Konset Otobüs Seferleri

Konset
 
 
Konset Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Konset

Doç. Dr. Halil Ürün Cd. Yeni Otogar içi No: 145 Selçuklu Konya
0332 265 18 61
100 üzerinden
84Puan
74%
5%
5%
2%
15%
Toplam Yorum Sayısı (72)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Konset" ali_ucar70@hotmail.com   mersine karaman üzerinden sefer yapsanız bizleri kontur gibilere muhtac etmeseniz
"Internet bağlantısı" mehmet_07_11   Bize bilet alırken bütün arabalarımız da wireless var diyorlar ama geçen konya-ısparta arasında yapıtığım konset turizmin arabasında wireless yoktu. Bileti alıp otobüse binince olmadı şaşırdım. Diyecek birşey yok olmayan birşey için var denmesi hoş bir durum değil.
"Otobus" coskunduman35   13 kasım saat 22.00 da hangi plakalı otobüs gelicek bilen var mı konset gibisi zor bulunur harika yolculuklar çok rahat geçiyor teşekürler
"KULE SİTE yazanesi" beyza g   KONSET SİZLEE BİR TEŞEKKÜR BORÇLUYUM GALİBA KONYADA KULE SİTE GİBİ BİR YERE YAZANE KOYDUĞUNUZ İÇİN VE ORADA ÇALIŞAN PERSONELİNİZ BİLDİĞİME GÖRE İSMİ MUAMMER DEMİRCAN ADLI PERSONELİNİZİN VERDİĞİ HİZMET KARŞISINDA SESSİZ KALDIM DİECEK BİR SÖZ BULAMIYORUM BENİ KONSETE YÖNLENDİREN O PERSONEL OLDU VE GERÇEKTEN ÇALIŞMA PRENSİBİ SÜPER BÖLE BİR PERSONELLE ÇALIŞTIĞINIZ İÇİN SİZE TEŞEKKÜR EDERİM KONSET....YOLCULUĞUMA GELİNCE TEK KELİMEYLE HARİKAYDI PERSONEL ARKADAŞIMIZIN DEDİKLERİ BİR BİR OLDU TEŞEKKÜRLER MUAMMER TEŞEKKÜRLER KONSET......!!
"TEŞEKKÜR EDERİM" aziz akdemir   ben bir çok firmayla yolculuk yaptım fakat konset gibi hiç bir firmadan memnun kalmadım inanır mısnız daha biletimi alırken başladı güleryüz bana karşı vede yolculuğum süperdi gerçekten herkese sonsuz tşkkr ediyorum KONSET CAMİASI SİZLERİ SEVİYORUZ..
"Dede Hayranları" qRaFite   Her şey iyi güzelde 8 Ağustos Alanya-Ankara Seferini yapan '' Dede '' lakaplı şöför amca çok yavaştı ya :D Biraz hız dede biraz hız :D He Ayrıca Dedeyi Biraz Güldürün yahu çok somurtuyo :D
"" Msami   İstanbul- konya arası sürekli yolculuk yaparım. son 2 yıldır firmanızla yolculuk yapmaya başladım. hizmet açısından gayet iyi. Ama araçlar belediye otobüsü gibi her yerde duruyor. buna bi dur denmeli
"" nissan   42 ana 12 şöforler ve mavinlere çok teşekür ederim
"Personel" seher   konyadan ıspartaya genelde hep ısparta petrol ile giderdim ama yaklaşık 1 yıldır konseti tercih ediyrum. ıspartadan konyaya geliş 25 lira ve konyadan ıspartaya gidiş 27 liraymış, ben 25 liradr diye o kadar ayırmıştım konsete gittim ve 27 olduğnu bunun otogar tarifesndn kaynaklandğnı öğrendim kampüs şubesindeki arkdş anlayışlı karşıladı ve 2 lirayı dönüşte vermemi kabul etti o tarihten beri konseti tercih ediyorum. tkr o arkadaşa çoook çoook tşk ederim gerçktn o 2 lira konsete devamlı bi müşteri kazandrdı, herşey para diildr.
"Doğu Seferleri" baskanx   Konset yeni kurulan bir firma olmasına rağmen genelde herkes çok memnun.yorumlardan anlaşılıyor.Konyadaki arkadaşlardan da duymuştum hizmet güzelliğini.

Sivas Erzurum tarafına da seferler başlasa inanın çok iyi iş yapar diye düşünüyorum. Konya Akşehir Afyon hattında Erzurum Sivas arabaları bu bölgeye çok yolcu taşıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 sonraki yorumlar >