Bu firma satışa kapalıdır.

Yolunda Turizm Otobüs Bileti

Yolunda Turizm
Yolunda Turizm
 

neredennereye.com,
Yolunda Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yolunda Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Yolunda Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yolunda Turizm

 Tekirdağ
0282 

Yolunda Turizm Otobüs Firması

Yolunda Turizm, Türkiye’de yerel olarak kurulan ve özellikle Bulgaristan’a gerçekleştirdiği konforlu ve kaliteli hizmeti ile ön plana çıkan, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren otobüs firmalarından biridir. Firma kurulduğu günden bu yana kendi bünyesinde belirlemiş olduğu ilkeler kapsamında, her geçen gün attığı yeni ve sağlam adımlar neticesinde çalışma yaşamında ilerlemeye devam etmektedir. Yolunda Turizm firması vermiş olduğu ülkeler arası yolcu taşımacılığı hizmetinin yanı sıra aynı zamanda yolcuları için çeşitli tatil bölgelerinde turlar da düzenlemektedir. Yolcularına ve yolcusu olmak isteyenlere daha hızlı ve güvenli şekilde ulaşmak isteyen firma fiziksel şubelerini yanı sıra online olarak da hizmet sağlıyor. Yerel bir işletme olarak kurulmanın zorluklarını bilen firma zaman geçtikçe ulaşım ağını arttırmanın yanı sıra yolcularının kendisine duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına araç filosunda bulunan otobüslerini çağın gerekliliklerini en iyi şekilde karşılayacak biçimde güncellenmektedir.

Yolunda Turizm otobüs firması klasik anlamda yolcu taşımacılığı alanında sergilediği hizmetinin yanı sıra, gelişimini kayda değer şekilde ilerleterek günümüzde aynı zamanda, “VIP servis hizmeti, şehirlerarası ve şehir içi otobüs hizmeti, servis ve özel ulaşım hizmeti, havaalanı servisi” gibi yaptırımlarda da bulunmaktadır. Türkiye’de küçük bir alan içerisinde kurulan bir işletme olarak daima ileriye dönük hedefleri ile dikkat çeken otobüs firması bu özelliğinden vazgeçmeden sürekli çalışmaya ve yeni adımlar atmaya devam etmektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak müşteri memnuniyetinin temel yapılarından birinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma bu nedenle temel yaptırım ve yatırımlarını başta kendi personeli üzerine kurmuş ve uygulamıştır. 

Günümüz dünyasında, her alanda farklı gelişmeler yaşanırken ve bu gelişmeler hizmet sektörü bünyesinde bulunan yolcu taşımacılığını da kapsıyor durumdayken kısa süre içerisinde daha fazla yolcuya kaliteli hizmetini ulaştırmanın öneminin farkında olan Yolunda Turizm otobüs firması yolcularının imkanlardan daha iyi şekilde yararlanmasını sağlamak adına otobüs biletlerini online platformlara taşımıştır. Türkiye’nin her yerinden en uygun Yolunda Turizm otobüs biletlerini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.