Kamil Koç Online Otobüs Bileti
Kamil Koç Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Kamil Koç Otobüs Seferleri

Kamil Koç

Kamil Koç

444 05 62
İnönü cad. Kamil Koç İş Merkezi Kat:4 16230 Bursa
0224 224 25 11

Geçmişin Deneyimini Geleceğin İhtiyaçlarıyla Birleştiren Bir Başarı Öyküsü…

Kurucusu rahmetli Kamil Koç’un  “Un değil ün peşindeyim” diyerek karayolu taşımacılığı yapmaya karar verdiği 1926 yılından bu yana prensiplerini koruyan, çağdaş dünyanın ihtiyaçları doğrultusunda yenilenmeyi amaç edinen Kamil Koç Otobüs firması yurdumuzun ilk ve öncü otobüs firmalarındandır.

Kamil Koç’un arzusu, çalışkanlığı, çalışkan insanlara olan desteği ve dürüstlüğü ile birleşince, ortaya çıkan başarı öyküsü, 1900‘lü yılların başından günümüze yolcu taşımacılığının geldiği noktayı anlamamıza ışık tutar. O yıllarda bir aracın üstü ahşap ve tente ile kaplanarak başlatılan bu yolculuk öyküsünün başkahramanı Kamil Koç ile aynı adı taşıyan firma 2011 yılından beri üç yıl üst üste “en itibarlı taşımacılık firması” seçilmiştir.

Geçmişin deneyimini geleceğin ihtiyaçları ile birleştiren hizmet anlayışı ile ‘önce insan’ diyen Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. kanunlara uymayı, toplumun her kesimine adil ve duyarlı davranmayı, temel meslek ve ahlak anlayışını, haksız kazanç ve adaletsiz rekabetin önünde tutmak gibi ilkelere sahiptir.

 

Geçmişin Tanıdık Sesinden Yeni Bir Yolculuk Deneyimine Davet

Kamil Koç, 4 bini aşkın profesyonel kadrosu ve 570 araçlık filosuyla yılda yaklaşık 250 sefer düzenleyerek yolcusuna hizmet veren, Türkiye’nin en büyük ve en saygın otobüs firmalarındandır. Modern ve donanımlı otobüslerden oluşan filosuyla seyahatlerinizde keşfetmenin ve konforun ortak zevkinde buluşmanızı sağlar. Türkiye’de ilk defa Kamil Koç firmasının Rahat Hat uygulaması adıyla başlattığı azaltılmış koltuk sayısı ile geniş ve konforlu otobüslerle yapacağınız seyahatlerinizde yeni bir yolculuk deneyimi yaşayacaksınız. Bu çağdaş uygulama ile Man Fortuna ve Neoplan Tourliner gibi modern otobüs markalarının tek ya da çift kişilik ergonomik ve şık koltuklarında güvenle seyahat edebilirsiniz.

Sınırsız ikram siparişinizi koltukların arkasındaki Lcd ekranlardan verebilir, çok ayıda televizyon kanalı, müzik yayını ve internet bağlantısı gibi teknolojik ihtiyaçlarınızı ev ya da ofis ortamındaymış gibi karşılayabilirsiniz. 

Bu eşsiz yolculuk keyfine Kamil Koç Firması’nın yolcuları için hazırladığı, yurdumuzun güzelliklerini içeren Yolculuk dergisinin eşlik edebileceği gibi, internetten bağlanabileceğiniz anlaşmalı mağazalardan indirimli alışveriş de yapabilirsiniz.

 

Yoğun Tempolu İş Seyahatlerinin ve Tatil Yolculuklarının Vazgeçilmez Tercihi

Yurdumuzda oldukça yaygın bir terminal ve şube ağına sahip olan Kamil Koç, İç Anadolu, Akdeniz, Ege, Karadeniz ve Marmara Bölgesi’nde yaklaşık 37 il ve çok sayıda ilçede milyonlarca kişiyi sevdiklerine ulaştırmıştır. Kamil Koç yoğun tempolu iş seyahatlerinin ve aylarca hayalleri kurulan tatil yolculuklarının da vazgeçilmez tercihidir.

Zamanının kıymetli olduğu düşüncesini şirket prensiplerine yerleştiren Kamil Koç firması, biletlerin kolay elde edilebilir olması için on line satış hizmetlerinin cep telefonundan rahatlıkla yapılabilmesini sağlamak amacıyla android uygulamalar başlatmıştır. On line olarak ya da Kamil Koç terminallerinden, Kamil Koç şubelerinden ve çağrı merkezlerinden yaptığınız bilet alışverişlerinde Yolkart adı verilen uygulama ile biriken puanlarınızla ücretsiz bilet alabilir, avantajlı bilet fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca biriken puanlarınızı anlaşmalı alışveriş noktalarında da kullanabilirsiniz.

 

Bagajlarınız Kamil Koç’la Yönetmeliğin Titizliğine Uygun Olarak Taşınır

Kamil Koç bagaj işlemleri yönetmeliğe uygun titizlikle yürütülmektedir. Yolcuların özel eşyaları güvenli bir seyahat için bagaj bölümünde teslim alınmakta ve yolculuk sonunda koltuk numarası yazan etiket karşılığında yolcuya teslim edilmektedir. Kişisel bagaj sınırlaması 30 kilogramdır. Bilgisayar ve benzeri el bagajları içinse mola yerlerinde yolcuların bagajlarını yanlarına alması için uyarı anonsları yapılmaktadır. Elektronik eşya, canlı hayvan gibi standart dışı bagajlar kabul edilmemekte ya da ücrete tabi tutulmaktadır.

Seyahatin geleneksel ve güvenilir adresi Kamil Koç, sizi kendi  “yolculuk öyküsüne”  katılmaya davet ediyor.

100 üzerinden
64Puan
42%
11%
3%
9%
34%
Toplam Yorum Sayısı (228)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Rezalet!!!" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Son 1-2 Kamil Koç tercihimin ikisinden de bin pişman oldum.... Personel kaba-ilgisiz-lakayıt- vs...
Çok çok çok mecbur kalmadıkça Kamil Koç'un önünden bile geçmiyorum... Benden size tavsiye, siz de geçmeyin a dostlar!!!!
"" Ahmet
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Suanda duzici osmaniye adana istanbul 16 KK 850 pilakali aracta seyehat ediyorumm arac olsun soforlerimiz olsun ve hos olsun kamil koc gibi bi firmaya yakisir cok iyi hizmetlerde bulunmakta.. Teşekkurler 16 KK 850 Tesekkurler Kamil Koc....
"Rezalet" Misafir   Ankara-Kayseri seferi yapan otobüste yol üstünde binebilecegimiz söylenmesine rağmen ve de gözümun önünde binilmesine rağmen bizi alacak otobüs durmadı ve aradığımız da yol üstünden yolcu alamıyoruz diyecek kadar şeref yoksunu bir firma daha sonra da bunu desteklercesine biletiniz yandı diyip yardımcı olamayız diye telefonu suratımıza kapatan bir müşteri hizmetleri denebilecek tek şey şeref yoksunları...
"Bence en iyisi" Erol   Birçok otobüs şirketiyle seyahat ettim.
Ama bence en iyisi Kamil Koç. Fiyat performans olarak rahatsız etmiyor beni.
Hiç mi sorun yaşamadım? Tabiki KK'da da sorun var ama ihmal edilebilir...
"Sorunlu" rumpelstiltskin   biraz mecburiyetten bu firmayı kullanmak zorunda kalıyorum ve hiç memnun değilim. 5 saatlik yolun her durakta durdukları için 6.5 saate çıktığını biliyorum. gereksiz yere fazladan mola veriyorlar ve tamamen keyfi. kitap okumaya yardımcı olsun diye tepemize koydukları ışıkları zorla kapattırıyorlar. yaşadığım bir olaydan da bahsetmek istiyorum. daha önce ankara-bursa hızlı tren otobüs aktarmalı bilet almıştım. treni kaçırdıktan sonraki 10-15 dk içinde yeni bir bilet aldığımda indirimli olacağını söylediler ama bir kere treni kaçırıp yeni bilet almak istediğimde biz böyle bir şey söylemedik diyerek işi çirkefliğe getirdiler. sözün özü, eğer başka bir seçeneğiniz varsa ona yönelin.
"Sadece ismi kalmış..." onurkaya60   23 ocakta Akşehir'de askerlik görevimi bitirip eve dönmek için bu firmayı tercih etmiştim. hem en uygun saatteki İstanbul otobüsü kendilerininkiydi, hem de neticede bu firmanın isminden yola çıkarak keyifli bir yolculuk yapacağımızı düşlemiştik tertiplerimle. Malum, Konya hattı yolcusu ve de rekabeti yoğun denebilecek bir hat aynı zamanda. Bizi sadece 3-5 tv kanalı çeken, nuh nebiden kalma ekranalrı olan 4-5 senelik bir otobüsle İstanbul'a götürdüler. üstelik Eskişehir'e kadar 3-4 saatlik dilimde bir su bile ikram etmediler. Otobüs ne zaman Eskişehir yolcusunu aldı, o zaman ikramlar başladı. Yani sırf Eskişehir yolcusunun gönlü hoş olsun da oradaki rekabetten aslan payını kapalım diye biz bir nevi üvey evlat muamelesi gördük. Bir de 8 saatlik yolculuk süresince topu topu 1 defa mola verildi. Özetle anladım ki İstanbul-Konya hattı için konuşmak gerekirse bu firmanın sadece ismi kalmış, diğer açılardan ise yerel firmalardan hiçbir farkı yokmuş, diğer hatlarını bilemem ama.
"YALVAÇTAN İZMİRE İŞKENCE " aliosmansamli   YALVAÇTAN İZMİRE KAMİL KOÇTAN İYİ FİRMA DİYE BİLET ALDIM.KEŞKE ALMAZ OLSAYDIM. ARABA BİR DEFA ÇOK KÖTÜYDÜ KOLTUK ARIZALI, TV ARIZALIYDI.KOLTUKTA OTURMAK BİR YNA ÖNE DOĞRU MEYLİ VARDI KAYIP GİDİYOR İNSAN. GECE UYUR SABAH İŞE GİDERİM DİYE GECE YOLCULUĞUNU SEÇMİŞTİM.AMA YANILMIŞIM.MUAVİN KABA VE HİÇ NAZİK DEĞİLDİ.ŞOFÖRÜN ÖNÜNE OTURDU YERİNDEN HİÇ KALKMADI İKAZ LAMBASINI DEFALARCA YAKTIM BİR TÜRLÜ GELMEDİ İÇERDEKİLERİ DE RAHATSIZ ETEMEK İSTEMEDİ.RADAN PEPEY ZAMAN GEÇTİKTEN SONRA NİHAYET FARKINA VARDI VE GELDİ.BİR DE FIRÇA ÇEKTİ NE İSTİYON DİYE.SU İSTEDİM.YARIM BARDAK KOYDU GEL VE AL ZIKKIM İÇ DERCESİNE BİR HIŞIMLA ELİME KOYDU.İÇERSİ ÇOK SICAK HAVALANDIRMAYI AÇARMISIN DEDİM BUKADAR ÇALIŞIYOR.BAŞKA ÇALIŞMIYOR DEDİ AZARLARCASINA.KISACASI KENDİ PARAMLA REZİL OLDUM KAMİL KOÇ FİRMASI BAYA BÜYÜK BİR FİRMAYMIŞ!!!!!!
"Kamil koç firmasını mersine istiyorum" tahsin33   ben s.d.ü öğrencisiyim ve ıspartaya direk giden sadece bir firma var ve hiç de memnun değilim kamil koçu tavsiye ediyorlar. Mersin veye ilçelerinde kamil koç firması yok bir yazane açılırsa memnum olurum saygılar.
"şikayet" mehmet emin ataman   ısparta-antalya ya 1282992seyirli araç için ıspartadan saat 21 için bilet aldım. yol kart no 1001 7405 9085 1368, 21de kalkacak araç 21,30 da geldi antalyaya gidecek olan yolcum 35dakikalık gecikmeyle yola çıktı .aracınız iftar molası verecekse neden bilet 21 diye satıldı.yolculukta oruç tutan olabilir oruçta seyrüsefer denilen bir olay var araç sürücüsü yolcu istedi diye keyfi uygulamayapamaz. araç geç gelip benim yolcumu 35 dakika geç gitmesine neden oldu. bana göre bu gecikme bir mağduriyettir neden insanlara saygı duyulmadığını anlamadım.insanlar kendileri için oruç tutar ben tutmuyorsam benim sorunum.tutanlara amenna tutmayanlar banane mi olarak nitelendiriliyor...yolculara eşit uygulama yapılması gerekmezmi? siz yolcular sayesinde varsınız.gereken ilgiyi göstereceğinizi umarım.
"Kamilkoc Sefer Fazlaligi ve Rahat Otobusler" gn   Merhabalar,bem 17 yasindayim.Her okullar kapandiginda istanbula giderim.2007 senesinden beri istanbula 10 kere filan gitmisimdir ve 8 inde kamilkocla gittim.Yasadigim tek sorun bazi otobuslerde tv kanallarinin acilmamasi birde gitmesi gereken sureden yarim saat,1 saat filan gec gitmesi.Oda o istanbul trafiginde normal ama.Onun disinda otobusleri hep son model ve rahat tv var,ikramlar bazen 3 sefer bile olabiliyor.Bilet fiyatlari belki biraz daha dusuk olabilir 5 tl filan gibi.Yani KAMILKOC Bence iyi firma tercih edebilirsiniz.Pisman olmazsiniz bence....Saygilarimla

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >