scorecardresearch
neredennereye.com, Bayramiç Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Bayramiç Seyahat

Bayramiç Seyahat
 

neredennereye.com,
Bayramiç Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Bayramiç Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Bayramiç Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Bayramiç Seyahat

Kemal Paşa Mh. Belediye İş Mrk. No:107 Çanakkale
0286 773 18 01 - 773 56 49

Bayramiç Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Bayramiç Seyahat bilet fiyatları burada!Bayramiç Seyahat otobüs firması, Altınoluk, Balıkesir, Çanakkale, Edremit gibi noktalara yüksek kalite ve konforda ulaşım hizmeti sağlayan otobüs firmalarından biridir. Firmanın Bayramiç, Çanakkale, Ezine, Ayvacık, K.Kuyu, Altınoluk, Akçay, Edremit Garaj, Edremit Çarşı, Havran, İvrindi, Yonca, Kuvayi Milliye, Balıkesir Otogar gibi noktalarda şubeleri yer almaktadır. Lider otobüs firması, yolcularına gerekli kolaylığı sağlamak adına, online işlem gerçekleştirmek için kendine ait modern bir internet sitesi üzerinden de hizmet sağlamaktadır. 


Bayramiç otobüs firması, BAYRAMİÇ BİRLİK SEYAHAT TURİZM ismi ile 1993 yılında Hamza Özer tarafından kurulmuştur. Kendine ait, her biri alanında uzmanlaşmış hizmet kadrosu ile yolcularına güvenli ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Ayrıca yolcu rahatlığını ve konforunu arttırmak adına Şirket, konaklama noktalarında da kendi hizmet ortakları ile çalışarak, müşteri memnuniyeti konusunda üst seviye bir deneyim yaşatmaktadır. Firma, üst seviye hizmet kalitesi, güvenli yolculuk ilkesi ve daima güler yüzlü personeli ile üst seviye memnuniyet sağladığı müşterilerine teşekkürlerini iletmektedir. 


Bayramiç otobüs firması, misyonunu “Yolcu taşımacılığı sektöründe, Bayramiçi Seyahat olarak profesyonel ekibi ile, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek şehirlerarası normlara uygun, temel ve kültürel değerlerine bağlı daima iyileşme ve gelişme çabası içerisinde bulunmak” olarak belirtmiştir. 

100 üzerinden
36Puan
0%
20%
0%
20%
60%
Toplam Yorum Sayısı (8)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Yozgat sekili" yasintaskaya
slm arkadaşlar ben Yozgat sekiliye gideceğim acaba buradan geçen firmalar hangileridir bilgi verirseniz memnun olurum
"ılgısızlık ve memnunıyetsızlık" tufy06
sy:yetkili bu furmadan ılk defa balıkesırden akcaya bılet aldım ve çok pişman oldum paramla rezıllık bu olsa gerek aracın uzerınde canakkale yazıyo ben akçaya gıtcem ve arac kalkıyo gıdıyo ben aracı beklıyorum yazıhaneye gıttıgımde arac gıttı yapcak bısı yok denerek akşam arabasıyla gonderebılırız denıyo bole bı rezıllık hayatımda yaşamadım ılgılı ve yetkılı kişilere seslenıyorum çok pişmanım param yansın onemlı dıgıl ama fırmanızdan hıc memnun degılım bırdaha asla bayramiç mi aslaaaaa
"Rezillik" kdr1234
bir firma bu kadar mi rezil olur 4-5 kez balikesirden akcaya gittim soforler otobusu kullanmaktan baska herseyi yapiyor.Gecen gunki sofor Yol boyunca para sayiyor telefonla ilgileniyor muavinle muhabbet ediyor saga sola bakiyor.Adam onune bakmiyor.O kadar can tasiyor o otobuste.Ayrica otobusler bakimsiz.Otobusun isinmasi icin balikesirden cikmamiz gerekiyor motor isinacakta yolcularda isinacak.
"Bayramiç Seyahatin otobüsleri " ridvan
Balıkesir'den Edremit'e gitmek üzere 26.03.2010 tarihi saat sabah 9:30 da hareket etmesi gereken Bayramiç Seyahatin otobüsü kontak almayıp çalışmadığından yarım saat kadar uğraşıldıktan sonra çalıştırılıp yola çıktık. Ancak 15-20 km. kadar sonra Balıkesir çıkışında otobüsün motor kayışları tamamen koptu. Yolda kaldık. Balıkesirden tamirci bekledik. Kayış takıldıktan sonra eğreti bir şekilde ağır aksak 3 saatte Edremite ulaştık. Daha bu otobüs Çanakkaleye gidecek. Kimbilir yollarde neler olacak. Ülkenin en batısında üstelik turistik yörelerde bir vilayetten diğerine ulaşım sağlayan bir firmanın külüstür eski otobüslerinden bir an önce kurtulması lazım.
"Bilet ile ilgili şikayet" sakire
bayramiç otobüslerinden 30.11.2009 tarihinde saat 17:30 akçay dan kalkış ı olan ve 25.11.2009 tarihinde alınan biletin birden fazla kişiye satılarak mağdur duruma düşürülmem ve bunun sorumluluğunu alacak bir kişinin dahi olmaması çok üzücüdür. sorumluları bularak cezalandırılıp bilgi verilmesi önemle rica olunur. sorun başka mercilere dönüşmeden önlem alınması
"Güzergah" nadir yılmaz
balıkesirin ivrindi ilçesine otobüslerinizin girmesi mümkün değil mi. ya da coşkunlar petrole bir servis koyamazmısınız. bir de ben ivrindiliyim arada herhangi bir çanta veya paket gönderme veya alma işimiz oluyor. bunlar için herhangi bir yasaklama varmı yokmu. yada ücret karşılığı getirilip götürmeniz mümkünmü. Mümkün ise ne kadar ücretle götürüp getirebilir otobüsleriniz.
"Sigara ve oyalanma" Misafir
lütfen şöförler sigara içmesin
duraklarda çok oyalanıyorsunuz
bunlar size puan kaybettiriyor
"Saatleri yetersiz enson 5:30" faruk dönmez
saatleri yetersiz enson 5:30 da cuma işten çıkıp gidemiyoruz ertesi güne kalınıyor onda da öğlen çanakkale'de oluyoruz pazar öğlen tekrar geri memnun değilim kısacası en azından 8-8:30 gibi bir sefer daha olmalı lütfen dikkate alın...