scorecardresearch

Kastamonu Güven

Kastamonu Güven
 

neredennereye.com,
Kastamonu Güven
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kastamonu Güven Şubeleri

 

neredennereye.com,
Kastamonu Güven
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kastamonu Güven

 Kastamonu
0366 417 39 19
100 üzerinden
88Puan
77%
9%
0%
0%
14%
Toplam Yorum Sayısı (29)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kastamonu Guven Ankara " ilkersc
Kastamonu Firmalari arasinda Kastamonulu olarak bu isi hakkiyla yapan firmaniza tesekkur ederim.Yillarca Istanbul yollarinda degismeyen ve gittikce buyuyen bir firmasiniz.Bizi koy minibusu kalitesinde Ankara'ya tasiyan firmalardan ne zaman kurtarip Ankara seferine baslayacaksiniz? 1-2 gun once baslandigini duydum fakat haberi dogrulayamadim. Bilgi verirseniz memnun olurum.
"Kastamonu güven HAREM" istanbul19
öncelikle hepinize hayırlı yolculuklar arKADAŞLAR GÜVEN TURİZM harem yasanesi bulunmaktadır haremde peron 12 tel: 391 17 72 çalışan arkadaşlar yardımsever güler yüzlüler
"Firma çalışanları" covered47
firma çalışanları seyahat esnasında yüksek voltaj konuşmasalar iyi olacak. hizmet idare eder. saygılar.
"Dreamy05 cevap" aydın çatal
arkadaşım senin dediğin bu gezi ne zaman oldu. kastamonu güven olarak biz böle bi organizasyona araç vermedik.
"çantam kayboldu" dreamy05
ankara üniversitesinin öğrenci konseyi tarafından düzenlenen ılgaz gezisinde GÜVEN OTOBÜS FİRMASIyla hareket ettik. otobüse binerken yanımdaki arkadaşımlar birlikte çantalarımızı bagaja yerleştirdik. Daha sonra hareket ettik. Ilgaz'a vardığımızda çantam bagajdan çıkmadı. Ve firma bu konuda yeterince ilgisiz davrandı. bu konudaki mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. sizden gelecek cevaba göre gerekli yerlere dava açacağım. Bence Güven firması hiç te güvenli değil.
"" muhittin_duman
YOLUNUZ AÇIK OLSUN
"AİLECEK KASTAMONU GÜVEN" erdincergul
YILLARDIR TAŞKÖPRÜ VE KASTAMONU GÜVEN AİLESİNİ TERCİH EDİYORUZ. YALNIZ BİZ DEĞİL KÖY OLARAK DA. BİRKEZ APO OLSUN MEHMET ABİ OLSUN HALDEN ANLAYAN ABİLER VE İŞLERİNDE UZMAN KİŞİLER. SERVİSDE GÜZEL VE EN GÜZELİ KASTAMONUMA TAŞKÖPRÜME EN SON MODEL ARABALARI GETİRMEYE ÇALIŞIYORLAR. TAŞKÖPRÜYE HER GİTTİĞİMDE TEK FAVORİM KASTAMONU GÜVEN KALİTEDEN ÖDÜN VERME .... NEOPLANDA İSTERİZ HANİ..
"CEVAP" Misafir
Arkadaşlar ben kastamonu güven personeliyim. Şikayet ettiğiniz şeye dikkat edin bizim ankara seferimiz henüz yok ama bi arkadaşım aştideki 48.perondan şikayetci bi düşünsene ankaraya seferi olmayan bi firmanın aştide yazıhanesi ne arar...sinay57 sorununuda en kısa zamanda çözcez... bu arada en kısa zamanda ankara seferlerimizde başlıyor bilginiz olsun...
"" Misafir
yeni travegolar alın artık çoğaltin otobüsleri
"şube" kerem öztürk
merak ediyorum haremde şubeniz yok mu? anadolu yakasında oturuyorum. telefon açtığımda bana neden haremin telefonu verilmiyor?