neredennereye.com, Özlem Cizre Nuh Yurtdışı firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özlem Cizre Nuh Yurtdışı Otobüs Bileti

Özlem Cizre Nuh Yurtdışı
Özlem Cizre Nuh Yurtdışı
 

neredennereye.com,
Özlem Cizre Nuh Yurtdışı
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Cizre Nuh Yurtdışı Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özlem Cizre Nuh Yurtdışı
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Cizre Nuh Yurtdışı

0850 888 4773
Sur mahallesi Nusaybin caddesi Belediye Otogarı No:49 Cizre
0486  616 9192

 


Özlem Cizre Nuh Yurt Dışı


Özlem Cizre Nuh 1997 senesinde kurulduğundan bu yana ülke içerisindeki ulusal standartları kendisine hedef belirleyerek, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini önde tutarak çalışma yaşamına devam eden firmalardan bir tanesidir. Türkiye’den yurt dışına sefer düzenleyen sayılı otobüs firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Özlem Cizre Nuh firması, yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana kendi bölgesinin ulaşım ihtiyacını karşılamak ile birlikte sürekli olarak ulaşım ağını geliştirmeyi ve genişletmeyi sürdürmüştür. Özlem Cizre Nuh günümüzde, “Adana, Ağrı, Ahlat, Aksaray, Alanya, Amasya, Anamur, Alanya, Ankara, Antalya, Batman, Bayburt, Bilecik, Bitlis, Bolu, Bozüyük, Bursa, Ceyhan, Cizre, Çarşamba, Dağkapı, Derik, Diyadin, Doğubeyazıt, Diyarbakır, Dörtyol, Düzce, Düziçi, Elazığ, Erbil, Erzurum, Eskişehir, Fatsa, Fethiye, Fındıklı, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Göksun, Hatay, Havza, Iğdır, İdil, İnegöl, İskenderun, İstanbul, İzmit, Kahramanmaraş, Kavak, Kayseri, Kırşehir, Kızıltepe, Kömürler, Maçka, Malatya, Manavgat, Mardin, Mersin, Meydanbaşı, Midyat, Ordu, Orhangazi, Osmaniye, Patnos, Polatlı, Payas, Rize, Sakarya, Samsun, Serik, Silifke, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon, Tokat, Torul, Viranşehir, Yalova” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır.


Özlem Cizre Nuh firması kurulduğu günden bu yana geliştirdiği ulaşım ağı içerisinde Türkiye'nin Marmara, Akdeniz, Karadeniz gibi farklı bölgelerinde giderek yayılan bir ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Ancak firmanın sağlam adımları ile ilerleyen iş yaşamı boyunca yaptığı en önemli işlerden biri de Türkiye’den yurt dışına seferler düzenlemesidir. Özlem Cizre Nuh otobüs firması günümüzde, “Süleymaniye, Kerkük, Erbil, Duhok, Zaho, Bağdat ve Musul” gibi şehirlere yurt dışı seferleri düzenlemektedir. Özlem Cizre Nuh kaliteli hizmet anlayışının getirdiği firma ilkeleri kapsamında yurt dışı seferlerinde de yurt içinde olduğu gibi standartları korumayı ve geliştirmeyi hedeflemektedir. Firmanın yurt dışı seferlerini gerçekleştirdiği otobüslerde, “İnternet, rahat koltuk, koltuk ekranı, TV, kulaklık, müzik yayını” gibi hizmet kalitesini arttıran ekipmanlara ve uygulamalara yer verilmektedir. Daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen Özlem Cizre Nuh yurt içinde sağladığı hizmet personeli kalitesini yurt dışında da aynen devam ettirmeyi hedeflemektedir. 


Özlem Cizre Nuh Yurt dışı seferlerinde yolcular;


Firmanın yurt dışı seferlerinde öncü ve kaliteli taşımacılık hizmeti sağlaması,


Personelinin ve otobüs filosunun gerekli donanıma sahip olması,


Yolcularının kendilerine karşı duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına kaliteden ödün vermemesi,


Personelinin daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemesi,


Müşterilerine her türlü konuda yardımcı olmaya çalışması gibi nedenlerle Özlem Cizre Nuh firmasını tercih etmektedirler.


Özlem Cizre Nuh otobüs firmasının en uygun yurt dışı otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.


 

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"..." Misafir
aracın konforlu ve temiz olması iyiydi, beğendim