Denizli Turizm Otobüs Seferleri

Denizli Turizm
 
 
Denizli Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Denizli Turizm

Belediye Otobüs Santral Garajı No:3 Denizli
0258 241 10 58 - 241 10 59 - 242 65 65

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
42Puan
7%
7%
14%
29%
43%
Toplam Yorum Sayısı (18)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Saygısızlık" onursenel   Ben 8 haziran 2011 tarihli 21:30 denizli istanbul arabasından biletliydim.Denizliden bileti alırken özellikle 2 3 sefer sordum istanbul alibeyköye aracınız gidiyormu diye yetkililerinizde esenlerden alibeyköye servis var dediler. Otobüse binerken muavine de sordum o da aynı şeyi söyledi otobüsden indim servis görevlilerine sordum alibeyköye servisiniz nereden kalkıyor diye alibeyköye servis yok dediler.O an elimde eşyalarla çok sinirlendim sizin beni rezil etmeye ne hakkınız var ben sizinle gelmiyeccektim eğer alibeyköye giriyor demeseydiniz. Ben esenlerden taksi tutup evime gittim kim verecek benim taksi paramı 25 tl taksi tuttu zaten 35 tl bilete verdim 2 tane bilet almıştım yazıklar olsun size zaten batıcağınız kadar batmışsınız inşallah batarsınızda sizin gibi yalancılar bu sektörde çalışmaz.
"ZAMANINDA KALKMAYAN OTOBÜSÜNÜZ HAKKINDA" YA   13.11.2010 TARİHİNDE 1966532 SERİNUMARALI BİLETİNİZLE 21.11.2010 TARİHİNDE 15,30 13 P KOLTUK NUNARASIDA DENİZLİDEN İZMİRE DENİZLİ TURİZİM FİRMAIZDAN BİLET ALDIM. BİLET TARİHİNDE VE SAATİNDE GARAJDAOLMAMIZA RAĞMEN BİR TÜRLÜ OTOBÜS YOKTO.PERONDAKİ GÖERVLİYE SORUYORUZ ŞİMDİGELECEK DİYORDU.MEĞERSE15,30 DA KALKAMSI GEREKEN ARABA İPTAL EDİLMİŞ YOLCULAR 14 DE KALKACAK OLAN ARABAYA AKTARILMIŞ.ORADAKİ GÖREVLİ OLDUĞUNU SÖYLEY ZAAT BU KOUDAN BİHABER. HERHANGİ BİR YETKİLİ GELİPTE ORADAKİ YOLCULARA BİLGİ VERMEZAHMETİNDE DE BULUNMUYOR.SAAT 16 YA DOĞRU OTOTBÜS GELDİ VE BİLET NUMARALARI ADETA CURCUNA SATILAN BİLET NUMARALARI HİÇ BİRBİRİNİ TUTMUYOR.ZOR ZAHMET YOLCULARI YERLEŞTİRDİLER VE 15,30 YOCULARI 45 DAKİKA ROTARLA YOLA CIKABİLDİ.BU TÜR AKSAKLIKLAR BELKİBİR ARIZADAN DOLAYI OLABİLİR.BEN BİR VATANDAŞ OLARAK VE DENİZLİ TURİZİMİN DEVAMLIMÜŞTERİSİ OLARAK.BİR YEKİLİNİN OTOBÜSE ÇIKIM GECİKEN YOCULARDAN BİR ÖZÜR DİLEMESİNİ BEKLERDİM. AMA MALESEF BUNU GÖREMEDİM.AYRICA AYNI MESAFEİÇİN BENDEN 17 TL LİK ÜCRET ALINMASINA RAĞMEN YANIMDAKİ YOLCUDAN 15 TL ÜCRET ALINMIŞ.BU ÇİFTE STANDARINIZI DA AYRICA KINIYOR VE BİRDAHA DENİZLİ TURİZİM FİRMASIYLA KESİNLİKLE YOCULUK YAPAMAYACAĞIMI BİLMENİZİ İSTERİM.
"BU SEFER DE DÖNÜLMEZSE..........." zerin   BU ÜÇÜNCÜ DİLE GETİRİŞİM SİZİ ... Bİ KAÇ KEZ DAHA YOLCULUK YAPTIM AMA HEP SUSMUŞTUM AMA ARTIK YETTİİ... MAĞDURİYETİMİN GİDERİLMESİNİ İSTİYORUM . AKSİ TAKDİRDE TANIDIK TANIMADIK HERKESEE TURİZMİNZİN BANA YAŞATTIGI MAGDURİYETİ DİLE GETİREN VİDEO YAYINLARIM FACEDEN YADA YOUTUBE TAN .... ZERİN TANRIKULU.. 24,06,2010 sabah 9 arabası ist denizli arabası idi kütahyaya yolculuk.
"Saygısızlık" saygısızlık   25 kasım sabah 9 da denızlı turizmle aydından nazilli ye geldim ben böyle rezil bi firma görmedım. muavininden şöforune herkes ayrı bir saygısız tavır içersindeydiler.. inecegım yeri binerken anlaştık ve otogarda inmemi sölediler madem neden yolcu alırken tamam diyorsunuz üstüne üstlük sanki suclu benmısım gibi muavin bana tavır yapıyor. daha denizli turizm arabasını görmeye bile tahammulum yok ve reklamınıda kötü yapıcam heryerde.. rezillik abidesi otobüs plakasınıda aldım lütfen o tarihteki muavinle ilgilenilsin..yoksa daha cok müsteri kaybedersiniz..20 DS 975.
"Fiyatlardaki tutarsızlıklar" sekerrr   ne zaman denizli türizme binsem hep bi sorun çıkıyodu. bu seferde yine beni şaşırtmadınız. nasıl oluyoda bir hafta önce 15 e alınan bilet bir hafta sonra 20 ye satılıyo ve her yere ankara istanbula indirim yaparken noluyoda bana 20 oluyo eksik burdan mı tamamlanıyor. buda yetmezmiş gibi garajı aradıgımzda bizimle o şekilde konusuluyo. nedir bu adamına göre muamelemi yapılıyo anlamıyorm 5 yıldır hep en fazla 17 ye giderken hatta 1 hafta önce 15e gitmişken fiyat 20ye cıkıyo. derdimiz o 3 -5 milyo degil yapılan cok ayıp ...
"Konfor" Olucak   26.06.2009 tarihinde anadolu ulaşımla izmitten uşağ'a gittim rezaletti, inanamadım, bu rezilliğin ardından denizli'yi tercih ettim, gayet konforlu buldum yada o facianın ardından bana öle geldi bilemiyorum, ama daha iyide olabilir denizli.
"Rezervasyon" ufuk64   04.06.2009 saat 20.45 gebze uşak arabasına uşak şubaenizdeki vatan adlı şahıs adımıza rezervasyon yaptırdı ve telefonda kendisiyle görüştüğümüzde bize saat 21:00 da gebze otogarından otobüsün hareket edeceğini söyledi. bu arada gebze şubesinede kendi telofon nosunu vermiş. herhangi bir durumda bana ulaşırsınız diye. o tarihte saat 20.35 te biz gebze otogarına geldik ama biletimiz satılmış. çünkü araba saat 21.00 değil 20.45 arabasıymış. bize ulaşmak için tel açıyorlar ama uşak bürosundaki vatan adlı şahıs kendi tel.ini verdiği halde tel.e cevap vermediği için bizim bilet satılmış. bizde çoluk çocuk elimizde bavullarla sap gibi ortada kaldık. 3 kuruş fazla veririm bundan sonra daha denizli turizm arabasına adı atmam. bütün sevdiklerime de bunu böyle anlattım
"" tamer kesgin   şu web sitenizi gerçek bir web sitesi haline getirin artık bu ne ilgisizlik beyler
hemşehriniz olarak çok üzülüyorum bilesiniz
"Seferi otogarı" Misafir   güzel bir yere sahip olması
"Seferler gozukmuyor" büşra kaya   marmaris seferlerina bakmak istiyoruz nedense siteniz sadece kod ve telefonları veriyor hıc işimize yaramadı