scorecardresearch
neredennereye.com, Cesur Bingöl firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Cesur Bingöl

Cesur Bingöl
 

neredennereye.com,
Cesur Bingöl
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Cesur Bingöl Şubeleri

 

neredennereye.com,
Cesur Bingöl
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Cesur Bingöl

444 23 12
İnönü mah. Genç Cad. No:48 Bingöl/TÜRKİYE Bingöl
0426 

“Hizmeti tutkuya dönüştürür”

Cesur Bingöl Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Güvenli, konforlu, ekonomik ve standart hizmetler üreten, kalite sistemini sürekli iyileştiren Cesur Bingöl Turizm, hizmetini tutkuya dönüştürmeyi ilke edinen bir firma olarak dikkat çekiyor. Hizmeti her şeyin önüne koyan Cesur Bingöl Turizm, misafir odaklı hareket ediyor. Misafirlerin değişen ihtiyaçlarına zamanında ve en uygun çözümü bularak kaliteli ve güvenli bir hizmet sunan firma, misafir memnuniyeti konusunda beklenmeyeni gerçekleştiriyor. Güvenli bir yolculuk için gereken tüm tedbirleri alan firma, misafir memnuniyetini ve hizmet kalitesini zirveye çıkartmayı hedefliyor.

Şirketin araç filosu genel itibariyle Mercedes Travego 15 SHD’lerden oluşuyor. Araçların tümünde inernet bağlantısı, koltuk ekranlarında interaktif medya ve uydu yayını, genel radyo ve müzik yayını bulunuyor. Bunun yanı sıra misafirler yolculukları boyunca cep telefonlarıyla serbest bir şekilde konuşabiliyorlar. Otobüslerin içerisinde bulunan 220 V fiş ile de yolcular dizüstü bilgisayarlarını ya da cep telefonlarını şarj edebiliyorlar. ABS, ASR, EBS (Elektronik Fren Sistemi), BAS (Fren Destek Sistemi), ESP (Elektronik Stabilite Programı) standart olarak bulunan Mercedes Travego’lar, güçlü ve dayanıklı motoru, teknolojinin en son olanaklarını kullanan güvenlikli sistemleri ve Mercedes kalitesiyle sınıfında en çok tercih edilen araçlar olarak dikkat çekiyor.

Doğal zenginliği ile yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelebilecek Bingöl, tarih boyunca pek çok kavimler tarafından otlak ve yayla olarak kullanıldığından, önemli tarihi eserlere sahip değildir. Kültürel zenginliği çok olmasa da doğasının zenginliği ve güzelliği Bingöl’ü görmek için yeterlidir. Özellikle Yüzen Ada’sı mutlaka görülmeye değerdir. Siz de Bingöl’ün bu güzelliklerini keşfetmek isterseniz Otobüs Bileti satın alabilirsiniz.

Cesur Bingöl Turizm Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilir, sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz. Cesur Bingöl Turizm Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz.

Cesur Bingöl iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Cesur Bingöl bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Bingöl - Elazığ 20 TL
Bingöl - Malatya 30 TL
Bingöl - Erzurum 30 TL
Bingöl - Osmaniye 65 TL
Elazığ - Bingöl 20 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
52Puan
16%
16%
14%
20%
33%
Toplam Yorum Sayısı (27)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"TŞK" Misafir
NEREDENNEREYE SORUNSUZ HİZMET TŞK
"Seyahat" Misafir
yolculuk esnasında koltuk tv leri problem :( kötü geçti
"Teşekkürler nereden nereye.com" Misafir
nereden nereye.com çalışanlarına teşekkür ediyorum.... ayrıca cesur bingöl turizm firma sahibine sonsuz teşekkürler.harika bir yolculuk idi.herşey güzeldi ben çok memnun kaldım.şöförlerin nazik ve saygılı oluşlarına bayıldım çünkü eşine az rastlanır.........
"çünkü araç kayseri terminaline gelemedi yolda bozuldu dediler." Misafir
araç gelmediği için yolculuk gerçekleşmedi
"Cesur bingöl" Misafir
Arac bir saat gec kalkti
"Seyahat" Misafir
daha iyisi olacağına inanıyorum
"Berbat" Misafir
Hayatımda gecirdigim en berbat yolculuk ınternet sitesınde diyabakır-erzurum yazarken elazığ üstü gitmesi ne kadar doğru 12:30 kalkıcak araba 1 de kalkıyor ve erzuruma varıs 21:45 berbat bi yolculuktu
"Teşekkürler" Misafir
Sadece otobüsten indikten sonra servis hizmetleri olmaması kötü. Bu hizmetleri de olmuş olsa çok iyi olacak.
"En kotu yolculuklarimdan biriydi" Misafir
Son durağın kandil olduğunu düşündüren bir yolculuktu
"Şikayet" Misafir
Otobüs muavinleri çok saygısız ve ahlaksız