Aksu Çavuşoğlu
 
 

Aksu Çavuşoğlu

444 44 46
Şazibey Mah. Şehirlerarası Otobüs Terminali No: 24 Kahramanmaraş Kahramanmaraş
0344 235 11 11 (6 Hat)
www.aksuturizm.com.tr

Kahramanmaraş merkezli Aksu Turizm, 1976 yılında kurulmuştur. Başlangıçta 3 otobüsü olan şirketin otobüs sayısı şimdilerde 33'e kadar çıkmıştır. 1995'ten bu yana yurt dışı seferleri yapmaktadır.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
78Puan
62%
4%
12%
12%
12%
Toplam Yorum Sayısı (26)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Online bilet alma" sutemson   20 Ocak 2013 tatrihinde online bilet almak istedim sayfanızdan bir türlü bilet alamadım. Bir kaç defa bilet almak için girişimde bulundum her seferinde bankanız onay vermedi uyarısı ile karşılaştım. Bankamı aradım kartınızda poroblem yok firmanın sayfasında poroblem var dediler.
Ben sunu söylemek istiyorum, sayfa herhangi bir sebeple çalışmayabilir, ama yetkililer bunu takip edip anında gidermesi gerekir diye düşünüyorum. Eğer bu takibi yapmayacaklarsa neden bu sayfayı açıp bizi saatlerce bilgisayar başında tutuyorlar, bu hakkı neden kendilerinde görüyorlar.
İlgililerin dikkatine
Saygılarımla
"Kahramanmaras adana ne kadar bilet " abdulbaki tan   slm ben kahramanmaras dan adana ya gitmek istiyorum fiyatlari nedir ben ögrenciyim
"Yer kalmaması" KAD   ben kahramanmaraşlıyım.düzcede çalışıyorum. ama istanbul dan k.marasa bayram bıletı kalmaması ne olacak bu ben şimdi bayram da ailemin yanına gıdemeyecek mıyım..?
"" Hacker   Çok berbat rezil kaba bi trizim sirketi aksu turizm paramizla rezil ediyorlar sanki babalarinin hayrina goturuyorlar hic kimseye tavsiye etmem cok berbat anlatilamayacak kadar kotu derecede yani...!!
"" limonim   yumurtalıga gidmek istiyoruz ama bi türlü firma seferlerinizi ögrenemedim yardımcı olun acil pls:(
"" B  
"" h  
"" mustafa demirdelen  
"" Iarger58   inşallah bu bayramda otobüs buluruzda burda kalmayız


"" ajan22   06.07.2010 tarihinde firmanızdan istanbula 4 adet saat 4 aracına bilet aldım ve daha sonra öğrendim ki eşimin ve diğer kuzenlerim kpps sınavında görevleri çıktı ve biletlerin üçünü 10.07.2010 tarihine erteledik.

temmuzun 6sında saat 4 aracına bindik 2 valiz(bavul değil)bir tv ve bir de çuval bagajım vardı ne yazık ki aracın bagajı dolu hatta ve hatta aracın içinde arka koltuklar ve onun önündeki koltuklar dahi dolu idi ve benim bagajımı da arka koltuklara bizzat kendim güç bela koydum. daha yerime bile oturmadan muavin bagaj parası istedi ve bunu bir kaç kez tekrarladı bende ilk molada vereceğimi söyledim ve ilk mola yerine geldiğimizde kayseri pınarbaşı daha araç durmadan bu sefer de kel şöför bagaj parasını ne zaman vereceğimi büyük bir yüzsüzlükle bir kaç kez tekrarladı. arabadan indim ve paramı bozdurdum muavine ne kadar istediğini sordum ve o da şöföre sordu neticede 30tl ye karar kıldıldılar ve bende parayı verdim ve daha sonra şöför ve muavinin yanında eşime telefon açıp ayın 10 una aldığımız aksu turizmden biletleri iptal etmesini istedim hal böyle olunca şöför ve muavin ilk mola yerinde beni yanlarına çağırıp daha önceki seferlerinde ceza yemişlermiş de zaten önce ki sefer boş gitmişlermiş de ondan benden para istemişler. ben de onlara siz bana yaptıklarınızı başkalarına da yapıyorsunuz ki ondan boş gidip gelmiyor olmayasınız dedim önce hatayı ve kusuru kendinizde arayın kendi yaptığınız hataları başkalarına yülemeyin dedim ve benim paramı bana iade ettiler. ama kalbim çok kırıldı ve kendimi kötü hissettim.

bu arada benim eşim maraşta üniversitesinde öğretim görevlisi ve 7 yıldır orada yaşıyoruz bunun ne anlama geldiğini siz daha ii bilirsiniz ve ben ve eşim firmanızda yaşadığımızı herkezle paylaşmaya karar verdik biz sıkıntı yaşadık başkaları sıkıntı yaşamasın. işte büyük firma ve büyük isim olmak farklı bişi lafla değil uygulama ile büyük firma olun da herkez görsün. gereğinin yapılıp tarafıma bilgilendirilmesi dileği ile yüksel sal yukselmece@hotmail.com