scorecardresearch
Lüks Erova Turizm Otobüs Bileti
Lüks Erova Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Lüks Erova Turizm Otobüs Seferleri

Lüks Erova Turizm

Lüks Erova Turizm

Cumhuriyet Mah Gazi Bulvarı No: 23 Erbaa
0356 715 41 11 - 715 40 33

Lüks Erova Turizm otobüs bileti almak için otobüs firmasına ulaşmanıza gerek kalmadı. Neredennereye.com’da istediğiniz otobüs sefer saatine online otobüs bileti alabilirsiniz. Erbaa merkezli olan turizm şirketi 1990 yılında faaliyete başlamış. Bugün İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun, Tokat, Amasya başta olmak üzere birçok ilde sefer düzenliyor.

Her geçen gün kendini yenileyen ve gelişen Lüks Erova Turizm sürekli yolculuk eden yolcular için Erova Travel Kart ile kolaylık sağlıyor. Her zaman daha iyiyi hedefleyen firma, günümüzün teknolojisini de otobüslerinde yolcularla buluşturuyor. İnternet, uydu ve Digiturk yayını gibi imkanlardan da yararlanan yolcular, seyahat boyunca eğlenceli dakikalar geçiriyor. Ayrıca dilerseniz kulaklığınız ile müzik yayınından da faydalanabilirsiniz.

Otobüs bileti sorgulama yaparken karşınıza çıkan Neredennereye.com’da yalnızca online otobüs bileti sahibi olmakla kalmayıp seyahat etmek istediğiniz firma hakkında bilgi edinebilirsiniz. Otobüs biletleri ve otobüs seferlerini de inceleyebilir, hangi seferde ne sıklıkla mola verildiğine göz atarak tercihinizi yapabilirsiniz.

Bu firmadan online otobüs biletini sitemiz üzerinden kolayca seçebilir, çok kısa bir işlemle satın alabilirsiniz. Firmayla ilgili en güncel bilgileri burada bulabileceğiniz gibi yolculuklar için yapılan yorumlarla da fikir sahibi olabilirsiniz. Seyahatlerde rahatlığınıza önem veriyorsanız hiç düşünmeden Lüks Erova Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Erova Turizm online otobüs bileti ile seyahatiniz sonrasında sitemiz aracılığı ile firmayı puanlayabilir, düşünce ve isteklerinizi yazabilirsiniz. Eğer sitemizdeki otobüs bileti kampanyalarından faydalanarak en ucuz otobüs biletine sahip olmak istiyorsanız her gün güncellenen otobüs bilet fiyatlarına sık sık göz atmayı unutmayın. Emniyetli bir seyahat geçirmeniz dileğiyle, iyi yolculuklar.

100 üzerinden
62Puan
33%
4%
25%
13%
25%
Toplam Yorum Sayısı (28)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Seyehat Hakkında..." Misafir
araba harika personelin biraz daha eğitilmesi gerekiyor. iyi günler dilerim.
"Servis ve güleryüz" Misafir
servis ve güleryüz bence bu araçta olmayan en büyük iki eksiklikti, onun dışıda idare eder.
"Araç 1 saat geç geldi." Misafir
internetten aldığım biletin saati 19:00 idi. aracın şoförünü aradığımda 1 saat geç geleceklerini söylediler. yani internet üzerinden aldığım saatle araca bindiğim saat farklıydı. aktarma yapacağım için diğer araca geç kaldım. saatler konusunda daha dikkatli olunması lazım
"16.06.2011 saat:21:30 aracı" zeynep erbaa
20 yıldır erova arcını kullanıyorum ama bu akşamkı aracınız kadar kötü bir hizmetle karşılaşmadım ben araca binmeden 10 dakika önce benım sahıbı olduğum koltuğa başka bir insana izin verilip oturtuluyor ve o kişi koltuğuma kusuyor araca bindiğimde bu ortamla karşılaşınca bana aracın kaptanı orta bır yol bulmak yerıne sert bir tavırla en arkadaki koltuğa yönlendirip mecbur olarak 12 saat orda yolculuk yapmamı istiyor 20 yıldır kullanıyorum ama bukadar sert bir tavırla karşılaşmadım hakkımı aradığım içinde aracın kaptanı hiç profesyonel olmayan tavırlar sergiliyor.erova gibi bir şirketten bu tarz bir olayla karşılaşmak hiç hoş değildi.Araçların kaptanlarını profesyonelliğe davet ediyorum ve rica ediyorum satılan biletlerin yerine yolcusu bir sonraki durakta binicek o gelene kadar oturuyım gibi bir tavır takınmasınlar bu tarz olumsuzluklar oluyor.Birde Erova ile iletişime geçtiğimde bana yapıcak bişey yok mecbursunuz dıyor terbiyesiz insanlar
"EROVA'YA" selpeci
Sayın Erova şirketi sahipleri. Erbaa'nın bağrından çıkmışsınız güzel. Bende bir Erbaalıyım. Ancak Erbaa'nın bağrından çıkmanız hizmetlerdeki eksiklerde dahil sizi kutlamamız anlamına gelmezki. İlk olarak fiyat konusunda milleti soyup soğana çeviriyorsunuz buna Erektaş'ta dahil. Ben iki yıl önce bayramda İstanbul'dan Erbaa'ya 50 TL'ye yine Erbaa'dan da İstanbul'a 50 TL'ye bilet alıyorum ve bu fiyatları bayram haricinde düşürüyorsunuz. Paramız başkasına gitmesin memleketimiz insanı faydalansın diyoruz ama bizde yoldan toplamıyoruz parayı. Madem milliyetçilik olacak o zaman sizde biraz milliyetçi olunda Erbaa'nın insanına sahip çıkın...
"Cevap" komando8544
Bu site laf olsun diyemi hazırlandı neden eleştiri soru ve önerilere cevap verilmiyor yöneticiler uyuyormu yoksa veli nimetimiz dediğiniz insanları hiçemi sayıyorsunuz lütfen bir cevap yazın.

Moderatör:
Bu site firmalar adına yanıt vermez, veremez.
Arzu eden firmalara yorumlara yanıt verebilecekleri sistemleri sunuyoruz. Maalesef firmalar pek ilgilenmiyor.
"öğrenci koltuğu satışı hakkında" komando8544
sayın site yöneticileri ben izmir den 16 haziran 2009 günü 19 u için iki adet bilet aldım daha sonra yani 17 haziran 2009 da aynı tarih için oğlumada bilet aldım çocuk henüz 8 yaşın da ben üç yol büroya öğrenci indiriminden yararlanmak istediğimi bunun üzerine otogar arandı fakat orada ki kişi böyle bir uygulama yok dedi ben bu konuda tarafıma bilgi verilmesini eğer böyle bir uygulama varsa mağduriyetimin giderilmesini arz ediyor ve bu konun takipcisi olacağımı bildiririm.
Fedayi GÜREL 5462438544 izmir.
"öneri " komando8544
sayın site yöneticileri neden erova otobüs firmaları arasın da görünmüyor ayrıca günlük otobüs hareket saatleri hareket yerleri personel ve bilet fiyatları ile ilgili bilgiler yer alsa sanırım daha iyi olacaktır. internet üzerinden yaptığım rezarvasyonu dahi izmir satış ofisleri göremiyor eğer internetten bilet alamayacaksak ne anlamı var bu konularda da bi çalışma yapılırsa seviniriz. en azından yapılması istenen hizmet amacına ulaşmış olur. teşekkürler
"Erova" erova
arkadaşlar biz erova olarak erova kartı çıkarttık.
erova kart kullanan arkadaşlar %7 puan topluyorlar. puan sonucunda ücretsiz seyahat edebiliyorlar. internetten bilet ala biliyorsunuz. internetten alınan bilette %5 indirimli seyahat edebiliyorsunuz. ayrıca bizler bütün personel erbaalıyız. erbaa nın öz ve öz bagrından çıkan insanlarız. güven bizim işimiz, itimat bizim işimiz, hizmet bizim işimiz.

'SEYAHAT ETMENİN EN LÜKS YOLU'LÜKS EROVA TURİZM AŞ DİR.

ERBAA varsa erovada vardır şunu unutmayın ki hatasız kul olmaz ancak hatalarımızı bizlere bildirirseniz bizler daha az hata yapar ve siz degerli hemşerilerimze hizmetin en iyisini yaparız. düşünün bugün amasyalı taşovalı niksarlı veya dogudan gelen tüm otobüs firmaları kazandıklarını erbaa yamı yatırım yapıyor hayır ama bizler yatırım larımızı erbaa ya yapıyoruz bugün otobüs'petrol'tugla fab'tekstil' bunlarda çalışan insanlar sayısı(470)civarında yaklaşık (2000)nüfus kazanç saglıyor bir erbaalı olarak gurur duymanız gerekir lütfen biraz düşünün saygılar sunuyorum
"Hizmet" idris
sürekli olarak izmire gidiyorum, firmanızdan ve verilen hizmetten çok memnunum aynı şekilde devam etmesini diliyorum.