Lüks Ağrı Dağı Seyahat Otobüs Seferleri

Lüks Ağrı Dağı Seyahat
 
 
Lüks Ağrı Dağı Seyahat Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Lüks Ağrı Dağı Seyahat

 Doğubeyazıt
0472 3127844 - 3125257

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
84Puan
67%
17%
0%
0%
17%
Toplam Yorum Sayısı (7)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kara kista insanlarin donmasi" ouzimen   05.02.2011 tarihinde nazilliden 11:30 da hareket eden agri dagi turizm 17 LZ 906 plakali arac aksehir yakinlarinda dinlenme tesisi yakinlarinda sarj dinamosunun bozulması sonucu ariza yapiyor. fakat firma icin calisan otobus calısanları islemin on dk surecegini belirtmislerdir. fakat su saat itibari ile yaklasik 3 saati bulan bekleme icin ne gibi bir yardimlari olacaktir sasiyorum. bir cok telefon numarasini aramama ragmen halen bir sonuc alamadim. on dk lik bir islem olmayan bu islemi insanlara nasıl bu kadar kısa surecektir diye kandiriyorlar. firmanin tum yetkililerini bu islem icin ellerinden gelenlerini yapmalari icin yardıma cagiriyorum. insanlar soguktan donmak uzere. yirmi dk ya gelicek tamirci deniyor fakat kimsenin geldigi yok. bu konu icin neler yapilir bilmem ama musteri kaybedeceginiz kesin. yazıklar olsun diyorum. bu ulkede boyle bir firmanin calismasini kiniyorum. gerekli mercilere basvurumu yapacagim. rezilligin daniskası. insanlara yalan soyleniyor. yaziklar olsun. mail yoluyla bana ulasilmasını istiyorum. ya da 0 554 291 99 nolu telefondan bana ulasilmasini yetkililerden istiyorum.
"" muhammet sefa  
"" velayetifakih  
"DEYNEKÇİLER HK." FARUK YÜCEKAN   KIRIKKALE NOKTA KISMINDAN VE KAYSERİ İSTİKAMETİNDE BULUNAN DEYNEKÇİLERİN HAREKETLERİNİN DÜZELTİLMESİ VE İNSANA İNSAN GİBİ
DAVRANILMASI OTOBÜS ŞÖFORLARI VE HELE HELE MUAVİNLERİN MAYHOŞ HAREKETLERİ LÜTFEN BU BÜYÜK FİRMAYA VE SAHİPLERİNE YAKIŞTIRAMIYORUM LÜTFEN ONLAR ÇALIŞAN SİZLER İSE FİRMA SAHİPLERİSİNİZ BU KONULARA SON VERDİRİN BİRAZ DAHA DİSİPLİN GEREKİYOR LÜTFEN GÜZEL FİRMAMIZA SAHİP ÇIKIN VE İÇERİSİNE DENETLEYİCİ KOYUN ARA SIRA.
"BİLET FİYATLARI VE ONLİNE BİLET REZERVASYON" BELGİZAR YÜCEKAN   BU BÜYÜK VE GÜZEL FİRMANIN OLMASSA OLMAZ BÖLÜMÜ;

BİLET FİYATLARI VE ONLAİNE BİLET REZERVASYON YAPTIRAMIYORUZ MÜMKÜNSE BU BÖLÜMÜDE AÇMANIZI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.
"Olmayan firma" nimet   taner gündoğdu 3 yıl önce kapanan firmanın hangi yeni otobüsüne bindin merak ediyorum
"AĞRI OTOBÜSLERİN GÜZEL OLMASI" taner gündoğdu   ESKİ OTOBÜSLERDE SEYAHAT EDİLEMİYORDU AMA ŞİMDİ O KADAR GÜZEL Kİ;HERGÜN BİNSEN DİYE HAYAL EDİYORUM.