Özlem Diyarbakır Seyahat Online Otobüs Bileti
Özlem Diyarbakır Seyahat Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Özlem Diyarbakır Seyahat Otobüs Seferleri

Özlem Diyarbakır Seyahat

Özlem Diyarbakır Seyahat

444 44 21
 Diyarbakır
0412 228 90 10 - 228 90 11 - 228 90 12

“Her şey zamanında”

Özlem Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Özlem Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

23 Nisan 2004 tarihinde kurulan Özlem Diyarbakır Seyahat, kurulduğu günden bugüne Türkiye’de ve Diyarbakır’da en yüksek hizmet kalitesine ulaşmayı hedefliyor. Bu nedenle Güneydoğu’da ilk olarak Royal Class sınıfında yer alan Man Mega Fortuna otobüsleriyle hizmet vermeye başladı. Çağın gereklilikerine ulaşmayı amaç edinen Özlem Diyarbakır Seyahat, uzman kadrosuyla üstün kalitede hizmet vermeye devam ediyor. Özlem Diyarbakır Turizm, misafirlerinin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için son teknolojik sistemleri yakından takip ediyor ve bu sayede yaşanan birçok sıkıntıya, zamanında ve uygun çözümler üretebiliyor. 

Özlem Diyarbakır Seyahat, hem çalışanlarının hem de misafirlerinin zamanlarına saygı duuyor. Bu nedenle de Express seferler düzenliyor. 2004’ten beri giderek otobüs sayısını hızla arttıran Özlem Diyarbakır Seyahat, Neoplan Toruliner, Mercedes Benz Travego gibi yeni modellerini araç filosuna katmıştır. Neoplan Starliner otobüsleri de araç filosuna dahil etmeyi amaçlayan Özlem Diyarbakır Seyahat, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.

Tüm bu üstün kalite hizmetlerine rağmen Öz Diyarbakır Turizm’in otobüs bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sadece Diyarbakır’dan diğer illerimize değil, Diyarbakır içerisinde tur organizasyonları da düzenleyen Özlem Diyarbakır Seyahat hakkında merak ettiğiniz her şeyi www.neredennereye.com üzerinden öğrenebilirsiniz. Özlem Diyarbakır otobüs bileti satın alarak, Diyarbakır’ın tüm güzelliklerini ve tarihi kalıntılarını keşfetme şansına sahip olabilirsiniz. Özlem Diyarbakır Seyahat, otogarlardan da hizmet veriyor. Öz Diyarbakır Turizm’in hangi otogarladan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Özlem Diyarbakır Seyahat, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Özlem Diyarbakır Seyahat, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Diyarbakır’ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Özlem Diyarbakır Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Özlem Diyarbakır Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, Özlem Diyarbakır Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Özlem Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

 

100 üzerinden
62Puan
50%
0%
7%
0%
43%
Toplam Yorum Sayısı (14)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Hasta oldum" Misafir   Otobüste ısıtma sistemi çalışmıyordu. Yolculuk esnasında üşüttüm ve hasta oldum. Bu konu haricinde problemle karşılaşmadım.
"Ikram ve servisi begenmedim" Misafir   9 saat süren yolculukta yiyecek hic bisey ikram edilmedi kendim su istedim sadece otobusteki tek ictigim sey...
"Kötü..." Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Havalandırmanın çalışmadığı bir yolculuktu, normal yolcu kapasitesinin yarısı kadar da ekstradan çocuk vardı ve bu ortamda havalandırma olmayınca her türlü koku ortamı esir almıştı. Araca ilk binince içerideki pis koku insanın beynini alt üst ediyordu. Ayaklarımızı uzatamadık malum ön koltuğun altına yatırılmış çocuklar vardı.
"Özlem diyarbakır" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Bir daha asla
"Biletimi başkasına sattılar" cemre17   01.09.2012 tarihi ankara ergani 20,30 aracına telefon ile yer ayırttım cam kenarı koltuk tercih ettim defalarcada uyardım sakın biletimi başkasına satmayın diye fakat 01 eylül tarihinde biletimi almaya gitmeden önce aradım yerim hala mevcut değilmi diye telefondaki bay bana o koltuğun satıldığını söyledi nasıl satarsınız ben size söylemiştim gelip alayım demiştim binerken alırsınız gerek yok demiştiniz dedim fakat bayın bana verdiği cevap benim koltuğumun satılmasından daha ilginçti yan koltuk var onu vereyim dedi ben özellikle cam kenarı istedim dedim ozaman cam kenarı yaparız size satarız dedi ben böyle birşey görmedim bana satılmış koltuğu satmayı teklif etti bu kadar saçma bir otobüs firması görmedim tercih ederseniz mağdur olursunuz bilginize.
"Rezillll" emsec   Tek kelimeyle rezalet ya kardeşim bir bilet bir noktada 1 kişiye satılır. Otobüsün her gittiği otogarda aynı sıkıntı yaşanır mı. yaw her noktada en az 3 kişiye aynı koltuk satılmış. Bu huyunuzdan vazgeçin bilader
"Mrb" Misafir   ben askerliğimi diyarbakırda yaptım ama askeriyenin anlaşması olduğu için öz diyarbakırı tercih ettim ve inanın hiç beğenmedim. en güzel firma özlem diyarbakırdır. gerçekten çok güzel bir firma özlem diyarbakır
"Seyehat" BERİVAN ÇELİKTEN   bence yolculuk iiidi ama maaleseff otbsdeki yolclar bras berbattı ama otbs we yolculuk tam süperr muawinde eeh işte:) bn ((BERİVAN))
"Yeni özlem diyarbakır" muhammet güzel   otübüsünüz çok rahat onla yolculuk yapmak güzel
"" Misafir   gerçekten çok iyi bir firmadır.Gerçi ben binmedim ama çok iyi olduğunu söylüyorlar.