Kütahya AsTur Otobüs Seferleri

Kütahya AsTur
 
 
Kütahya AsTur Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Kütahya AsTur

444 43 43
Atatürk Bul. Çinigar No:2 - 3  Kütahya
0274 224 33 00

“Uzun yolculukları keyifli hale getirir”

Astur Kütahya Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Astur Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Uzun yolculuklar hatta gece yolculukları kimi yolcular için sıkıcı olabilir. Bitmek bilmeyen yollar, geçmeyen saatler uzun yolculukları kimi zaman bir eziyet haline dönüştürebiliyor. Astur Kütahya, yolculara sıkıcı gelen bu seyahatleri, son teknolojilerle donatılmış araçları ile konforlu ve güvenli bir hale getiriyor. Koltuk arkalarında bulunan ekranlarda, uygun saatlerde yapılan genel televizyon kanallarından genel radyo yayınlarına, film seçeneklerinden müzik seçeneklerine kadar yolculara keyif verebilecek pek çok seçenek yer alıyor. Ayrıca yolcuların daha eğlenceli bir seyahat geçirebilmeleri için ekran sistemi içerisinde birçok oyun da bulunuyor. Otobüs içerisinde bulunan modemden sağlanan internet ağı ile yolcular telefon ya da bilgisayarlarıyla internete bağlanabiliyorlar. Bunun yanı sıra ileri teknoloji ile donatılmış bazı uzun yol otobüslerinde 220 volt elektrik ile çalışan cihazlar için prizler yer alıyor. Astur Kütahya bu özellikleri ile uzun yolculukları keyifli, eğlenceli, rahat ve konforlu bir hale dönüştürmeyi başarıyor. Astur Kütahya Otobüs Bileti satın alarak, Kütahya’dan Ankara, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmit, Sakarya ve Yalova gibi pek çok şehre güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Astur Kütahya’nın Araç Filosu

Astur Kütahya, en kaliteli araçları üreten firmaların son teknolojilerini kendi hizmet anlayışıyla birleştirerek yolcuların güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlıyor. Astur Kütahya’nın araç filosunda bulunan araçları ise şu şekilde sıralayabiliriz;

Iveco Eurobus 

Mercedes, Setra 

Temsa Safir 

Iveco Eurocity 

Prenses 

Fortuna Man

Astur Kütahya yolcularına kaliteli hizmetin yanı sıra, güvenli bir yolculuk deneyimi de sağlıyor. Her araçta bulunan hız sabitleyici ile hız kontrolünü sağlarken, eğitimli ve uzman şoförleri de şehir içi ve şehirlerarası hız ve trafik kurallarına özen göstererek, yolcuların hayatlarını riske etmekten uzak duruyorlar. Elde edilmesi oldukça zor olan ve birçok koşul içeren D1, D2 ve marka tescil belgeleriyle Astur Kütahya, böylece yolcuların güvenini kazanmış da oluyor.

Astur Kütahya’nın Tercih Ettiği Dinlenme Tesisleri

Metin Dinlenme Tesisleri

Sümela Dinlenme Tesisleri

Str Dinlenme Tesisleri

Sivrihisar Bademlik Dinlenme Tesisleri

Uzun yolculuklarda misafirlerine en iyi hizmeti sağlamayı hedefleyen Astur Kütahya, bu hizmetleri dünya standartları seviyesinde gerçekleştirmeye özen gösteriyor. Misafirlerin konforu ve rahatı için son teknolojilerle donatılmış araçların yanı sıra, araç içinde sunduğu ikramlar ve güler yüzlü hizmetleriyle de ön plana çıkmayı başarıyor. 

Astur Kütahya Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Astur Kütahya Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

 

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
62Puan
49%
3%
0%
11%
37%
Toplam Yorum Sayısı (46)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Küfreden ve yocuya saldıran muavin ve şoför" h   24/09/2011 tarihinde emet garajından saat 10:00 da kalkan 43 NK 848 plakalı araca Örencik Kasabasında yolcu binmiş, bahsettiğimiz araç icinde muavin bu yolcuyla sözlü münakaşaya girmiştir(yolcularla ilgilenmediği için) ayrıca bu yolcu germiyan kampüsü önünde inmiş ve araç plakasını not ederken şoför arabadan inerek aynı yolcuyla tartışarak ilerlemiş aynı anda muavin ana avrat küfrederek aynı yolcuya saldırmışlardır.araya girmemiz sebebiyla kavga sadece sözlü olmuştur fiili bir olay gerçekleşmemiştir. fakat eşkiya ya benzer bir tavırda yolcuya bu şekilde davranılması hiç hoş değildir.böyle bir davranışa firma olarak nasıl müsaade ediliyor anlamış değilim.ya da yolcuyla ilgilenmek artık muavinin görevleri arasından çıktı mı bu kadar karşı konulup yolcuya saldıracak kadar kendisine güveniyor..muavinin görevi şoförle muhabbet etmek mi.eğer onun görevi bu ise yolcuyla kim ilgilenecek...ayrıca bu yolcuya bilet de kesilmemiştir.bu suç değil mi...
"Kütahyali olarak çok üzgünüm " Nesrinbilgin   Bayramda Kütahya ya gidiş-dönüş bileti aldım . Gidişte bir sorunla karşılaşmadım. Dönüş ise başlı basına bir sorundu. Küfür eden 2 şoför ve bir mavin. Bayram dönüşü olduğu icin Antalya dan Manavgat'a kadar yolcu kapmak icin diğer firmalarla kapışmalar hiç içerde can taşıyorum demeyen vurdum duymaz şoförler. Bildigim kadarıyla şoförün dikkati dağılmasın diye şoförle konuşmak yasak ama nerde ani frenler küfürler uykusuzluk ve hiç kimsenin mudahele etmemesi ne kadar kötü.43 ez veya en 300 plakalı sacları kazınmış sürekli küfür eden biriyle karşılaşırsanız bırakın giden paraniz olsun. Canınızın gitmesinden iyidir. Yolculuk saatim 00:30 Kütahya /Manavgat'a giris 7:10 1/09/2011 yetkililer belki müdahale eder.
"Kütahya astur" AihsanCakir   Epeydir otobüs yolculuğu yapmıyordum.Birkaç gün önce Ankara'ya kütahya astur otobüsleriyle aynı gün içinde gidiş-dönüş yolculuğu yaptım.
Otobüsler gayet konforlu, servisi yapan kardeşlerimiz de gayet güler yüzlü ve kibarlardı.
Beyler Ankara'ya zaten başka otobüs gitmiyor; şehrimizin otobüs firması olan kütahya astur olmasa ben Ankara'ya neyle gidecektim.Lütfen bindiğimiz dalı kesmeyelim.
Birkaç gün sonra da Konya'ya seyahat etmem gerekiyor; fakat maalesef başka şehirlerden kalkıp, başka şehirlere giden otobüslerle gitmem zorundayım.Keşke Konya'yada kütahya astur otobüsleriyle gidebilseydim.
Lütfen şehrimizin firmasına sahip çıkalım.
Yoksa kütahyamız diğer otobüs firmalarının ara istasyonu olmaya mahkum olur ve saatlerce saati belirsiz otobüsleri beklemek zorunda kalabiliriz.herkese iyi yolculuklar.
"1. FİYAT KANDIRMACILIĞI 2.SAATİNDE KALKMAMASI" HANZAF   KİMSE ASLA ASTURU TERCİH ETMESİN
1 AY ÖNCE 7 LİRADAN ESKİŞEHİRDEN BİLETLERİMİZİ ALDIK.HAREKET SAATİNE ZAMAN VAR DİYE GEZMEYE GİTTİK.VAKTİNDEN ÖNCE GELDİK.OTOGARDAN İÇERİYE GİRERKEN KAPIDAN BAĞIRIYORLAR ASTUR KÜTAHYA 5 LİRA DİYE BİZ AZ ÖNCE 7 LİRADAN ALDIK NASIL OLUYOR DİYE SORDUK.ADAMIN CEVABINA DİKKAT LÜTFEN!!!!! BUZLU ÖYLE SÖYLÜYORDU BENDE SÖYLEDİM.YANİ KANDIRMACA BİZİM BİLETLER NİYE 7 DEDİK ASLINDA ÖYLEYMİŞ.MADEM 7 LİRA NİYE 5 DİYE BAĞIRIYORSUN ?
BU BİZE ASTURUN İLK OYUNUNUYDU.BEN AKILLANMAMIŞIM 1 MAYIS PAZAR GÜNÜ FARKINDA OLMADAN YİNE 11 ESKİŞEHİR ARABASINA ASTURDAN ALMIŞIM.11 12 GEÇE ZOR KALKTI.NEYSE DEDİM.ESKİŞEHİRE İNİNCE AKŞAM DÖNÜŞÜMÜ ASTURUN YANINDAKİ YAZAHANEDEN ALAYIM DEDİM.BENİM İSTEDİĞİM
SAATTE DOLUYMUŞ.ASTURUN ELEMANLARI BENİ GÖRÜP BİZİM FİRMAYLA GELDİNİZ NİYE BİZDEN ALMIYORSUNUZ DİYE SORUNCA BUGÜN YANLIŞLIKLA SİZİ TERCİH ETTİM.ÖNCEKİ 5 LİRA OLAYINI VE AZ ÖNCEKİ GEÇ HAREKETİ ANLATTIM.ÖZÜR DİLEDİLER.YANİ BENİ KANDIRDILAR AKŞAM 18.30 DÖNÜŞ BİLETİMİ YİNE MAALESEF ASTURDAN ALDIM.AKŞAM GELDİM 18.30 OLDU HAREKET YOK 18.35 YOK 18.40 HALEN BEKLİYORUZ.SORUNCA 18.45 DE KALKACAK DEDİLER.YAZAHANEYE GİTTİM BİLETİMİ GÖSTERDİM.İSTANBULDAN ARABAMI GELMİŞ NEYMİŞ ŞİMDİ KALKIYORMUŞ ÖYLE SAÇMA SAPAN ŞEYLER Kİ BAHANE BİLE DENMEZ.BANA 18.30 BİLETİ KESTİLERSE BENDE ZAMANINDAN ÖNCE GELDİYSEM HİÇBİR MAZERET BENİ İLGİLENDİRMEZ.BU KADAR TUHAF BİR FİRMA OLAMAZ.BEN BİRKAÇ DEFA ASTURU SEÇEREK HATA YAPTIM KİMSE BENİM YAPTIĞIM HATAYA İNŞALLAH DÜŞMEZ.YOKSA SİNİRLERİNİZ YIPRANIR BENDEN SÖYLEMESİ......
"YORUMUNUZ" hasan434343   ARKADASLAR BEN ARTIK HIC BIR SEY DEMIYORUM KÜTAHYANIN ADINI BATIRMAKTAN BASKA HIC BIR ISE YARAMIYORLAR HADI KÜTAHYA VATANDASLARINI GECTIMDE YABANCI YERDEN GELENLER KÜTAHYA YA GELMEDEN MAVINLER SAYESINDE KÜTAHYADAN NEFRET EDIYORLAR KAC TANE FIRMA ILE YOLCULUK YAPTIM DAHA ASTUR GIBI SORUMSUZ BIR FIRMA GORMEDIM EN AZINDAN BILECIGE DE HIC BIR SEFERINIZ YOK EN AZINDAN FIRMAYI KÖKTEN KAPATINDA KÜTAHYANIN ADI KALSIN.
"Yeni otobüs" he_angel   astur 2 otobüs almış. bence astur kütahyalılar gibi hepsini tek tip otobüs yapması gerek zaten cogu firmada bu setra mı alındı setra gitmesi gerek şimdi demeyin, setra ne kadar ama uygunu ve güseli bu yeni alınan otobüsleri bugün gördüm, hayırlı olsun
"BİLECİK" mete_43   ya kütahya gibi yerden Bilecik'e gitmek bu kadarmı zor. ne zaman sorsam ASTUR un Bilecik e gitmiyolar artık Bilecik e gitmeyi gectim Bozüyük ten aktarmalı gidecegim oraya bile bilet kesmiyolar neymiş otobüs kalkarken alacakmısım bileti otobüs kalkarken gidiyoruz yer yok diyolar. ordaki adamın umrunda mı istanbula bursaya bilet kesemezse bozüyüke kesecek. 3-5 kuşun hesabını yapıyolar. Şu Astur u kullananlara bi baksınlar genelde kütahya firması para kazansın diye biniyolar. sürekli şehir dışına cıkan biri olarak bende o yüzden ne kadar muavini kaptanı suratsız olursa olsun biniyordum. ama yeter kimse kimseyi bedavaya götürmüyo. ayıp
"" emrahhh  
"KÜTAHYA ASTUR YETKİLİLERİNİN DİKKATİNE..." kutahyalı   BUYUK BİR FİRMA VE BEN KUTAHYALI OLARAK UZAKTAN TAKDİR EDİYORUM. .ANCAK.. YILLARDIR PARAMIZ MEMLEKETİMİZDE KALSIN KAFASIYLA... seyahatler de genelde as turla seyahat edip.... başka misafırlerimize de... tavsiye ediyoruz... soforde ayrı havalar.....muavinin yanına yaklaşmak mumkun degil.. .önce bir karşıda ki insanın MUŞTERİ oldugunu bilerek hareket etmesi.... lazım.. neyse hadi onları da ben idare ettim....kolay degil deyip geçtim....yukarda ALLAH VAR....bi servis şoforu var...iri yarı bıyıklı....ESENLERDE ...inenler iyi bilir... nerde geliyon yada nerye gidiceksin diye bagırmasını da geçtim...oraya servis falan yok KAARRDEŞİM... BİNİYORSAN BİN....bekleyeceksin KAAAARDEŞŞŞŞŞİİİİİİİMMMMM..... biri falan yerden geçer mi.... adam aynen.....ORDAN GEÇMEZ... TAKSİ YE BİNECEKSİN KARDEŞİM.....SIRA BENDE A Bİ BEN avcılara gidicem... falan otobuse bin orda inersin... abi ben hep buradan servisle gidiyordum....ya sen hastamısın..........*****bagırarak...falan otobus gidiyor ....birisi dedi...abi bende avcılara gidicem....bu servis gidiyor dedi...ben iki kişi için oraya gidemem..... otobuse binin NE OLUR MUŞ....HASTAMISINIZ.....NASIL BAGIRIYOR...yaşına saygım olmasa...))) neyse susup ısrar edip bindik..... baya da bize yolcuların içinde ve yuksek sesle bagırdı ben hava alanına gidicem... de bilmemm. nee....yolcular ona bagırdı ne bu ya sabah sabah.. ve yemin ederim hava alanı yolcularını bazılarına fark oldugunu söyleyip....servis şöföru yolculardan para aldı.......artık buna ne denir bilmem.......saygılar........
"VERDİMİZ PARALARA YAZIK " esca   ARKADASIM BU NE BICIM BI FIRMA, INSANLARI COK ACAYIP. INSANLARI KABA, TAFRALI TAFRALI KONUSUYORLAR. Bİ GUN BIRI ELİMDE KALICAK AMA BAKALIM NE ZAMAN. İLLA SENDE KABA OLCAN BU ADAMLAR BUNDAN ANLIOLAR. HELE MAVİNLER ADAM ARKAYA BI GECIO BIR YATIO OH NE GUZEL. HANGI DEVIRDE YASIORUZ, BI DAHA BINERSEM AYAKLARIM KIRILSIN