Doğu Karadeniz Ekspres Online Otobüs Bileti
Doğu Karadeniz Ekspres Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Doğu Karadeniz Ekspres Otobüs Seferleri

Doğu Karadeniz Ekspres

Doğu Karadeniz Ekspres

Belediye Otogarı Rize
0464 612 40 74

“Sorumluluk taşır”

Doğu Karadeniz Ekspres Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Doğu Karadeniz Ekspres Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

1968 yılında Selahattin Kumburoğlu ve Özcihan Kurnaz tarafından kurulan Doğu Karadeniz Ekspres, bir yandan pek çok kişiye imkân sağlarken, bir yandan da bölgede markalaşarak, günümüzde misafiri için var olan bir şirket imajı kazandı. Günümüz yeniliklerinden ve ihtiyaçlarından geri durmayan Doğu Karadeniz Ekspres, çağımızın teknolojik şartlarına da ayak uydurarak, sektörde güçlü adımlarla ilerliyor. Gün geçtikçe araç filosunu zenginleştiren ve hizmet kalitesini arttıran Doğu Karadeniz Ekspres, Doğu Karadeniz Bölgesi’nin diğer bölgelerimize ve illerimize ulaşımının sorumluluğunu üstleniyor. Bunun yanı sıra Doğu Karadeniz Ekspres, hizmet verdiği her ilde, ilçelere ve semtlere ulaşımda geniş bir servis ağına da sahip.

Doğu Karadeniz Ekspres’in hedefinde, çalışanı ve hizmetiyle kaliteyi arttırmak yer alıyor. En üstün kaliteyi sunmak için öncelikle yerel sonra tüm yurt içinde güvenli ve avantajlı hizmet atakları gerçekleştiren Doğu Karadeniz Ekspres, kalitesi, misafirine duyduğu saygı ve ailesi olarak gördüğü çalışan kadrosuyla emin adımlarla ilerliyor.

Misafirlerine ve çalışanlarına karşı hiçbir ayrım gözetmeksizin yaklaşan Doğu Karadeniz Ekspres, daha verimli hizmet verebilmek için çağın tüm teknolojik olanaklarından yararlanıyor ve misaifirlerin beklentilerinin üzerine çıkmayı başarıyor. 

Özverili ve sorumluluktan asla kaçmayan Doğu Karadeniz Ekspres, rahatlık ve güven bakımından en iyi hizmeti vermek, bu sayede misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı kendine ilke edinen bir firma. Sahip olduğu kalite politikasını ancak eğitimle kazanılabileceğinin ve elinde tutabileceğinin bilincinde olan firma, verdiği eğitimlerle çalışanlarının donanımını arttırarak, takım ruhu ve verimlilik ile hizmet politikasını üst seviyelere çıkarıyor. Son zamanlarda yaptğı atılımlarla Doğu Karadeniz Ekspres, Man Fortuna Supreme, Neoplan Tourliner gibi yüksek kaliteli araçları filosuna katmış bulunmakta.

Doğu Karadeniz Ekspres Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Doğu Karadeniz Ekspres Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

100 üzerinden
52Puan
13%
33%
0%
7%
47%
Toplam Yorum Sayısı (18)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kutlama" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Müşteri memnuniyeti odakli bu anket için teşekkür eder ve basarilarinizi kutlarız. Hedefleriniz her daim vizyonunuzla doğru orantili ve işleriniz bereketli olsun.
"Şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Sitede otobüs 2+1 görünüyordu.tekli koltuk satın aldım ama otobüse geldigimde normal 2+2 koltuk düzeni vardı.
"Kabus yolculuk" Feyza Nur
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Ben boyle bir firma daha görmedim.bugünkü yolculuktan sonra bidaha asla bu firmayi secmeyecegim.araba yolcu tasima araci bile degildi bildiğin mazot tasima araciymis.saat 22.00 deki aracin 23.30 ta gelip gece bire kadar polisler tarafından astide tutulmasinami yanayim yol boyu otobüsün bozulup bozulup durmasinami can guvenligimizin olmamasinami sanayide oturup beklememizemi 9 saatlik yolculugumn 16 saate cikmasinami hangisine ?
"Hangisinden bahsedelim?" vesna09   sanirim bu kadar kati tutum rakibinizin az olusundan kaynaklaniyor rizeden ankara yolculugu ya da nereye giderseniz gidin surekli bir gurcu problemi ayrim yapiliyor bunlar hos seyler degil soforlerin yolcuyu azarlamasindan mi guvensiz suruslerden mi kabus gibi gecen saatlerden mi o kadar kotu yemekleri pahali ve lezzetsiz olan dinlenme tesislerinden mi hangisinden bahsedelim sizce?
"Kandırıldım" ramazan1978   ankaradan çoruma saat 16.00.çıkacak olan aracınızdan bilet almak için gidince oaradaki arkaraşlara özelliklen çorumun garajına girecekmi diye ısrarlan sormama rağmen girecek cevabını birkaç kere tekrar ettirmeme rağmen otobüsünüz garaja girmemiştir.evet şimdi suçlu kim sizce 1:biz miyiz bilet aldığımız için 2:bilet kesenmi bizi kandırdı 3:yoksa şöförmü garaja girmedi şimdi kim suçlu
"Sn: Özbay DEDE" iletisim dke   21.04.2011 tarihindeki seyahatinizle ilgili şikayetiniz okunmuştur. Sizden ve misafirimizden firmamız adına özür diliyoruz. Bu ve benzeri başka bir olayın yaşanmaması için Yolculuk yaptığınız aracın firmamızla ilişkisi kesilerek Filomuzdan çıkarılmıştır.
Saygılarımızla
"ŞİKAYET" odede   21.04.2010 günü saat 18;30 da Arhaviden Orduya gelen yolcuyu gece saat 01 dolaylarında (22.04.2011) Ordu terminalini sehven geçerek yol ortasında bırakan bir firma yeryüzünde olmaması gerekir. Ancak varmış DOĞU KARADENİZ.
Hemde genç bir kız çocuğunu. Kendimde artvinliyim. Ancak allah böyle insanlarla bizi karşılaştırmasın demekten başka diyeceğim yok. Yazıklar olsun böyle sürücüye de böyle firmaya da. Bu duruma nasıl cevap vereceğinizi bekliyorum.
Özbay DEDE
"şikayete cevap" bodyguard   Ben şikayette bulunan yolcuya cavap vermek istiyorum:

Doğu Karadeniz ekspres firmasında kesinlikle eski modeli düşük son 8 ay için diyorum yoktur. ama o günde olmuştur sıra değişmiş ya da bi arızadan dolayı bir seferlik ek araç kiralanmış yolcular mağdur edilmemiştir. ha bunun yanında da sizin bu kadar ön yargılı vede katı yazmanıza hiç gerek yoktur. mağdur mu oldunuz araçsız mı kaldınız size sahip mi çıkılmadı bize bu şikayetlerinizi iletin lütfen şunu da ekliyim şimdiden sonrasına bakın biz efsanayi ayağa kaldırdık artık 43.yılımız son model araçlarımızla yolcularımızla paylaşıyoruz artık....
"Doğu kardeniz ekspres" iletişimDKE   Yorumlarını buraya yazan siz değerli misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Firmamız Haziran 2009 da Doğu karadeniz ekspres adı ile yeniden kurulmuştur. Yenilenen yüzü ile hizmet vermeye başlayan firmamız gerekli bütün yatırımları yapmaktadır.
Eskiyen araçlarımızı yenileyerek misafirlerimizin yolculuğunu keyifli hale getirmek vazifemizdir. Yenilene sitemizde tüm şubelerimizin telefonları bulunmaktadır. Aramanız halinde tüm personelin hizmetinizde olduğunu bilmeniz bizi memnun edecektir.

yazan: iletişim DKE

http://dogukaradenizekspres.com.tr
"Web Sitesi" Gkhn   Doğu Karadeniz Ekspres web site adresi: www.dogukaradenizekspres.com.tr

irtibat telefon: 0464 612 4074