scorecardresearch
neredennereye.com, Lüks Erova Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lüks Erova Turizm

Lüks Erova Turizm
 

neredennereye.com,
Lüks Erova Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Erova Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüks Erova Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Erova Turizm

Cumhuriyet Mah Gazi Bulvarı No: 23 Erbaa
0356 715 41 11 - 715 40 33

Erbaa, Tokat ilinin en büyük ilçesidir. Yurdumuzun Karadeniz bölgesinde bulunmaktadır. Tokat’ta sanayisi ve iş olanaklarıyla en çok güç alan ilçedir Erbaa. Tokat’ın tercih edilen, kaliteli hizmet sunan otobüs firmalarındandır Lüks Erova.


Lüks Erova Hakkında


Erbaa merkezli olarak karayolunda taşımacılık yapan bir otobüs şirketidir. Erbaa halkına verdiği önem doğrultusunda halkın kendini daha değerli hissettiği yüksek kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Lüks seyahat etmenin bir ayrıcalık değil her yolcunun hak ettiğini düşünerek bütün yolcuların en lüks seyahat etmelerini sağlamaktadırlar. Rahatlık ve konforun yanı sıra güvenli yolculuğu da müşterilerine vermektedirler. Lüks Erova firmasında çalışan personele önem vermektedir. Yolculuk sırasında müşterilere eşlik edecek personelin güler yüzlü olmasını istemektedir. Özenle seçilen personele bu konuda eğitimler verilmektedir. Otobüsleri kullanacak olan kaptan şoförlerin deneyimli olmasına dikkat edilmektedir. Yolculukların güvenli olması çok önemlidir. Sefer yapacak olan araçların bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Lüks Erova bünyesinde filolar kaliteli otobüslerden oluşmaktadır. 


Lüks Erova’nın Hedefleri ve İlkeleri


Kaliteli ve lüks seyahatin bütün yolcuların hakkı olduğunu ilke edinmiş olan firma belirtilen saatte müşterilerini gidecekleri yerlere ulaştırarak müşterilerin zamanlarına saygılıdırlar. Firma müşterilerin can ve mal güvenliği devamlı olarak gözetmektedir. Bünyesinde çalışan personele adil davranan hakkını savunan bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Erbaa’dan başlayarak büyük kentlere yolcu götüren Lüks Erova taşımacılık sektörünün öncü ve tercih firmalar arasında olmak amacındadır. 


Lüks Erova’nın Sunduğu Olanaklar


Müşterilerin rahatlığı için dizayn edilmiş 2+1 koltuklarıyla uzun yolculuklar artık çok rahat. Maç severler için otobüslerde lig tv yayını vardır. Her koltuğun arkasında bulunan kişiye özel televizyonlar ile taraftarı olduğunuz takımın maçlarını yolculuk sırasında da izleyebilirsiniz. 


Lüks Erova’nın kendi internet sayfasından biletinizi alabilirsiniz. Kredi kartıyla yaptığınız alışverişlerinize taksit imkanı bulunmaktadır. İnternet sayfasında bulunan dilek ve şikayet bölümüne her türlü görüşlerinizi yazabilirsiniz. Bu görüşler firma tarafından değerlendirilmektedir.


Lüks Erova’nın Seferleri


Lüks Erova’nın yurdumuzun birçok noktasına seferleri vardır. Birçok il ve ilçeye seyahat imkanı sağlamaktadır. Ankara, İstanbul, Samsun, Bursa, İzmir, Afyon, Bolu, İzmit, Kırıkkale, Sakarya, Düzce, Eskişehir ve Uşak’a birçok saatte seferleri bulunmaktadır.

Lüks Erova Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Lüks Erova Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Taşova 35 TL
Ankara - Erbaa 45 TL
Çorum - Taşova 27 TL
Amasya - Ankara 35 TL
Amasya - Bolu 59 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
66Puan
24%
29%
18%
9%
20%
Toplam Yorum Sayısı (39)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekkür" Misafir
Lüks erova fiyatı için tercih ettiğim bir firmaydi. Ancak ilk yolculuğumdan sonra konforu ve araçlarının kalitesi beni çok memnun etti. Müşteriye ucuz ve kaliteli bir seyahat imkanı tanıdığı için firmaya teşekkür ediyorum.
"Teşekkür!" Misafir
Son derece olumlu biçimde geçen yolculuk, sonuç olarak "Lüks Erova Turizm'e" EN AZ YARIM DÜZİNE YOLCU KAZANDIRMIŞTIR.
Dilerim bundan sonraki süreçte de bu hizmet anlayışınızı arttırarak sürdürürsünüz..
İyi çalışmalar dilerim.
M. Ruhi Sayman
"Tebrik Ederim." Misafir
Erova Turizm ile ilk kez seyahat ettim. Çok beğendim. Umarım böyle devam eder. İyi çalışmalar.
"Muavin" Misafir
2 muavinde en arkaya geçip sürekli konuştular yüksek sesli konuşmalar gülüşmeler kahkahalar. En arkaya yakın yerdeydim. Flaşla resim çekme, ineceğim yeri geçtiler. İndirmediler, çünkü muavin uyuyordu. Bir muavinde sürekli sevgilisi sandığım kişiyle telefonda konuşuyordu.
"Daha iyi olması dileğiyle " Misafir
Araç personelinin ilgi ve alakası için teşekkür ederim oldukça nazik bir tutum içerisindeydiler.Arac oldukça rahattı.yalnız internet çalışmıyordu acık büfe de moladan sonra dondurma verildi.içecek dışında herhangi bir ikram yoktu.erova turizm olarak daha iyisini yapacağına inanıyorum teşekkür ederim.
"Geç vardık" Misafir
Ankara - İzmir yolculuk yaptım bu şirketiyle. Genel olarak her şey iyi idi ama otobüs yarım saat geç vardı. İzmir'de işlerim var olduğu için geç kalınca işlerim aksadı. Bir de sıcak içecek servisi sabah da yaparlarsa çok iyi olur (akşam bir kere Ankara'dan çıkınca bu servis yapıldı), insanlar uykudan kalkınca sıcak çay veya en azından su içmek ister...
Güzel taraflar arasında: film listesi gayet güzel ve geniş, zevk ile uzun zamandır izlemek istediğim film listesinde bulup izledim.
"Yanlış İşlem Hakkında (Acil)" Misafir
Bugün(25.01.2016) tarihli saat 16:00'da hareketi olan Erova Turizm için İzmir-Amasya arasında bilet almak istedim. Sanırım işlem sırasında oluşan bir sorundan dolayı bilet ücreti kredi kartımdan 2 kere alındı. Erova Turizmi aradığımda almak istediğim koltukların boş olduğu görünüyordu. Ücret iki kere alınmasına rağmen bir işlem yapılmamıştı. Konu ile ilgili hızlı bir geri dönüş almam gerekiyor. Teşekkürler.

Oğul Can Eskioğlu
+905452745118
"Kamil KOÇ firması ile ilgili" Misafir
Kamil KOÇ firmasıyla ÇORUM-ANKARA seyahatinde ikramlar konusunda bardakla su servisi hijyen açısından oldukça kötü olup muavinin elini bardağın içine sokması ve eldivensiz servis yapması oldukça kötüydü. ayrıca AŞTİ terminaline geldiğimizde kamil koç firmasındaki bilet görevlisine şehir içi servis sorduğumda oldukça lakayt bir şekilde karşıdan dolmuş kalkıyor binip oradan gidin demesi oldukça kaba ve uygunsuz bir tavır sergilemesi ise cabası oysaki AŞTİ'nin kendine ait şehir içi servisleri olmasına rağmen bilgi vermemesi bundan sonraki seyahatlerimde asla kamil koç firmasını seçmeyecek olmam için oldukça geçerli sebepler oldu...herkese duyurulur...
"Araç Farkı" Misafir
internet te söylenen araç değildi internette yeni araç geçici plaka 2+1 koltuk olduğu belirtiliyordu fakat gelen araç eski tip 2+2 idi ama yine de erova turizmi terci ederim selamlar
"" Misafir
SAAT 14:00 YAZMASINA RAĞMEN SAAT 14:50 GİBİ KALKTIK.
2 DEFA İKRAM YAPILDI. SU HİÇ DAĞITILMADI.