scorecardresearch

Lider Adana Kayseri Otobüs Seferleri

Lider Adana Kayseri Otobüs Seferleri

En Popüler Lider Adana Kayseri Otobüs Seferleri

 

neredennereye.com,
Lider Adana
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Adana Kayseri Şubeleri

Şube
Telefon
327 28 42 - 326 72 77

En Popüler Lider Adana Seferleri

 

neredennereye.com,
Lider Adana
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Adana Kayseri otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Kayseri otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Lider Adana Kayseri online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Lider Adana Kayseri otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Lider Adana firmasının 1 Kayseri şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan Lider Adana otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Kayseri yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Lider Adana firmasının Kayseri otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Lider Adana firmasının Kayseri ve çevresinde 1 şubesi bulunmaktadır. 
Kayseri Lider Adana otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Kayseri Lider Adana firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Kayseri (Merkez) 327 28 42 - 326 72 77
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
69Puan
27%
18%
36%
9%
9%
Toplam Yorum Sayısı (11)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Değerlendirme" Misafir
Araç 2+1 görünürken otobüse bindiğimde 2+2 olmasıyla karşılaştım. Bu konuda bilgilendirme yapılması gerektiğini düşünüyorum. Ki zaten aracın 2+1 olması tercih sebebimdi aksi takdirde aynı saatte kalkan başka 2+1 araçlar ile de gidebilirdim.
Bu konunun dışında araçlarda internet, film, tv olduğu söyleniyor fakat hiçbiri çekmiyor.
Ayrıca ikramlar yetersiz, bozuk ya da eskimiş ürünler veriliyor.

Bilginize.
"İkram/servis" Misafir
İkram servisi yapılırken kahve istemiştim kahve verildi suyum getirilmedi ne yazık ki muavinin açılmamış 3+1 poşeti görmesine rağmen getirmemesi özellikle buraya bu yorumu bırakmama neden oldu
"İnternette 2+1 yazıp 2+2 otobüs göndermek. " Misafir
Kaç defadır böyle yapıyor lider adana. 2+1 yazıp biletleri satıyor. Sonra bir bakıyorsun 2+2 olmuş otobüs. İlginç. Ayrıca yol boyu herkesi indiren şoför adana girişine gelince indirmiyor.
"Fena değil" Misafir
koltuğumu başkasına da satmışlar ama araç içinde başka bi koltuk buldular. başka sorunum olmadı.
"Şoför sigara içiyordu" Misafir
Herşeyden önce en ön koltukta oturan bir yolcu olarak direk gözlemledimki şoför yol boyunca 4-5 defa sigara içti. Düşüncesizce bir elinde sigara bir elinde direksiyon yakışmayacak bir görüntüydü.
Daha Adana gişelerine gelmeden kilometrelerce önce televizyonları kapadı. Oysaki ben ve bazı yolcular kendi kulaklıklarını getirmişlerdi. Bu kulaklaıklarınız bu kadar kıymetli ve toplanması çok elzemse kapıları açmaz insanlardan toplar öyle yolcuları uğurlarsınız.
Özetle Lider Adana seyahat firmasını şiddetle kınıyor ve gerekli konfor ve özeni göstermedikleri için kaptan ve hostesi kınıyorum.
"Klima doğru düzgün çalışmıyordu." Misafir
Lider adana ya yakışmayan bi hareketti.
Klimanın kendine hayrı yoktu. Adana ya yaklaştıkça ter atmaya başladık.
"Ikinci defa aynı hataya düşüp aynı firma ile seyehat ettim. Bir daha ASLA" Misafir
Şubat tatilinde yine Adanaya geldik o zaman da berbattı fakat yolcu sayısı fazla ek seferler vs.konulduğu bir dönem dedik. Ama bu defakinin hiç bir mazereti yok. Hafta arası araba Adanadan geliyormuş 15 dk.geç geldi saatinde hareket etmedi. Gelir gelmez geri döndüğü için herhangi bir temizlik falan yapılmadan bindirildik. Arabanın uydu sistemi arızalıymış internet zaten hakgetire. Birde sanki köy dolmuşları gibi her 10 dk.da ya yolcu aldı ya yolcu indirdi. ASLA ve KAT'A bir daha yolculuk yapmayacağım bir firma
"" Misafir
ARAÇ KONFORU GÜZEL. ANCAK KAYSERİYE 22.30. GELİP SİVASA 01.00. GELMESİ GEREKEN ARAÇ 02.30 .SİVAS OTOGARINA GİRİŞ YAPMIŞTI.
GECE VAKTİ BUKADAR ROTAR TRENDE BİLE YOKTUR. BU KONUDA DAHA GERÇEK ZAMANLARIN YAZILARAK
VATANDAŞIN GÜVENİNİ SARSILMAMASI GEREKTİĞİNİ BİLİDİRİR. İYİ ÇALİŞMALAR.
"" Misafir
Lider adana seyahate teşekkür ederim. Güzel bir yolculuk geçirdik.
"" Misafir
Bayramdan bir gün önce geldim,kendimi bi an uçaktayım sandım Ayrıca bu kullandığım ikinci aracınızda da televizyon sistemi hiç açılmadı,arıza bahane edilerek.