Bu firma satışa kapalıdır.

ATS Turizm Otobüs Bileti

ATS Turizm
ATS Turizm
 

neredennereye.com,
ATS Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

ATS Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
ATS Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

ATS Turizm

0850 304 89 35
Karacaoğlan Mh. Kemalpaşa Cd. 285 Z083 Bornova İzmir
0232 

ATS Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana yüksek kalite hizmet ve müşteri memnuniyeti prensibini benimseyerek çalışma hayatına devam eden, yolcu taşımacılığı sektöründe yer olan otobüs firmasıdır. Yerel bir işletme olarak kurulduktan sonra gelişerek büyümeye devam etmektedir. Başlangıçta sadece bazı ulaşım noktalarına olan sefer sayılarını giderek arttırmaya devam etmektedir. ATS Turizm kurulduğu coğrafyanın kaynaklarına ve insanların hizmet arayışına saklayan firma, “Afyon, Ankara, Balıkesir, Bursa, Gebze, Gemlik, İstanbul, İzmir, İzmit, Manisa, Sakarya, Uşak, Yalova” gibi ulaşım noktalarına seferleri bulunmaktadır. Yolcu taşımacılığı yetki belgesi bulunmaktadır. Aynı zamanda firma kullanıcıların online olarak kolayca işlem yapabilmesi için internet sitesi ile de hizmet vermektedir.


ATS Turizm, misyonu olan, “Müşterilerin değişen ve farklılık gösteren istekleri karşısında daima hazırlıklı olmak, her zaman çözüm getirerek farklı ve kaliteli bir hizmet anlayışı benimsemek, her zaman en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak için güler yüzlü hizmet politikasını benimsemek,” ilkeleri kapsamında gelişerek yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Çalışma hayatı boyunca, çalışanlarına karşı saygısını koruyarak her zaman önce insan prensibine bağlı kalarak ve çalışanlarının haklarını gözeterek, bünyesinde daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş, kalifiye hizmet personelleri yetiştirmektedir. ATS Turizm Misyonu dahilinde çevreye ve kurulduğu coğrafyanın insanlarına olan saygısını koruyarak, daima insanlara en iyi hizmet kalitesi sunarak, yolculukları keyifli ve güvenli hale getirmek için çalışmaktadır. Sizlerde 2 adımda NeredenNereye.com üzerinden bu firmanın seferlerini inceleyebilir ve taksitle biletinizi satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
54Puan
18%
12%
29%
6%
35%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Ats turizm ile yolculuk yapmak bu kadar kötümü" Misafir
İzmirden Ankara'ya yolculuk hiç bu kadar kötü olmamıştır.Bileti internet üzerinden almama rağmen 2+1 olarak 37 nolu koltuğu alabildim.Tek koltuklar satılmış görülüyordu,fakat tekli koltukta oturan kişi Turgutlu'da ,diğerleri de Salihlide indi.Buradan tekli koltuklara binenler oldu.Fakat ben Ankara'ya kadar almama rağmen internetten alamadım.Ayrıca koltuk önündeki ceplerde daha önceki yolculuklardan kalan çöpler duruyordu,bir de servis masalarında kahve pislikleri ve tozlar duruyordu.Ben şimdi firmaya soruyorum,işiniz yolcu taşımacılık olan firmaya yukarıda anlatılan yakışıyor mu?Birde yolculuk yaparken şoför gece çok hız yapmaktadır.Bu bilgileri değere almanızı
rica ediyorum.
"" Misafir
Firma otobüsü zamanında kalktı, planlanan zamanda ulaşıldı. Personel kibar ve iyiniyetliydi,binen yolcu kalitesi genel de vasat idi.Ayakkabı çıkaran ve pis koku salan bazı yolcular yüzünden havalandırma çalıştırılması için uyardım.TV görüntü ve sesi iyi değildi,müzik arşivi yoktu,kısacası verilen ücrete gore idare eder,ama tekrar binmeyi düşünmüyorum.
"Berbat" Misafir
Yolculuk yokki degerlendirmesi olsun. Hayatim boyunca boyle birsey ne duydum ne gördüm. Kalkis saatine 10 dakika kala seferin iptal oldugunu soylebilcek kadar sorumsuzlar. Terminaldeki bilet satis noktasi firmayi arayin ucret iadesini oyle alirsiniz diyebilecek kadar pervasiz. Musteri hizmetlerine ulasmaniza imkan yok. ATS mi aman uzak durun..
"" Misafir
Araç 15 dakika geç kalktı. Servis hizmeti berbat İstanbul dan bursaya kadar su ikramı yapmadılar. Gerekçe arabada su yokmuş ama sonra garson iki tane su Aldı geldi. Kalite sıfır ben diğer müşteri lere tavsiye etmiyorum. Ama şimdi bursadan tekrar İstanbul a dönücem son bir kez daha deniycem. Bu ikinci binisim olucak egerki binersem. Sonra son kararimi vericem bu firmaya binip binmeyeceğimi
"Şikayet" Misafir
Varış 2 saat idi. Ancak 30 dakika mola verdi ve 40 dakika Balıkesir'e geç vardık!..