scorecardresearch
neredennereye.com, Ulusoy Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Ulusoy Turizm

Ulusoy Turizm
 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm

444 1 888
Basın Ekspres yolu Cemal Ulusoy caddesi Ulusoy Tesisleri 34530 Yenibosna İstanbul
0212 692 15 00

Şirketin temelleri 1937 yılında atılmıştır. 70 yılı aşkın süredir yolcularına yüksek standartlarda hizmet sunan firma, taşımacılığın bugün geldiği noktayı belirleyebilecek düzeydedir. “En iyi” yolcu karayolu taşımacılık sisteminin oluşmasında etkin bir rol oynayan firmanın ülke çapındaki ulaşım ağında kullandığı araçlar, yüksek standartlı ve donanımlı olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bugüne baktığımızda, oldukça yaygın bir ulaşım ağına sahip olan firma, yaklaşık 320 otobüs filosu ile yılda ortalama 3,5 milyon yolcu taşımaktadır. Firma yolcularına ucuz otobüs bileti ile de kaliteli seyahatlerin mümkün olduğunu göstermektedir. Türkiye’nin en uç noktalarındaki illerini birbirine bağlayan firma, İzmir’den Hatay’a kadar geniş bir ulaşım ağına sahiptir.


Firma, otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık olarak değil, bir sistem olarak planlamış ve uygulamıştır. Bununla birlikte satış hizmetlerini, konaklama tesislerini, kalkış noktalarını ve varış hizmetlerini bir bütün olarak yolcularına sunmaktadır. Firmanın vazgeçilmez ilkeleri güvenlik ve kalitedir. Hizmet planlamasını, müşterilerinin beklentilerinin önünde yürütmektedir. Bu nedenden ötürü firma, ülkemizde karayolu yolcu taşımacılığında lider markaların arasında kendine yer edinmeyi başarmıştır. Bunu da müşterilerine avantajlı otobüs biletleri fiyatları sunarak yapmıştır. Eğer otobüs firmalarında yer kalmamışsa sitemiz üzerinden ucak bileti de satın alabilirsiniz.


Köklü bir kurumsal yapıya sahip olan firma, eğitimli ve kendi alanında tecrübeli personeli ile yolcularından tam not almayı başarmıştır. Günümüzün gelişen teknolojileri konusunda da zamanı yakalamayı başaran firma, filosunda yer alan otobüsleri ile de bunu kanıtlamıştır. Firmanın araç filosunda Starliner Standart, Starliner VIP, Mercedes Travego, Cityliner, Megaliner Normal, Viseon, Starliner Royal Class, Megaliner Royal Class gibi, günümüzün son teknolojileriyle üretilen, son derece konforlu ve güvenli otobüsler yer almaktadır. İstanbul Ankara otobüs bileti veya Ankara Mersin otobüs bileti alımlarınız için bu firma daima sizinle.


Ulusoy Turizm otobüs bileti fiyatları, Ulusoy Turizm iletişim ve telefon numaraları, Ulusoy Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - İstanbul (Anadolu) 63 TL
Ankara - İstanbul 65 TL
İstanbul (Anadolu) - Ankara 65 TL
İstanbul - Ankara 65 TL
Ankara - Çorum 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
68Puan
35%
20%
15%
11%
19%
Toplam Yorum Sayısı (305)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Oturduğumuz koltukta televizyonlar çalışmıyordu. Otobüsün eski olduğunu düşünüyorum aynı zamanda koltuklar da rahat değildi.
"Hizmet kalitesinin düşmesi " Misafir
3.kez Ulusoy firmasını mecbur kalıp kullandım ama 4.asla olmayacak. 2 seyatimde ankaradan istanbula 9 saate gittim tam 1.5 saat araç otogara geç geldi ve istanbula gidene kadar cok sayıda yerden yolcu aldı dolmuş gibi gittik. Son seyatimde ankara İstanbul arasını molasız gitti 4 benzincide durup yakıt aldık aynı koltuğu 2 kişiye satmışlar dakikalarca sorunun çözülmesini bekledik hiç bir acıklama yapmadılar. Aracın içi pisti vs. vs. Almadan once bi kere daha düşünün derim
"Arac yolda ariza yapmış " Misafir
Hareket saatinde otobüs 230 km uzaktaydı ve saat sabah 04.46..4 saate ancak gelecekmis.tüm plan ve işlerim bozuldu..sefer değişikliği ile biletall a aktarildim.sonuç hüsran ..tek iyi şey nereden nereye değişen sefere biletini cabuk iptal etti,sagolsun
"" Misafir
Otobüs 1 saat geç ulaştı. Çalışanlar nezaketsizdi.
"Ulusoy" Misafir
Öncelikle otobüs ankaraya da geç giriş yaptığı için kalkışımız geç oldu yolda olur olmadık yerlerde duran otobüs beklenenden fazla sürede sökeye ulaştı, aynı zamanda muavin berbattı sürekli uyudu ve hiçbir ikram veya çağrıya cevap vermedi uykusundan bile bazen yolcular uyandırdı. Aynı zamanda benim biletim ankara otogardan başlayıp Söke otogarında son buluyordu, otobüs şoförü sadece iki kişi (ben dahil) Sökede ineceği için otogara girip para vermekten çekindi heralde ve bizi otogara sapmadan anayol da otogara 1 km olan bir yerde indirdi elimizde onca eşya ve valizle yürümek durumunda bırakıldık. Aklınız varsa Ulusoy turizm i kullanmayın
"Ulusoy kalitesine yakışmadı" Misafir
telefonu şarj etme olanağı bile yoktu eski neoplen arabada
"Tavsiye ederim " Misafir
Memnun kaldım. Özellikle personel den
"Biletsiz yolcu" Misafir
ulusoy firması biletsiz yolcu almıştır.
"İkram" Misafir
İkram 2 kez yapıldı. Biri sadece içecek ikramıydı. Yaklaşık 17 saat süren bir yolculukta sadece 2 kez ikram yapılmış olması şaşırtıcı.
"Memnuniyet" Misafir
Memnuniyet

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >