scorecardresearch
neredennereye.com, Mersin Vif firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Mersin Vif

Mersin Vif
 

neredennereye.com,
Mersin Vif
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mersin Vif Şubeleri

 

neredennereye.com,
Mersin Vif
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mersin Vif

Otogar Peron 2 Mersin
0324 238 10 20 - 327 22 77

“Akdeniz’e giden yol”

Mersin Vif Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Mersin Vif Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Kurulduğu günden bugüne hizmet kalitesini aynı ölçüde devam ettiren Mersin Vif Turizm, yenilikçi tutumuyla kalite standardını en iyi şekilde koruyor. Kendi içinde yaşadığı ilklerin heyecanını yolcularına da aktaran Mersin Vif, hem misafirlerinin hem çalışanlarının haklarına aynı ölçüde saygı duyuyor. İnsanlığa ve çevreye karşı duyarlı bir tutum sergileyen Mersin Vif Turizm, Akdeniz Bölgesi ile Türkiye’nin iç bölgelerini, Türkiye’nin batı bölümündeki illerini ve Marmara Bölgesi’nin büyük sanayi kentlerini birbirine bağlıyor. Mersin Vif Turizm, Akdeniz’in bereketli topraklarından Ankara’nın bozkır alanlarına ve oradan da Türkiye’nin batı sahillerine, Ege ve Marmara’ya kadar uzanan geniş bir ulaşım ağına sahip.

Misafirlerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılama konusunda oldukça hassas davranan Mersin Vif Turizm, yolcularının güvenli ve rahat bir seyahat geçirmelerini sağlamak için çalışıyor. Yenilikçi ve yaratıcı yönlerini ortaya koyarak, kurulduğu günden bugüne hep ilkleri uygulamaya özen gösteren Mersin Vif Turizm, çalışanlarıyla birlikte oluşturduğu takım ruhunu ve enerjisini, hizmetlerine de yansıtıyor. Hizmet kalitesini arttırmak için profesyonel danışmanları ile yoluna devam eden Mersin Vif Turizm, seyahat sırasında oluşabilecek aksaklıkları anında tespit ederek, önleyici ve düzeltici tedbirler almayı ihmal etmiyor. Mersin Ankara otobüs bileti ve Kütahya Ankara otobüs bileti alımlarınız için Mersin Vif Turizm'i tercih edebilirsiniz!

Mersin Vif Turizm ile seyahat etmenin pek çok ayrıcalığı bulunuyor. Konforlu ve güvenli bir yolculuğun yanı sıra, turistik değer taşıyan bölgelere de Mersin Vif Turizm otobüs bileti satın alarak ulaşabilirsiniz. Mersin Vif’in son teknoloji araçlarıyla, eğitimli ve güler yüzlü personeli ile seyahatleriniz oldukça keyifli bir hale bürünüyor.

Mersin Vif Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Mersin Vif Turizm’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Mersin Vif Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

Mersin Vif otobüs bileti fiyatları, Mersin Vif iletişim ve telefon numaraları, Mersin Vif otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Erdemli 50 TL
Ankara - Mersin 60 TL
Ankara - Tarsus 55 TL
Mersin - Ankara 60 TL
İzmit - Tarsus 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
78Puan
51%
23%
8%
4%
15%
Toplam Yorum Sayısı (48)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Mersin vif değerlendirmesi" Misafir
yaptığım en iyi seyahatti, yine de geliştirilebilir yönleri olduğu kanaatindeyim.
"Kaliteli hizmet" Misafir
Gerçekten çok kaliteli bir hizmetti.İlk defa bindim böyle rahat edeceğimi tahmin etmiyordum.Gerçekten teşekkürler :)
"Harika" Misafir
Disiplinli, kibar ve güleryüzlü hizmet için teşekkürler.
"Mersin vif kalitesi " Misafir
Gayet başarılı, önü her zaman açık bir firma ve her zaman tercih sebebim
"Eğlence" Misafir
Daha fazla film eklenebilir.
"" Misafir
Net 15 saat sürüyor yol. Bir dakika uyku uyuyamadım. Koltukların boyun kısmı tam bir ergonomi düşmanı. Herşeyden önemlisi güvenli ve huzurlu bir yolculuktu. Teşekkürler Mersin VİF
"Mersin vif" Misafir
Güzel rahat huzurlu yolculuk tavdiye ederim internet üzerindende güvenli alışveriş
"" Misafir
Ekranlarda sadece TV yayını vardı o da 10 saniyede bi kesiliyordu.
Varış zamanından tam 45 daka geç kaldı.
"çok eyi" Misafir
normalin üstünde bir gayret
"2 saat geç gitti" Misafir
Mersinden ankaraya giderken 23.30da binip 6.30da orada olacağız dedikleri için 7.30a olan ankara- kütahya arası biletim sayenizda yandı ve saatlerce otogarda beklemek zorunda kaldım bir daha kesinlikle tercih etmeyi düşünmüyorum resmen mağdur oldum yolda 2 saat bekleyip hiç bi açıklama yapılmadan başka otobüse aktarıldık ve olan ankaradan aktarma yapacak bize oldu hiç bi şekilde bu mağduriyetimle ilgilenilip geri dönülmedi berbat bigünü sayenizde geçirdim.