Üstün Erçelik Online Otobüs Bileti
Üstün Erçelik Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Üstün Erçelik Otobüs Seferleri

Üstün Erçelik

Üstün Erçelik

Belediye Otogarı Müftü mah. Peron No : 16 Ereğli (Karadeniz)
0372 316 11 72 - 316 13 25 - 316 98 87 - 323 34 67

"Karadeniz Ereğlisi"

Üstün Erçelik Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Üstün Erçelik  Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Merkezi Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesi olan Üstün Erçelik Turizm, 1960 yılında Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) isminden esinlenilerek "Erçelik" adı altında Orhan Subaşı tarafından kuruldu. 1962 yılında Durmuş Üstün tarafından kurulan "Üstün" firması ile 1973 yılında birleşerek "Üstün Erçelik" ismini aldı. Yolcu taşımacılığında saygın ve aranılan bir firma olmak için çalışmayı ilke edinen Üstün Erçelik Turizm, hizmet verdiği sektörde kaliteyi, güveni, saygınlığı ve istikrarı temsil etmek için var gücüyle çalışıyor. Üstün Erçelik Turizm, sektörde teknolojik gelişmeleri takip ederek, kaliteli ve standart hizmeti, misafirlerine ulaştırmaya devam ediyor. Üstün Erçelik Turizm'in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Üstün Erçelik Turizm’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Zonguldak'tan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Zonguldak'a Üstün Erçelik  Turizm otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Üstün Erçelik Turizm, otogarlardan da hizmet veriyor. Üstün ErçelikTurizm’in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Üstün Erçelik Turizm, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Üstün Erçelik Turizm, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Zonguldak'ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Üstün Erçelik Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Üstün Erçelik Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Üstün ErçelikTurizm’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Üstün Erçelik Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

 

100 üzerinden
52Puan
25%
13%
8%
8%
46%
Toplam Yorum Sayısı (41)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Biletimizi yaktılar." es.er   bizi terminale götürecek bir servis olduğunu söylediler ama servis gelmedi.aradık telefonu yüzüne kapattılar arkadaşımızın.terminale başka firmayla gittiğimizde servisin geldiğini bizim binmediğimizi söylediler.servisin gelmediğine kanıt kameralar var orayı çeken.bunu da geçtik paramızın ödenmesini istedik diye kötü sözler duyduk.ÖĞRENCİNİN PARASINA EL UZATILMAZ...4 kişilik biletimiz yandı.gerçekten çok ayıp...
"34ur9999" laz-kizi   bolu'dan ankara'ya apar topar bir is gorusmesi için gitmem gerekiyordu.daha onceden olumsuz gorusler edindigim ustun ercelik firmasında yer bulabildim.bakalım ne gibi olumsuzluklarla karsilacagım diye merak bile ettim.34 ur 9999 plakayı cok iyi biliyorum.aracın personeli duzenli kilik kıyafetleri duzgun kokartlari takili bir sekilde idi.aracin muavini ve kaptani son derece saygili kisilerdi.aracta internetten tutun yok yok idi.ikramda bile kusursuzdu.hic bir firmada böyle arac personeli gormedim.ama gecen ay ankaraya tekrar girmek istedim.boludaki yazahane aracin başka firmaya gectigini soyleyince cok uzuldum.
"" nvnozy   düzce ve ilçelerinde görev yapan memurlar öğretmenler ve öğrenciler karabüke seyahat etmekte sıkıntı içindeler. ereğliden kalkan üstün erçelik firması düzceden saat 16 da gecmektedir.ilçe ve köylerde görev yapan öğretmenler haftasonu karabüke gelmek için binbir zorluk yaşıyor.yetkililerin otobus hareket saatlerinde değişiklik yapılması birçok kişinin işine yarayacaktır.
"" seri   süper
"" kusursuz067   süper ilgileniyorlar bence binmeyenlere tavsiye eederim ÜSTÜN ERÇELİK i tam zamanında doğru yerde
"" suuu   yok mu bunların yetkili amirleri yazıhanelerde afra tafra kesiyorlar
"üstün erçelik" suuu   berbat zonguldak-trabzon hattı yok böyle bir şey kaç defa erkek yanına verdiler koltuk değiştirdiler tam bir anlamıyla rezillik tövbe bir daha
"Teşekkürler üstün erçelik" alone41   sevgili üstün erçelik
ben yıllardır ankaraya gidip geliyorum geçen hafta ankaradan kızım ve torunlarımız ereğliye gelmek için bindik aracın plakası 34 ur 9999 şöforun isminide boluda mola verince muavinin necmi abi demesinden öğrendim.inanın ayda 2 veya 3 sefer gidip geliyoruz bu yolculuğum kadar rahat bir yolculuk yapmadım ankaradan ereğliye kadar ne sigara içti nede telefonla konuştu çok harika bir yolculuk yaptık kendisine ereğlide teşekkür ettim ve sizinde benim namıma teşekkür ederseniz memnun olurum sevgilerimle hayır dualarımız sizinle
".." kaymakammm   ÜSTÜN ERÇELİK FİRMASI HAKKINDA BURAYA YORUM YAPMANIZ DEĞERSİZDİR. SADECE BİZLERİ BİLGİLENDİRMİŞ OLURSUNUZ.
O FİRMADA OTOBÜS MUAVİNİN YA DA ŞOFÖRÜN OLDUĞU İÇİN GENELLİKLE HERHANGİ BİR YAPTIRIM OLMUYOR.. .FİRMA ZATEN SAHİPSİZ.İLGİLENEN YOK .BURAYA YORUM YAPARLAR BELKİ.. DEĞERLENDİRME YAPILACAKTIR VS. AMA İNANMAYIN. İÇİNDE ÇALIŞMIŞ BİRİ OLARAK SÖYLÜYORUM İNANMAYIN. YOLCU ONLAR İÇİN KERİZ. MAALESEF
"Selam" Ekrem81   artık o kadar cıvıttınızki. her yıl ben ve ailem defalarca akçakoca istanbulu kullanıyoruz.ama artık o kadar doymuşunuzki insanlara çok müdahanesiz davranıyorsunuz.geçtiğimiz günlerde esenleri telefonla aradım. akşam saat 20:00 idi. ve akçakocada genç bir kardeşimi kaybettim. acil cenazeye gitmem gerekiyordu. tam bir saat aradım ama telafonu açan olmadı. tramvaya binip üstün erçelik esenlere (pamukkale turizmin yanında) gittim. ve telefona neden cevap verilmiyor diye sordum. bana pişkin pişkin çok yoğunuz dediler .oysa muhabbet kol geziyordu. bu yaptığınız ayıp dediğimde nerdeyse dövecek gibi toplandılar etrafıma. bana yer yok dediler. oysa o ara gelen herkese randevu ve yer ayırtmamalarına rağmen tıkır tıkır bilet kestiler. ben de düzce güvene binip onla gittim .tekrar gece düzceden akçakocaya gidebilmek için yeğenimi çağırdım düzceye akçakocadan. bu ne terbiyesizlik ya. biz sizi kime şikayet edicez. siz önceden böyle değildiniz. oysa akçakocadan istanbula gelirken hiç bir problem çıkmıyor.akçakoca merkez ve sapaktakiler gayet yardımcı oluyorlar herşeye.ama esenlerde nerdeyse dayak yemediğim kaldı. sizinle bu güne kadar seyahat için harcadığım paralar burnunuzdan gelsin. ama eminimki büyük patronların bunlardan bir haberi yoktur. .çünki onun derdi para dır. gelsin de.. nasıl gelirse gelsin...