scorecardresearch
neredennereye.com, Özlem Diyarbakır Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özlem Diyarbakır Seyahat

Özlem Diyarbakır Seyahat
 

neredennereye.com,
Özlem Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Diyarbakır Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özlem Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Diyarbakır Seyahat

444 44 21
 Diyarbakır
0412 228 90 10 - 228 90 11 - 228 90 12

Diyarbakır, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan kalabalık şehirlerindendir. Anadolu ve Mezopotamya medeniyetlerinin geçiş bölgesinde yer almaktadır. Eski çağlardan günümüze kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Ev sahibi yaptığı bu medeniyetlerin izlerini hala taşıyarak tarihi güzelliklerin sahibidir. Batman, Muş, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, Elazığ, Bingöl ve Mardin illeri ile sınır komşuluğu bulunmaktadır güney doğu Anadolu bölgesinde Toros Dağları'nın kollarıyla çevrili bir ildir. Mutfak kültürüyle de oldukça meşhur bir ildir yöresel lezzetleri herkesin tatmak istediği lezzetlerdir. Dünyasında bulunan tarihi güzellikleri ile birçok turistin dikkat çekti iller arasında yer almaktadır. Diyarbakır halkının seyahat sırasında aklına gelen firma Özlem Diyarbakır Turizm'dir. Güvenli yolculuk hizmeti ile halkın tercih ettiği bir firma haline gelmiştir. 


Özlem Diyarbakır Turizm Hakkında 


Diyarbakır merkezli olarak insan taşımacılığını karayolundan yapan bir otobüs firmasıdır. 23 Nisan 2004 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmanın kurucusu Hacı Selahattin Güneş'tir. Yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile çıktığı bu yolda firma kaliteli otobüsler ile hizmet vermeye başlamıştır. İşinde uzman ekibi ile müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini maddi çıkarların üzerinde tutan bir firmadır. 


Özlem Diyarbakır Turizm’in Misyonu


Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için kaliteli, güvenli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile firma ilkelerinden ödün vermeden sektörün getirmiş olduğu yenilikleri yakından takip ederek kendini geliştiren bir firma olarak en üst seviyede hizmet vermek.


Özlem Diyarbakır Turizm’in Vizyonu


Firmayı tercih etmiş olan müşterilerin haklarına ve zamanlarına saygılı olmak


Özlem Diyarbakır Turizm çatısı altında çalışan personelin haklarına saygılı olmak


Firmada çalışan bütün personele eşit ve adil davranmak


Müşterilerin beklentilerini karşılamak ve beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunmak


İnsana, çevreye ve evrene karşı sorumlulukların bilincinde olmak


Seyahat eden yolcuların can ve mal güvenliğini sağlamak

Özlem Diyarbakır Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Özlem Diyarbakır Seyahat bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Diyarbakır - Adana 65 TL
Siverek - Ceyhan 45 TL
Ankara - Diyarbakır 70 TL
Mersin - Diyarbakır 50 TL
Adana - Diyarbakır 47 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
64Puan
35%
9%
18%
15%
24%
Toplam Yorum Sayısı (20)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"özlem Diyarbakır Memnun kaldık " Misafir
Otobüs bakımlı ve son model.Yolculuk konforlu.İkram her otogara girişten sonra yapıldı
"Geç kalkma birader" Misafir
Otobüs 1 saat geç kalktı memnun değilim bu yeterli bence
"" Misafir
şimdiye kadar hep özdiyarbakırla seyahat ediyordum diğer firmaları pek önemsemiyordum ama görüyorum ki özlem diyarbakır kendini fazlasıyla geliştirmiş son birkaç yolculuğumu bu firmayla yapıyorum ve gerçekten memnun kaldım. ikramları da çok güzel. kalkış varış zamanları da. Umarım bu şekilde bizleri memnun etmeye devam ederler.
"Daha iyi olabilir" Misafir
Firmaniz bekledigimin altında bir izlenim oluşturdu bende daha iyi olabilirsiniz.
"Yaşanan gecikme dışında firma görüşüm çok iyidir" Misafir
Yaşanan gecikme dışında firma görüşüm çok iyidir diyebilirim hele hele giderken çayırağası firması ile kıyasladığımda mükemmel diyebilirim. Gaziantep otogarından çıktıktan sonra tamirciye uğrayıp yaklaşık 1,5 saat bekledikten sonra Antalya'ya doğru yola çıktık. Beklememize rağmen Antalya'ya erken geldi. Kesinlikle önerebileceğim bir firmadır. Güleryüzlü ve anlayışlı Hostu ve konfor olarak çok memnun kaldım diyebilirim.
"Binmeyin" Misafir
Her firmanın durduğu yerde bunlar geciktiği için durmadı geçti
"Astorla istanbul" Misafir
Astor urfa ve istanbul arasında kullanılabilecek en iyisi ama diğerelerine oranla,kendini biraz daha geliştirmeli saygılarımla...
"Servis Problemi" Misafir
Mersin'de otogar eyleminden ötürü bir çok firma tarsus ve adanadan hareket ettiği biliniyor, fakat bir çok firma mersinden servisler ile otobüsün asıl kalkacağı yere giderken Özlem Diyarbakır firması Mersin hareketli bilet olmasına rağmen tarsustan kalkacak otobüs için Mersinden herhangi bir servis koymaması mağduriyete sebebiyet vermiştir. Umarım bu problem giderilir.
"Hasta oldum" Misafir
Otobüste ısıtma sistemi çalışmıyordu. Yolculuk esnasında üşüttüm ve hasta oldum. Bu konu haricinde problemle karşılaşmadım.
"Ikram ve servisi begenmedim" Misafir
9 saat süren yolculukta yiyecek hic bisey ikram edilmedi kendim su istedim sadece otobusteki tek ictigim sey...