Bu firma satışa kapalıdır.

Buzlu Turizm Otobüs Bileti

Buzlu Turizm
Buzlu Turizm
 

neredennereye.com,
Buzlu Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Buzlu Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Buzlu Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Buzlu Turizm

Eskişehir Şehirler Arası Otobüs Terminali  Eskişehir
0222 217 45 02

Buzlu Turizm, Eskişehir merkezli bir otobüs firmasıdır. Öz sermaye ile kurulmuş olan firma, müşterilerine sonsuz avantajlar sağlamaktadır. Buzlu Turizm, kendisine ait olan 40 adet otobüs ile hizmet vermektedir. Binden fazla tecrübeli personeli ile yaklaşık 300 tane bilet satış noktası olan firma kaliteli ve konforlu ulaşımın tek adresidir. Servis araçları ile yolculuk anlayışına değiştirmiş bir otobüs firmasıdır. Buzlu Turizm, Yöneticilerinin, şoförlerinin, muavinlerinin ve diğer personelin ulaşım sektörü ile ilgili tüm konularda hizmet içi eğitim programlara tabi tutularak personel ve hizmet kalitesini arttırmaktadır. Bu hizmet içi eğitimler sayesinde müşteri mutluluğunu en üst seviyeye çıkartmaktadır. İlk kurulduğunda Eskişehir ve çevre illerine sunduğu ulaşım hizmeti ile adını duyuran firma 2009- 2010 yıllarında Alanya, Aydın, Bursa, Isparta, Kemer, Burdur, Denizli, Isparta, Bodrum, Edirne ve Kırklareli seferlerini de başlatarak hizmetindeki ulaşım ağını daha da genişletmiştir. Firma hizmet ve kalite politikası sonsuz müşteri memnuniyeti ve müşteri devamlılığını sağlamak üzerine kurulmuştur. Buzlu Turizm, en ekonomik fiyatlarla standartların üzerinde bir hizmet sunmaktadır. Kendini geliştirmeyi ve uluslararası çağdaş hizmeti yolcularına sunmayı kendine bir görev edinmiştir.


Buzlu Turizm Vizyon ve Misyonu  • Taşımacılık sektörü içindeki standartları belirlemek

  • Güvenli ve konforlu ulaşımın tek adresi olmak

  • Müşteri memnuniyetini ve sağladığı hizmetin kalitesini en üst düzeye çıkartmak

  • Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını tespit ederek bu istek ve ihtiyaçların karşılanmasını sağlamak

  • Herhangi bir sosyal statü farkı gözetmeksizin bütün yolcularına eşit hizmet sunmak

  • Taşımacılık sektörü içindeki en iyi hizmeti vermek

  • Ulaşım Sektöründeki bir çok eksiği belirleyerek bu alanda hizmet vermek.

100 üzerinden
60Puan
29%
23%
4%
6%
38%
Toplam Yorum Sayısı (51)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Çalışanlar ciddi anlamda sıkıntılı." Misafir
Şoför yolculuk sırasında sürekli telefonla mesajlaştı ve şaka gibi SİGARA İÇTİ!...Yine o harika şoför iğrenç şarkılar açtı, çok şükür ki kulaklık diye bir şey var. Muavin desen sanki kırk yıllık ahbap gibi senli benli konuştu ve otobüste parfüm sıktı. Tv zaten korkunç şekilde eskiydi ve içinde adam akıllı film bile yoktu. Ayrıca gidiş dönüş bileti aldım, otobüs ikisinde de zamanında gelmedi.
"Evet şu an buzlu turizm ve yolculuk yapıyoruz" Hava
İnternet yok kulaklık yok genel TV açık mecburen katlanıyoruz sıcak su istedim servise ancak yetmiş veremediler ısıtıcı bozulmuş içmek için Su istedim gelir umarım hala bekliyorum TV nin sesini kısarmısınız dicem ama ,bozuk cevabını almak var
"" Misafir
yolculuk güzeldi, ikramlar daha iyi olabilirdi.
"Berbattı" Misafir
Yolcunun önemsenmediği bir firma
"Bilet iptali" Misafir
1 gün öncesinde Ankara'dan Eskişehir'e gitmek için aldığım bileti başkasına satmışlar ayrıca 15.00 da hareket etmesi gereken araç 15.30 da hareket etti.Hizmet berbattı.Ben bu kadar kalitesiz bir firma görmedim.
"Güvenli yolculuk" Misafir
yolculuk iyi geçti ikram her zamanki şeyler süre olarak zamanlama normal yolculuk için tercih edilebilir ama tek sıkıntı araba içeriye fazla ses veriyor çok sessiz bir yolculuk denilemez.
"Alıştık" Misafir
servis ve ikram rahat ve huzurlu yolculuğa alıştık
"Rahat bir yolculuk" Misafir
yerimiz ilk 3 sıra olunca manzara bir harikaydı.
"Buzlu seyahat idare eder." Misafir
iyi , sıkıntı yok.
"Buzlu ile yolculuk yapacaklara tavsiye yada uyarı" Misafir
Bu firmadan 04/07/2014 ta eskişehirden izmite yolculuk için anneme bilet almıştım. 2 numaralıkoltuğa oturtup yolcu ettim. Yanında çocuklu bi bayan vardı. Yolda çocuklu bayanın rahat etmesi için annemi oturduğu yerden kaldırıp arka koltuğa oturmasını istemişler kabul etmeyince de şöför ve muavin tarafından azarlanmış. Annem de yazık sessiz gariban terslemelere dayanamyıp geçmiş arka koltuğa. Buzlu turizm firma olarak iyi bilirdim ama böyle dengesiz şöför ve muavinleri bünyesinde barındırdığını bilmiyordum. Aklınızda olsun. Valla bi bulsam şöför ve muavin şerefsizlerini ...

1 2 3 4 5 6 sonraki yorumlar >