dogukaradenizekspres.com.tr

irtibat telefon: 0464 612 4074
"" 53 rize kandewa   rize/izmir yolculugumdu yool cok uzun bitmek bilmiyo fakat hemşerilerim adam gibi, şoföre tek kelime laf dedirtmem çok güzel bi firma. fakat rize otogarında pek ağır değiller, reklama ihtiyaçları var.
"YANLIŞ ALINAN POŞET ÇANTA" Misafir   10.09.2008 TARİHİNDE SAAT :16.30 ARABASIYLA ANKARADAN- HOPA'YA SEYAHAT ETTİM. OTURMAKTA OLDUĞUM KOLTUĞUN KARŞISINDAKİ KOLTUĞUN ÜST BÖLMESİNDE BULUNAN ÇANTA POŞETİM SANIYORUM YANLIŞLIKLA ALINDI. YERİNE BAŞKA BİR POŞET ÇANTA BIRAKILMIŞ. DURUMU TERME'DEKİ MOLA YERİNE VARDIĞIMIZDA FARKETTİM. BÜYÜK İHTİMALLE SAMSUNDA İNEN YOLCULARDAN BİRİSİ YANLIŞLIKLA ALDI. DURUMU FİRMANIN MERKEZİ OLAN PAZAR OTOGARINA BİLDİRDİM, ANCAK HENÜZ HERHANGİ BİR HABER ÇIKMADI. İÇERİSİNDE MONT, AYAKKABI, YENİ EŞOFMAN TAKIMI VE 1 ADET YENİ BAYAN GÖMLEĞİ BULUNAN POŞETİMİ ALAN KİŞİ GETİRDİYSE LÜTFEN 0 537 674 00 35 NO'LU TELEFONA BİLDİRİRMİSİNİZ.
"şikayet" oben ben   19.08.2008 tarihinde hopa'dan izmir'e gelmek için arabanın başına geldiğimde son model denen arabanın aslında 96 model olduğunu görünce dumura uğradım. arabanın eski olması bir yana 22 saatlik yolu 28 saatte gelen arabanızdan malesef 28 saat boyunca mazot kokusu çektik. Mecburiyetten sizi tercih etmiştim ama artık mecbur da kalsam bedava bilette dağıtsanız sizin firmayla arhavi'ye bile gitmem.