scorecardresearch
Bayramiç Seyahat Otobüs Bileti
Bayramiç Seyahat Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Bayramiç Seyahat Otobüs Seferleri

Bayramiç Seyahat

Bayramiç Seyahat Şubeleri

Bayramiç Seyahat

Kemal Paşa Mh. Belediye İş Mrk. No:107 Çanakkale
0286 773 18 01 - 773 56 49

1993 yılnda 26 Kasım 1993 yılında Hamza Özer tarafından kurulan Bayramiç Birlik Seyahat Turizm Tic. Ltd. Şirketi, Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinin adını taşımaktadır.

18 yıl önce kurulan firmayı, Çanakkale ve çevresinde yöre halkının çok tercih etmektedir.

Çanakkale, Bayramiş, Ezine, Ayvacık, K.kuyu, Altınoluk, Akçay, Edremit Havran, İvrindi, Yonca ve Balıkser seferleri vardır.

100 üzerinden
36Puan
0%
20%
0%
20%
60%
Toplam Yorum Sayısı (8)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Yozgat sekili" yasintaskaya
slm arkadaşlar ben Yozgat sekiliye gideceğim acaba buradan geçen firmalar hangileridir bilgi verirseniz memnun olurum
"ılgısızlık ve memnunıyetsızlık" tufy06
sy:yetkili bu furmadan ılk defa balıkesırden akcaya bılet aldım ve çok pişman oldum paramla rezıllık bu olsa gerek aracın uzerınde canakkale yazıyo ben akçaya gıtcem ve arac kalkıyo gıdıyo ben aracı beklıyorum yazıhaneye gıttıgımde arac gıttı yapcak bısı yok denerek akşam arabasıyla gonderebılırız denıyo bole bı rezıllık hayatımda yaşamadım ılgılı ve yetkılı kişilere seslenıyorum çok pişmanım param yansın onemlı dıgıl ama fırmanızdan hıc memnun degılım bırdaha asla bayramiç mi aslaaaaa
"Rezillik" kdr1234
bir firma bu kadar mi rezil olur 4-5 kez balikesirden akcaya gittim soforler otobusu kullanmaktan baska herseyi yapiyor.Gecen gunki sofor Yol boyunca para sayiyor telefonla ilgileniyor muavinle muhabbet ediyor saga sola bakiyor.Adam onune bakmiyor.O kadar can tasiyor o otobuste.Ayrica otobusler bakimsiz.Otobusun isinmasi icin balikesirden cikmamiz gerekiyor motor isinacakta yolcularda isinacak.
"Bayramiç Seyahatin otobüsleri " ridvan
Balıkesir'den Edremit'e gitmek üzere 26.03.2010 tarihi saat sabah 9:30 da hareket etmesi gereken Bayramiç Seyahatin otobüsü kontak almayıp çalışmadığından yarım saat kadar uğraşıldıktan sonra çalıştırılıp yola çıktık. Ancak 15-20 km. kadar sonra Balıkesir çıkışında otobüsün motor kayışları tamamen koptu. Yolda kaldık. Balıkesirden tamirci bekledik. Kayış takıldıktan sonra eğreti bir şekilde ağır aksak 3 saatte Edremite ulaştık. Daha bu otobüs Çanakkaleye gidecek. Kimbilir yollarde neler olacak. Ülkenin en batısında üstelik turistik yörelerde bir vilayetten diğerine ulaşım sağlayan bir firmanın külüstür eski otobüslerinden bir an önce kurtulması lazım.
"Bilet ile ilgili şikayet" sakire
bayramiç otobüslerinden 30.11.2009 tarihinde saat 17:30 akçay dan kalkış ı olan ve 25.11.2009 tarihinde alınan biletin birden fazla kişiye satılarak mağdur duruma düşürülmem ve bunun sorumluluğunu alacak bir kişinin dahi olmaması çok üzücüdür. sorumluları bularak cezalandırılıp bilgi verilmesi önemle rica olunur. sorun başka mercilere dönüşmeden önlem alınması
"Güzergah" nadir yılmaz
balıkesirin ivrindi ilçesine otobüslerinizin girmesi mümkün değil mi. ya da coşkunlar petrole bir servis koyamazmısınız. bir de ben ivrindiliyim arada herhangi bir çanta veya paket gönderme veya alma işimiz oluyor. bunlar için herhangi bir yasaklama varmı yokmu. yada ücret karşılığı getirilip götürmeniz mümkünmü. Mümkün ise ne kadar ücretle götürüp getirebilir otobüsleriniz.
"Sigara ve oyalanma" Misafir
lütfen şöförler sigara içmesin
duraklarda çok oyalanıyorsunuz
bunlar size puan kaybettiriyor
"Saatleri yetersiz enson 5:30" faruk dönmez
saatleri yetersiz enson 5:30 da cuma işten çıkıp gidemiyoruz ertesi güne kalınıyor onda da öğlen çanakkale'de oluyoruz pazar öğlen tekrar geri memnun değilim kısacası en azından 8-8:30 gibi bir sefer daha olmalı lütfen dikkate alın...