Bu firma satışa kapalıdır.

Ses Turizm Otobüs Bileti

Ses Turizm
Ses Turizm
 

neredennereye.com,
Ses Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ses Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ses Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ses Turizm

0850 532 0737
Büyük İstanbu Otogar No:9 Bayrampaşa İstanbul
0212 

Sinop, yurdumuzun Karadeniz bölgesinde yer alan bir sahil kentidir. Türkiye'nin en kuzeyinde bir burunda yer almasıyla birlikte doğal limana sahip bir ilidir. Özellikle denizi ile yazın yerli ve yabancı birçok turist de çekmektedir. Sinop’un yerli halkı ve dışarıdan gelen yolcular tarafından kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edilen firmaların başında ses turizm gelmektedir.

Ses Turizm Hakkında

Sinop merkezde olarak karayolunda insan taşımacılığı yaparak müşterilerinin Türkiye'nin pek çok noktasına ileten bir otobüs firmasıdır. Sinoplular olmak üzere Karadeniz'de ve Türkiye'nin birçok bölgesinde müşteriler tarafından güvenli ve konforlu yolculuğu ile tercih edilen firmalar arasında bulunmaktadır. Uzun yıllardır vermiş olduğu kaliteli hizmetleri ve beraber marka haline gelmeyi başarmıştır ses turizm. İşinde profesyonel bir ekip ile çalışan firma güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir. Yakın bir zamanda yenilenen araç filosuyla beraber hizmetlerine devam etmektedir. Sürekli seferlerini artırmaktadır. Müşterilerine her noktaya ulaştırmak firmanın amacıdır.

Ses Turizm’in Misyonu

Kaliteli, huzurlu ve güvenli bir hizmeti yolcularına sunarak sektörün öncü firmalarından biri haline gelmek, eksiksiz müşterini memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyetin sürekli olması yönünde çalışmalar yapmak.

Ses Turizm’in Vizyonu

• Güler yüzlü hizmet anlayışı ile yolcularına hizmet sunmak

• Firmanın sahip olduğu güvenin sürekliliğini sağlamak

• Müşteri memnuniyetini maddi çıkarların üzerine koymak

• Ses Turizm ile yolculuk yapan müşterilerin can ve mal güvenliğini sağlamak

• Ses turizm firmasında çalışan personelin haklarına saygılı olmak

• Müşterilerinin haklarına saygılı olmak

• Günümüz teknolojisine uygun gelişmeleri takip etmek ve kendini yenileme

Ses Turizm’in Sunduğu Olanaklar

Her müşterinin konforlu bir yolculuğu hak ettiğini düşünen ses turizm müşterilerin rahatlığı için yapılmış olan koltuklar ile seyahat etmenizi sağlamaktadır. Bu koltuklarda kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Uyumayı seven müşteriler bu koltuklarda rahatça uyuyabilirler. Yolculuk sırasında uyumak isteyen müşterilerin personel tarafından yastık ve battaniye verilmektedir. Güler yüzlü hizmet sunan personel yol boyunca müşterilerine sıcak-soğuk içecek, tatlı-tuzlu yiyecek ikramı yapılmaktadır. Otobüslerde bulunan klimalar sayesinde yaz kış ne zaman seyahat ettiğiniz fark etmeksizin istediğiniz ideal sıcaklıkta yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Otobüslerde bulunan havalandırma sistemleri sayesinde sağlık açısından herhangi bir sıkıntı yaratmayacak ortamda yolculuk geçirebilirsiniz. Otobüslerde günümüz teknolojisinden uzak kalmamanız adına kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır. Her koltuğun arkasında kişiye özel televizyonlar ile yolculuk sırasında keyifli vakit geçirebilirsiniz.

100 üzerinden
58Puan
32%
10%
12%
11%
35%
Toplam Yorum Sayısı (191)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Hayatımın en kötü günü" Misafir
Olayı daha bir saat önce yaşadım. Şoför iki saat geç geliyor, yolda ilken sürekli arattırıyorum ve nerede olduğunu soruyorum. Sırf peron başında beklemediğim için hiçbir şekilde iletişim kurulmadan şoför beni bırakıp gidiyor. Genel merkez telefonu yüzüme kapatıyor. Hiçbir şekilde kurumsallaşmamış. Şakın yolculuk yapmayın.
"" Misafir
Aracın arka koltuklarında servis masaları, kol dayanakları, ayak dayanakları yok ki ben de bu koltuklardan birisinde yolculuk etmek zorunda kaldım. 2+1 araçdan konfor beklersiniz ya beklemeyin. Ancak şunu da belirtmeliyim ki muavinleri gerçekten saygılı ve kibar bir şekilde muamele ediyordu.
"Harika" Misafir
Herşey çok güzeldi. Aşırı rahat koltuklar vardı. Teşekkürler
"" Misafir
Geneli güzel memnun kaldım
"Tavsiye etmiyorum" Misafir
Öndeki koltuk arızalı olduğundan koltuğum değiştirildi. Koltuklardaki tablet bilgisayarlar çalışmıyor. Araç da 2+1'lerden beklediğim kadar rahat değildi
"Tavsiye etmem" Misafir
Internette 6 buçuk saat ankara istanbul yolculuk süresini asti subesinden teyit ettigimde evet 6 bucuk saat dendi fakat tabiki yalan 7 bucuk saat suruyor. Planlarinizi buna gore yapmaniz faydaniza olacaktir. Arac konforu gayet iyiydi
"" Misafir
Hersey guzeldi
"İyileştirme gerekli" Misafir
Sakaryadan yerköy'e seyahat etmek için bilet aldım.otobüs Yerköy terminaline girmedi yol üstünde bıraktı gideceğim yere gitmekte zorluk çektim.sekiz saat süren yolculukta bir defa içecek servisi yapıldı
"" Misafir
2+1 otobüslerde priz olmaması büyük eksiklik
"şikayet" Misafir
10 dk geç kaldım otobus hareket saatıne hiç bi kimse bi kere dahi olsun aramadan beni otobus hareket etmişş.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >