scorecardresearch
neredennereye.com, Lüks Erova Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lüks Erova Turizm

Lüks Erova Turizm
 

neredennereye.com,
Lüks Erova Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Erova Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüks Erova Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Erova Turizm

Cumhuriyet Mah Gazi Bulvarı No: 23 Erbaa
0356 715 41 11 - 715 40 33

Erbaa, Tokat ilinin en büyük ilçesidir. Yurdumuzun Karadeniz bölgesinde bulunmaktadır. Tokat’ta sanayisi ve iş olanaklarıyla en çok güç alan ilçedir Erbaa. Tokat’ın tercih edilen, kaliteli hizmet sunan otobüs firmalarındandır Lüks Erova.


Lüks Erova Hakkında


Erbaa merkezli olarak karayolunda taşımacılık yapan bir otobüs şirketidir. Erbaa halkına verdiği önem doğrultusunda halkın kendini daha değerli hissettiği yüksek kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Lüks seyahat etmenin bir ayrıcalık değil her yolcunun hak ettiğini düşünerek bütün yolcuların en lüks seyahat etmelerini sağlamaktadırlar. Rahatlık ve konforun yanı sıra güvenli yolculuğu da müşterilerine vermektedirler. Lüks Erova firmasında çalışan personele önem vermektedir. Yolculuk sırasında müşterilere eşlik edecek personelin güler yüzlü olmasını istemektedir. Özenle seçilen personele bu konuda eğitimler verilmektedir. Otobüsleri kullanacak olan kaptan şoförlerin deneyimli olmasına dikkat edilmektedir. Yolculukların güvenli olması çok önemlidir. Sefer yapacak olan araçların bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Lüks Erova bünyesinde filolar kaliteli otobüslerden oluşmaktadır. 


Lüks Erova’nın Hedefleri ve İlkeleri


Kaliteli ve lüks seyahatin bütün yolcuların hakkı olduğunu ilke edinmiş olan firma belirtilen saatte müşterilerini gidecekleri yerlere ulaştırarak müşterilerin zamanlarına saygılıdırlar. Firma müşterilerin can ve mal güvenliği devamlı olarak gözetmektedir. Bünyesinde çalışan personele adil davranan hakkını savunan bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Erbaa’dan başlayarak büyük kentlere yolcu götüren Lüks Erova taşımacılık sektörünün öncü ve tercih firmalar arasında olmak amacındadır. 


Lüks Erova’nın Sunduğu Olanaklar


Müşterilerin rahatlığı için dizayn edilmiş 2+1 koltuklarıyla uzun yolculuklar artık çok rahat. Maç severler için otobüslerde lig tv yayını vardır. Her koltuğun arkasında bulunan kişiye özel televizyonlar ile taraftarı olduğunuz takımın maçlarını yolculuk sırasında da izleyebilirsiniz. 


Lüks Erova’nın kendi internet sayfasından biletinizi alabilirsiniz. Kredi kartıyla yaptığınız alışverişlerinize taksit imkanı bulunmaktadır. İnternet sayfasında bulunan dilek ve şikayet bölümüne her türlü görüşlerinizi yazabilirsiniz. Bu görüşler firma tarafından değerlendirilmektedir.


Lüks Erova’nın Seferleri


Lüks Erova’nın yurdumuzun birçok noktasına seferleri vardır. Birçok il ve ilçeye seyahat imkanı sağlamaktadır. Ankara, İstanbul, Samsun, Bursa, İzmir, Afyon, Bolu, İzmit, Kırıkkale, Sakarya, Düzce, Eskişehir ve Uşak’a birçok saatte seferleri bulunmaktadır.

Lüks Erova Turizm otobüs bileti fiyatları, Lüks Erova Turizm iletişim ve telefon numaraları, Lüks Erova Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Taşova 35 TL
Ankara - Erbaa 45 TL
Çorum - Taşova 27 TL
Amasya - Ankara 35 TL
Amasya - Bolu 59 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
68Puan
28%
26%
21%
9%
16%
Toplam Yorum Sayısı (46)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Konforlu" Misafir
Araçları gayet konforlu ve lüks
"..." Misafir
...
"Yaz mevsimi dondurma ikrami yapıldı" Misafir
internet çalışmıyor ki zaten telefonda da pek çekmiyordu.
radyo yok sayin
internet aramayin
film ve müzikler belki çeşitlendirilebilir.
"" Misafir
Otobüs tam 45 dk geç geldi. Tarafımıza bildirilmedi. Yazıhaneye defalarca gecikmesi hakkında sorulduğu halde gelmek üzere diye geçiştirildi.
"Erova" Misafir
koltuklar arası oldukça geniş ve priz var.. bilgisayarımdan oyun oynaya oynaya seyahat ettim. gayet memnunum.. ama ikram menülerine mutlaka şekersiz kahveyi eklemeliler.
"" Misafir
Saatinden erken kalktı, mola kısa tutuldu.
"Yol süresi" Misafir
Nerdeyse antalyadan tasovaya giderken tum turkiyeyi dolasti otobus 15 saat 30 dk da vardik bilseydim bu firmadan bilet almazdim altarnatiflere bakardim
"Teşekkür" Misafir
Lüks erova fiyatı için tercih ettiğim bir firmaydi. Ancak ilk yolculuğumdan sonra konforu ve araçlarının kalitesi beni çok memnun etti. Müşteriye ucuz ve kaliteli bir seyahat imkanı tanıdığı için firmaya teşekkür ediyorum.
"Teşekkür!" Misafir
Son derece olumlu biçimde geçen yolculuk, sonuç olarak "Lüks Erova Turizm'e" EN AZ YARIM DÜZİNE YOLCU KAZANDIRMIŞTIR.
Dilerim bundan sonraki süreçte de bu hizmet anlayışınızı arttırarak sürdürürsünüz..
İyi çalışmalar dilerim.
M. Ruhi Sayman
"Tebrik Ederim." Misafir
Erova Turizm ile ilk kez seyahat ettim. Çok beğendim. Umarım böyle devam eder. İyi çalışmalar.