Elazığlılar Turizm Online Otobüs Bileti
Elazığlılar Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığlılar Turizm Otobüs Seferleri

Elazığlılar Turizm

Elazığlılar Turizm

444 44 23
Bosna Hersek Bulvarı PTT Bitişiği No: 5 Elazığ
0424 236 64 15

“Güvenle taşır”

Elazığlılar Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Elazığlılar Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

2003 yılında kurulan Elazığlılar Turizm, bugün yurtiçi yolcu taşımacılığında geniş ve seçkin bir hizmet ağına sahip. Alanında uzman kişilerle yurtiçi seferleri ile karayolu yolcu taşımacalığına başlayan Elazığlılar Turizm, çok kısa bir süre içerisinde yolcuların ilgisini ve güvenini kazandı. İlk yılının sonunda yurtiçi seferlerini daha da genişleten Elazığlılar Turizm, ulaşım sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmayı hedefliyor. Kurulduğu günden bugüne hizmet kalite standardını yükselten firma, şu an Türkiye’nin pek çok bölgesine hizmet vermeyi sürdürüyor. Türkiye’nin en genç araç filosuna sahip olan Elazığlılar Turizm, en çok tercih edilen firmaların arasında yer alıyor.

Yolcu taşımacılığında saygın ve aranılan bir firma olmak için çalışmayı ilke edinen Elazığlılar Turizm, kaliteyi, güveni, saygınlığı ve istikrarı temsil ediyor. Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek misafirlerine kaliteli hizmet sunan Elazığlılar Turizm, Türkiye’de en çok sefer yapan otobüs işletmelerinin arasında yer alıyor. Orta ve Batı Anadolu’da, özellikle turistik sahil bandında, sezona göre değişebilen, 250 – 300 otobüsle günde 500 farklı noktadan seferler yapıyor. Elazığlılar Turizm’in Türkiye genelinde toplam ortalama 1000 personeli bulunuyor.

Misafirlerine her türlü rahatı ve konforu sağlayan Elazığlılar Turizm, sahip olduğu araç içi tasarımlarıyla da bunu gösteriyor. Her aracın koltuk ön panellerinde, yolcuların kendi zevklerine hitap edecek şekilde dizayn edilmiş çok kanallı kişisel yayın sistemi yer alıyor. Her yolcu kendi isteği doğrultusunda radyo, CD ya da televizyon yayınını, yanındaki yolcuyu rahatsız etmeden takip edebilir.

Otobüslerde Bulunan Özellikler

Karlı, buzlu yollarda patinajı önleyen ASR, ani frenlerde kaymayı önleyen ABS sistemleri ve üstün vücut rahatlığı sağlayan geniş ergonomik koltuklar ile misafirlere yalnız konfor değil, güvenli bir yolculuk olanağı sunuluyor.

Her koltukta bulunan emniyet kemeriyle yolcu güvenliği sağlanıyor.

Bilgisayar kontrolü ile otobüsün önceden belirlenmiş hız limitini aşması otomatik olarak engelleniyor.

Özel şoför mahalli tasarımı ve bilgisayar sistemi ile mevcut arızalar, iklim koşulları ve teknik bilgiler ekrandan kaptana aktarılıyor.

Özel ayna düzeni, daha da geliştirilerek, aynanın içine gizlenen kamera ile otobüsün ön, arka ve yan görüş alanını genişletilmiş ve ayrıca aracın park halinde asgari yer kaplaması sağlanıyor.

Filtre sistemi ile dışarıdan gelen hava zararlı gaz ve alerjik polenlerden arındırılıp, otobüsün iç havası bu sistem sayesinde dört mevsim en uygun seviyede tutuluyor.

Otobüsteki bilgisayarlı klima sistemi ile otobüs içindeki hava 30 saniyede bir yenileniyor.

Genişletilmiş koltuk aralığı ile daha rahat seyahat imkanı sağlanıyor.

İki katlı bagaj kompartımanı ile daha fazla bagaj taşınabiliyor.

Tam donanımlı mutfak özellikleri ile isteğe bağlı olarak sıcak ve soğuk ikram yapılabiliyor.

Her koltukta 8 kanallı müzik yayın sistemi bulunuyor, konuklar istediği kanalı seçip, özel kulaklıkları ile yayından yararlanabiliyorlar.

Her otobüste farklı dizilişte bulunan TV ekranları ile video filmler her açıdan en rahat şekilde izlenebiliyor.

Otobüslerde WC hizmeti de sunuluyor.

Elazığlılar Turizm Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Elazığlılar Turizm Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

 

100 üzerinden
68Puan
49%
8%
6%
10%
27%
Toplam Yorum Sayısı (71)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Yolculuk değerlendirme " Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Otobüsün üzerinde 3G var diye gösteriyor fakat otobüse bindiğimizde televizyon diyorsun arızalı diyor birkaçtanesi çalışıyormuş sadece ben şahsen çalışan koltukta oturuyorum bu defa kulaklık yok istiyorum bitane bile kulaklık yok diyor. bagaj kalitesi oldukça kötü muavin eşyaları kafasına göre diziyor uyarıyı hiç dikkate almayıp kendi bildiğini yapıyor . bir şey söylüyorsun adam yüzüne bile bakmadan arkasını dönüp gidiyor.
bu defa affınıza sığınarak ben size soruyorum size göre böyle yolculuk nasıl. cevabını siz verin. TEŞEKKÜRLER.
"Yolculuk değerlendirme" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Bir daha bu firmadan asla bilet almam. Ankarada aştiye girmedi, başka bi araçla aşti çıkışında bekleyen otobüse götürdüler yolcuları, malatyada da maştiye girmedi yine yolda indirdi herkesi, arabanın içi rahaysız edici derecede benzin kokuyordu, otobüsün üzerinde firma ile ilgili hiçbir amblem yoktu, otogarlara girmeyişinden dolayı açıkcası kaçak bi araç olduğunu asıl firmanın otobüsü olmadığını düşünüyorum, hiç güven vermedi. Muavin diye de bi çocuk koymuşlar servis kalitesi sıfırdı. Bir daha asla tercih etmeyeceğim bir firma.
"Internet hizmeti olarak çok memnun kaldık......." Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

teşekkürler
"Bilet " Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Adana-Elazığ yolculugum iyi geçti ama Elazığ-Erzurum için aldığım bilet yanlış olması sebebiyle iptal ettim ama siteniz bir hafta geçmesine rağmen ödedigim tutar hala hesabına aktarılması. Böyle bir siteden bir daha kesinlikle alışveriş yapmam..!

NeredenNereye.com'un Notu:
Merhaba Ali Bey,
İade ödemelerini direkt firmalar yapmaktadır. Ödemeler 5-7 gün içinde hesabınıza geçer. İadenin biz de takipçisi olacağız.

NeredenNereye.com
Müşteri Hizmetleri
"Berbat bir yolculuktu." Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Belirtilen kalkış ve varış saatlerine sadık kalınmadı. Hizmet kalitesi yerlerdeydi. Bir daha sizlerin aracılığı ile bilet almayı düşünmüyorum. Her önünüze gelen firmyı portföyünüze dahil etmezsiniz umarım.
"Yolculuk ile ilgili değerlendirmem." Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Yolculuk esnasında muavinin saygısız tavırlarından ötürü hoşnut olmadığımı ve otobüsün konforluğu açısından da şikayetlerim sırasıyla şunlardır;
1-Televizyonun hiçbir kanalı çalışmıyordu,
2-Koltuğumun kolluk kısmının kırık olması,
3-Perdeliğin kilitleri kırılmıştı
4-Ve en önemlisi muavinin saygısız konuşma tarzı ve hareketleri...
"Vasat" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Televizyonda kanallar çekmiyor.
İstediğim yerden binemedim ve inemedim.
Ikram hiç yapılmadı.
Valizler gelişi güzel üst üste atılıyor.
Kısacası vasat bir turizm şirketi.Birdaha bu şirket ile seyahat etmeyeceğim.Elazığlılar Turizm..
"Sorunlu" Misafir   2:30.arabasına.bilet.aldım.10:30.arabasını.ayarlamışlar.onada.yetişemedim.malatyada.paramı.istedim.vermediler.allah.bel...zı versin.
"Elaziglilar" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Insanlari uyarin bu firmayla gitmesinler
"Elazığın yüz karası bir firma" Sabri Tu   02 Ağustos 2011 saat 18:30 İstanbul arabasına kızımı göndermek üzere bilet aldım. Hareket saatine 2 saat kala telefonla arayıp koltuk numarasının ve saatin değiştiğini bildirdiler. Sonradan anladım yolcu azlığı sebebiyle Ankara ve İstanbul yolcularını birleştirmişler. Fazla önemsemedim ama bu kadarla kalsa iyi. 03 Ağustos 2011 sabahı 10.30 'da kızımı aradığımda halen Ankara'da olduklarını ve otobüsten indirilip biletlerinin ellerinden alındığını daha sonra Diyarbakır otobüsleriyle anlaşarak o otobüse transfer olduklarını söyledi. Ben Diyarbakır firmasıyla yolculuk etmeyi tercih etseydim biletimi onlardan alırdım. Kızımı (Diğer İstanbul yolcularını da) yolda arabadan indirip başka bir firmaya aktarma yapmaya hakları var mı? Çocuğumu başına herhangi bir iş gelmiş olsa hesabını kim verecekti acaba. Elazığlılardan Bilet alacaklar birkez daha düşünsün.

1 2 3 4 5 6 7 sonraki yorumlar >