Bu firma satışa kapalıdır.

Safa Kent Turizm Otobüs Bileti

Safa Kent Turizm
Safa Kent Turizm
 

neredennereye.com,
Safa Kent Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Safa Kent Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Safa Kent Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Safa Kent Turizm

0850 303 0038
Altıntepsi Mah. Esenler Otogarı PERON:123 34035 Bayrampaşa İstanbul
0212 658 00 90

Safa Kent Turizm Otobüs Firması


Safa Kent Turizm otobüs firması, İstanbul merkezli olarak kurulmuş, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve üstün kalite hizmet ilkelerinden ödün vermeden meslek yaşamına devam eden kuruluşlardan bir tanesidir. Kendi ilkeleri doğrultusunda sağlam adımlar ile çalışma yaşamında ilerlemeye devam eden Safa Kent Turizm firması vizyonu ve misyonu dahilinde gelişim göstermeye devam etmektedir. Yerel bir işletme olarak kurulmanın zorluğunun farkında olan Safa Kent Turizm, belirli bir ölçüye taşıdığı hizmet kalitesini her geçen gün daha da yukarılara çekerek yolcu taşımacılığı alanındaki faaliyetlerine devam etmektedir. Firma kurulmuş olduğu 2018 yılı itibari ile hizmetleri ve sergilediği güler yüzlü karşılama ile yolcuları ile arasında  sağlam temellere dayanan güven köprüleri kurmayı başarmıştır. Yolcuları ile arasında kurulan güven üzerine yürütülen iletişimi farklı bir boyuta taşımak için online ortamda da biletlerinin satışını gerçekleştirmeye başlayan firma kurulduğu günden bu yana yürüttüğü güler yüzlü hizmet anlayışını çok daha fazla kişiye taşımayı hedeflemektedir.


Yolcuları tarafından Safa Kent Turizmin en çok tercih edilen seferleri, “İstanbul – Ankara, Ankara - İstanbul” olarak belirlenmiştir. Arkasında bıraktığı çalışma yaşamından sonra Safa Kent Turizm, “İstanbul, Ankara, Gebze, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Pınarbaşı, Göksun, Kahramanmaraş, İzmir, Turgutlu, Salihli, Uşak, Afyon” gibi ulaşım noktalarına seferler düzenlemektedir. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak Safa Kent Turizm firması başarıya giden yolda en önemli etmenlerden birinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olarak, temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde gerçekleştirmektedir. Gerek filosundaki otobüsleri gerekse iç yapılanmasını çağın gerekliliklerini zaman kaybetmeden sağlamak amacı ile güncellemeye devam etmektedir. Günümüzün dünyasında firmalarının kaliteli hizmetlerini geniş kitlelere ulaştırmak için en etkin araç olarak İnternet'ten yararlandığının farkında olan firma çeşitli online platformlarda hizmet sağlamaya başlamıştır. Safa Kent Turizm otobüs bileti online alınabiliyor. NeredenNereye.com üzerinden en uygun Safa Kent Turizm otobüs biletlerini satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
80Puan
50%
0%
50%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Sorunsuz bir yolculuktu, " Misafir
teşekkürler
"" Misafir
İlk kez yaptığım yolculuk uzun ve yorucu geçti.