scorecardresearch
neredennereye.com, Özgül Bafra firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özgül Bafra

Özgül Bafra
 

neredennereye.com,
Özgül Bafra
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özgül Bafra Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özgül Bafra
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özgül Bafra

 Bafra
0362 544 10 26 - 544 10 27 - 544 10 28

Özgül Bafra Turizm otobüs bileti arıyorsanız birçok karmaşık bilgi ile karşılaşabilir, firma hakkında net bilgiye ulaşamayabilirsiniz. Neredennereye.com’un size sunmuş olduğu imkanlarla otobüs biletleri hakkında en doğru ve detaylı bilgiye kolayca varabilir, otobüslerin araç içi özelliklerini inceleyebilirsiniz.

1989 yılında Özlem Bafra Turizm adı altında kurulan firma 1999 yılında Özgül Bafra Turizm A.Ş olarak değişmiştir.

Özgül Bafra Turizm ile gitmek istediğiniz destinasyona ait güncellenen otobüs sefer bilgilerini sitemiz üzerinden görebilirsiniz. Ayrıca bütçenize en uygun Özgül Bafra Turizm otobüs bileti fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Özgül Bafra Turizm’in araç özellikleri hakkında sitemizden en doğru bilgiyi edinebilirsiniz. En ucuz otobüs biletini de kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Online otobüs bileti ararken bu otobüs firması ile ilk defa karşılaşıyorsanız Özgül Bafra ile daha önceden seyahat etmiş yolcuların yorumlarını ve puanları görebilir, seri, pratik ve güvenilir bir şekilde online otobüs biletleri satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden otobüs bilet sorgulama yaparak firmanın en uygun saatlerdeki otobüs seferlerini görebilirsiniz.

 

Özgül Bafra iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Özgül Bafra bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Alaçam - Ankara 44 TL
Ankara - Merzifon 30 TL
Ankara - Çorum 25 TL
Ankara - Havza 40 TL
Çorum - Kırıkkale 25 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
78Puan
58%
11%
11%
3%
17%
Toplam Yorum Sayısı (26)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Güzeldi genel olarak" Misafir
Muavinin soğuk duruşu dışında herşey mükemmeldi teşekkür ederim..
"" Misafir
Özgül bafra firmasına teşekkürler
"" Misafir
Özgül bafra firmasına teşekkürler
"Dikkat" Misafir
Ben 18 numaralı koltukta oturdum koltukta bulunan tv çalışmıyordu. Bu durum dikkate alınmaması ve bozuk halde yolculuğa çıkılması çok büyük bir zafiyet. Basit bir arıza giderilebilecekken ben o bozuk tv ile yolculuk yapmak zorunda kaldım. İnternete gelince telden bağlandım ama bazen çok yavaş pek çok siteyede giriş yapamadım. özellikle haber sitelerine giriş olmadı bu da yolculuğumu daha zor ve çekilmez hale getirdi.
"Otobüs çok eski ve dar" Misafir
Otobüs çok eski ve çok dar servis kalitesi çok kötü herhangi bir ikram yok
"Genelde iyi..." Misafir
Sapasağlam vardık şükür
"Berbat " Misafir
Yaptığım en berbat yolculuktu tam 3saat gecikmeli indim araçtan. Arac içi gürültü vs zaten ikinci planda kaldı eğlenmek işine hic girmeyelim berbattı herşey...
"Müşteri memnuniyeti" Misafir
Yolculuk yaptığım firma otobüsünde usb şarj imkanı olmaması beni yol boyunca mağdur duruma düşürdü . Ayrıca mola yerlerindeki şarj makineleri sorunuma çözüm durumda . Makineler atıl durumda ve bu durumdan sadece ben şikayetçi değilim .
"Koku" Misafir
Aracin icinde ki koku ilk binildiginde cok agir ve rahatsiz edici ayrica koltuklara sinen kötü koku da giderilmeli
"Özgül Bafra - Sakın" Misafir
Firmanın biletini internetten aldım. Ankara gardaki bilet satış yerinden bileti almaya gittiğimdeki personel ciddiyetsiz ve bitirim tiplerdi. 00:15 otobüsü 01:00 da kalktı, herhangibir açıklama yapmadılar. Yolculuk boyunca 2 farklı yolcunun valizleri kayboldu. Muavin valizlerle ilgilenmiyordu.
Bir aile 3 kişilik bilet almış ve 5 kişi seyahat ediyordu. Biletli yolcuların yerine oturmalarına rağmen uyarıda bulunmadılar ve arbede çıktı.,
Birdaha asla bu firma ile seyahat etmem.