scorecardresearch
 
neredennereye.com, Özlem Diyarbakır Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.
Özlem Diyarbakır Seyahat
 

neredennereye.com,
Özlem Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Diyarbakır Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özlem Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Diyarbakır Seyahat

444 44 21
 Diyarbakır
0412 228 90 10 - 228 90 11 - 228 90 12

“Her şey zamanında”

Özlem Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Özlem Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

23 Nisan 2004 tarihinde kurulan Özlem Diyarbakır Seyahat, kurulduğu günden bugüne Türkiye’de ve Diyarbakır’da en yüksek hizmet kalitesine ulaşmayı hedefliyor. Bu nedenle Güneydoğu’da ilk olarak Royal Class sınıfında yer alan Man Mega Fortuna otobüsleriyle hizmet vermeye başladı. Çağın gereklilikerine ulaşmayı amaç edinen Özlem Diyarbakır Seyahat, uzman kadrosuyla üstün kalitede hizmet vermeye devam ediyor. Özlem Diyarbakır Turizm, misafirlerinin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için son teknolojik sistemleri yakından takip ediyor ve bu sayede yaşanan birçok sıkıntıya, zamanında ve uygun çözümler üretebiliyor.

Özlem Diyarbakır Seyahat, hem çalışanlarının hem de misafirlerinin zamanlarına saygı duuyor. Bu nedenle de Express seferler düzenliyor. 2004’ten beri giderek otobüs sayısını hızla arttıran Özlem Diyarbakır Seyahat, Neoplan Toruliner, Mercedes Benz Travego gibi yeni modellerini araç filosuna katmıştır. Neoplan Starliner otobüsleri de araç filosuna dahil etmeyi amaçlayan Özlem Diyarbakır Seyahat, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.

Tüm bu üstün kalite hizmetlerine rağmen Öz Diyarbakır Turizm’in otobüs bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sadece Diyarbakır’dan diğer illerimize değil, Diyarbakır içerisinde tur organizasyonları da düzenleyen Özlem Diyarbakır Seyahat hakkında merak ettiğiniz her şeyi www.neredennereye.com üzerinden öğrenebilirsiniz. Özlem Diyarbakır otobüs bileti satın alarak, Diyarbakır’ın tüm güzelliklerini ve tarihi kalıntılarını keşfetme şansına sahip olabilirsiniz. Özlem Diyarbakır Seyahat, otogarlardan da hizmet veriyor. Öz Diyarbakır Turizm’in hangi otogarladan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Özlem Diyarbakır Seyahat, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Özlem Diyarbakır Seyahat, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Diyarbakır’ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Özlem Diyarbakır Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Özlem Diyarbakır Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, Özlem Diyarbakır Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Özlem Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.100 üzerinden
64Puan
40%
10%
10%
5%
35%
Toplam Yorum Sayısı (17)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Daha iyi olabilir" Misafir
Firmaniz bekledigimin altında bir izlenim oluşturdu bende daha iyi olabilirsiniz.
"Yaşanan gecikme dışında firma görüşüm çok iyidir" Misafir
Yaşanan gecikme dışında firma görüşüm çok iyidir diyebilirim hele hele giderken çayırağası firması ile kıyasladığımda mükemmel diyebilirim. Gaziantep otogarından çıktıktan sonra tamirciye uğrayıp yaklaşık 1,5 saat bekledikten sonra Antalya'ya doğru yola çıktık. Beklememize rağmen Antalya'ya erken geldi. Kesinlikle önerebileceğim bir firmadır. Güleryüzlü ve anlayışlı Hostu ve konfor olarak çok memnun kaldım diyebilirim.
"Binmeyin" Misafir
Her firmanın durduğu yerde bunlar geciktiği için durmadı geçti
"Astorla istanbul" Misafir
Astor urfa ve istanbul arasında kullanılabilecek en iyisi ama diğerelerine oranla,kendini biraz daha geliştirmeli saygılarımla...
"Servis Problemi" Misafir
Mersin'de otogar eyleminden ötürü bir çok firma tarsus ve adanadan hareket ettiği biliniyor, fakat bir çok firma mersinden servisler ile otobüsün asıl kalkacağı yere giderken Özlem Diyarbakır firması Mersin hareketli bilet olmasına rağmen tarsustan kalkacak otobüs için Mersinden herhangi bir servis koymaması mağduriyete sebebiyet vermiştir. Umarım bu problem giderilir.
"Hasta oldum" Misafir
Otobüste ısıtma sistemi çalışmıyordu. Yolculuk esnasında üşüttüm ve hasta oldum. Bu konu haricinde problemle karşılaşmadım.
"Ikram ve servisi begenmedim" Misafir
9 saat süren yolculukta yiyecek hic bisey ikram edilmedi kendim su istedim sadece otobusteki tek ictigim sey...
"Kötü..." Misafir
Havalandırmanın çalışmadığı bir yolculuktu, normal yolcu kapasitesinin yarısı kadar da ekstradan çocuk vardı ve bu ortamda havalandırma olmayınca her türlü koku ortamı esir almıştı. Araca ilk binince içerideki pis koku insanın beynini alt üst ediyordu. Ayaklarımızı uzatamadık malum ön koltuğun altına yatırılmış çocuklar vardı.
"Özlem diyarbakır" Misafir
Bir daha asla
"Biletimi başkasına sattılar" cemre17
01.09.2012 tarihi ankara ergani 20,30 aracına telefon ile yer ayırttım cam kenarı koltuk tercih ettim defalarcada uyardım sakın biletimi başkasına satmayın diye fakat 01 eylül tarihinde biletimi almaya gitmeden önce aradım yerim hala mevcut değilmi diye telefondaki bay bana o koltuğun satıldığını söyledi nasıl satarsınız ben size söylemiştim gelip alayım demiştim binerken alırsınız gerek yok demiştiniz dedim fakat bayın bana verdiği cevap benim koltuğumun satılmasından daha ilginçti yan koltuk var onu vereyim dedi ben özellikle cam kenarı istedim dedim ozaman cam kenarı yaparız size satarız dedi ben böyle birşey görmedim bana satılmış koltuğu satmayı teklif etti bu kadar saçma bir otobüs firması görmedim tercih ederseniz mağdur olursunuz bilginize.