Kütahya AsTur Online Otobüs Bileti
Kütahya AsTur Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Kütahya AsTur Otobüs Seferleri

Kütahya AsTur

Kütahya AsTur

444 43 43
Atatürk Bul. Çinigar No:2 - 3  Kütahya
0274 224 33 00

“Uzun yolculukları keyifli hale getirir”

Astur  otobüs bileti satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Uzun yolculuklar hatta gece yolculukları kimi yolcular için sıkıcı olabilir. Bitmek bilmeyen yollar, geçmeyen saatler uzun yolculukları kimi zaman bir eziyet haline dönüştürebiliyor. Astur Kütahya, yolculara sıkıcı gelen bu seyahatleri, son teknolojilerle donatılmış araçları ile konforlu ve güvenli bir hale getiriyor. Koltuk arkalarında bulunan ekranlarda, uygun saatlerde yapılan genel televizyon kanallarından genel radyo yayınlarına, film seçeneklerinden müzik seçeneklerine kadar yolculara keyif verebilecek pek çok seçenek yer alıyor. Ayrıca yolcuların daha eğlenceli bir seyahat geçirebilmeleri için ekran sistemi içerisinde birçok oyun da bulunuyor. Otobüs içerisinde bulunan modemden sağlanan internet ağı ile yolcular telefon ya da bilgisayarlarıyla internete bağlanabiliyorlar. Bunun yanı sıra ileri teknoloji ile donatılmış bazı uzun yol otobüslerinde 220 volt elektrik ile çalışan cihazlar için prizler yer alıyor. Firma bu özellikleri ile uzun yolculukları keyifli, eğlenceli, rahat ve konforlu bir hale dönüştürmeyi başarıyor. Ucuz otobüs bileti satın alarak Kütahya’dan Ankara, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmit, Sakarya ve Yalova gibi pek çok şehre güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Firma yolcularına kaliteli hizmetin yanı sıra, güvenli bir yolculuk deneyimi de sağlıyor. Her araçta bulunan hız sabitleyici ile hız kontrolünü sağlarken, eğitimli ve uzman şoförleri de şehir içi ve şehirlerarası hız ve trafik kurallarına özen göstererek, yolcuların hayatlarını riske etmekten uzak duruyorlar. Firma elde edilmesi oldukça zor olan ve birçok koşul içeren D1, D2 ve marka tescil belgelerine de sahip olan bir taşımacılık şirketidir. Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yaparak firmanın tüm seferlerini görüntüleyebilir ve en cazip fiyat avantajlarına ulaşabilirsiniz.

Uzun yolculuklarda misafirlerine en iyi hizmeti sağlamayı hedefleyen firma, bu hizmetleri dünya standartları seviyesinde gerçekleştirmeye özen gösteriyor. Misafirlerin konforu ve rahatı için son teknolojilerle donatılmış araçların yanı sıra, araç içinde sunduğu ikramlar ve güler yüzlü hizmetleriyle de ön plana çıkmayı başarıyor. Güzergahı üzerinde bulunan farklı dinlenme istasyonlarında verdiği molalarla da; yolcuların seyahat yorgunluklarından kurtulmasına olanak tanıyor. Firmanın genellikle tercih ettiği dinlenme tesisleri şöyle sıralanabilmektedir.  Metin Dinlenme Tesisleri, Sümela Dinlenme Tesisleri, Str Dinlenme Tesisleri ve Sivrihisar Bademlik Dinlenme Tesisleri.

100 üzerinden
64Puan
42%
13%
5%
6%
33%
Toplam Yorum Sayısı (80)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Şu filmleri güncelleyin artık" Misafir
Şu filmleri güncelleyin artık...
"Cam temizliği" Misafir
27 .08.2015 tarihin deki 17.30 saatinde eskişehir den Emet'e yolculuk yaptım 8 nolu koltuk camı içinden çok kirli idi adeta buzlu cam gibiydi çok rahatsız etti..lütfen camını değiştirin yolcuyu çok rahatsız ediyor..
"Çook berbat" Misafir
Muavin falan iyiydi ama araç modeli konforu internet tv vb. Elektronik araçlar çalışmıyordu şarj için usb girişi bile yoktu karşı koltuğa priz yapmışlar o şekilde takman gerekiyo aradan geçen olursa şarjdan çıkarman lazım hiç uyunmuyo araç eski model aşırı ses geliyo konfor sıfır firmanın düzelmesi için bunları yazıyorum yani karalamak iftira atmak için değil kimseye tavsiye etmiyorum bu firmayı
"Merhaba" Misafir
Tereddütte kalarak bilet almıştım, fakat kaliteli bir yolculuk geçirdim.
"Memnuniyet" Misafir
Gerçekten rahat bir yolculuk yaptık teşekkür ederiz.
"Degerlendirme" Misafir
Uzun yolculuk olduğu için daha konforlu araç temin edilebilir.
"Memnuniyet" Misafir
Genel olarak yolculuğum gayet iyi geçti.Rahat ve güvenli idi.
"ılceden gelıp buyuk sehırlere gıen araclar berbat." Misafir
kutahya merkezlı kalkıs yapmayıp ılcelerden gelıp devam eden araclar hızmet konfor ve tum husularda berbat fırma ısım olarak ıyı olmasına karsı ılceden gelıp buyuk sehırlere gıden araclar berbat.
"" Misafir
teşekkürler kütahya astur
"Astur sevdim " Misafir
ilk yoculugum iyi sevdim bundan sonra gine astur tercihim teşekkürler

1 2 3 4 5 6 7 8 sonraki yorumlar >