scorecardresearch
İzmir Turizm Otobüs Bileti
İzmir Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

İzmir Turizm Otobüs Seferleri

İzmir Turizm

İzmir Turizm Şubeleri

İzmir Turizm

444 01 35
Kemalpaşa Cad. No:145 Yeni İzmir Otogarı İzmir
0232 

“Profesyonel ve kaliteli hizmet”

İzmir Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

İzmir Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Kalitesinden ödün vermeden ilkleri yaşayan ve yaşatan İzmir Seyahat, bilgi çağının tüm olanaklarını kullanarak, misafirlerinin koşulsuz memnuniyetini sağlıyor. Konuklarının ihtiyaç ve beklentilerini çok iyi tespit ederek karşılayan İzmir Seyahat, güvenli ve rahat yolculuk yapmalarını sağlıyor. Yenilikçi ve yaratıcı uygulamalar yaparak kurulduğu günden bu yana ilkleri uygulayan İzmir Seyahat, çalışanları ile birlikte yaratmış olduğu sinerji ile takım ruhunu hizmetlerine en verimli şekilde yansıtmayı başarıyor. Hizmet ve verimlilikte kalitesini arttırmak için profesyonel danışmanları ile çalışan İzmir Seyahat, gerek şirket içi gerek yolculuklar sırasında meydana gelen aksamaları anında tespit ederek önleyici ve düzeltici önlemler alıyor. İzmir Seyahat otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan İzmir Seyahat’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. İzmir’den Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından İzmir’e İzmir Seyahat otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. İzmir Seyahat, otogarlardan da hizmet veriyor. İzmir Seyahat’in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bus Card Uygulaması ile Size Özel İndirim ve Puanlar

Bus Card, İzmir Seyahat ile yapacağınız her yolculukta kazanacağınız puanlara ücretsiz bilet alma imkanı ve haricinde üye iş yerlerindeki ve konaklama yerlerindeki indirimlerden faydalanmanızı sağlayıyor. Bus Card’a üye olup avantajlarından yararlanabilmek için; size en yakın olan İzmir Seyahat şubesine uğrayarak Bus Card temin edebilirsiniz.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan İzmir Seyahat, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden İzmir Seyahat, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. İzmir’in tarihini, kültürünü ve eşsiz doğasını keşfetmek istiyorsanız, İzmir Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, İzmir Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İzmir Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden otobüs bileti satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

100 üzerinden
64Puan
28%
18%
21%
15%
18%
Toplam Yorum Sayısı (30)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Izmir turizm" Misafir
Ulaşım fiyatina karşılık sunulan hizmet oldukça iyi
"Sadece sizin istediğiniz kanalları mı seyretmek zorundayız." Misafir
tv kanallarını seçmek istiyorum . Spor kanalı bile yok.
"İzmir turizm" Misafir
Herkese izmir turizmi oneriyorum cok kaliteli bir firma
"Değerlendirme" Misafir
yolculuğum esnasında vakit geçirmek için internet ve televizyon ayrıca da film arıyorsunuz. sizde bunların nerdeyse hiç biri yoktu. Muavvine ilettiğimde de hep geçiştirdi . bundan sonra firmayı değiştirmeyi düşünüyorum ki ben işim gereği sürekli seyahat eden birisiyim. Eğer dikkate almayacaksanız bunları yazmaya gerek yok.

"Memnun kaldım. " Misafir
Her konuda yardımcı oluyorlar. Memnun kaldım.
"Şehiriçi Servis" Misafir
Sadece şehiriçi servisler ile ilgili sorun yaşadım.
Bir saat kadar servisin gelmesini bekledim.
"Gayet güzeldi" Misafir
Bayram yoğunluğu nedeniyle 15 dk lık gec varış oldu onun dışında gayet güzeldi başarılı
"Yolculuk Süresi" Misafir
Izmirden Ankaraya gece gitmiştim çok iyiydi 8 saat te varmistik .dönüşte gündüz e aldım bilet uzun geldi çok durdu 9 saati geçti yani yoksa ikram ilgi iyiydi.
"Teşekkürler" Misafir
Harikaydı teşekkürler.
"Hesaplı ve fena değil" Misafir
10 saati aşan yolculuklar için önermem kısa mesafeler için gayet güzel ya ni fiyatına göre iyi en az15 20 tl niz cebinizde kalır servis ikramları da güzel