Aksu Turizm Online Otobüs Bileti
Aksu Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Aksu Turizm Otobüs Seferleri

Aksu Turizm

Aksu Turizm

444 44 46
Şazibey Mah. Şehirlerarası Otobüs Terminali No: 24 Kahramanmaraş Kahramanmaraş
0344 235 11 11 (6 Hat)

İLK SEFERDEKİ HEYECANI TAŞIR…

Yurtiçi ve yurtdışı yolcu taşımacılığında ilk günkü heyecanını ve coşkusunu yitirmeden hizmet veren Aksu Turizm Kahramanmaraş’ın en önemli otobüs firmalarından biridir.70’li yıllarda başlayan yolcu taşımacılığı işini her geçen gün arttırdığı hizmet kalitesi, müşteri  memnuniyeti ,  bölgesel  ve yurt genelindeki  yolcularının ilgisi ile büyüten firma, 3 otobüsle başladığı yolculuğuna bugün 33 adet son model otobüslerle devam etmektedir.

Uzun süren güzergahlarda yolcu taşımacılığı yapan Aksu Turizm, yolcu güvenliğinin yanı sıra yolcularının sıkılmadan keyifle seyahat etmelerini de önemser. Bunun için filosunda yer alan yeni nesil araçların tüm donanımlarını seyahatlerinizde standart olarak hizmetinize sunar. Alacağınız tek bir Aksu Turizm otobüs bileti ile çağdaş ihtiyaçlarınızın hepsinin karşılandığını göreceğiniz bu araçlarda, koltuk arkalarındaki ekranlardan televizyon seyredebilir, dilediğiniz müzik türünde seçim yaparak size özel steril kulaklıklarla dinleyebilir, internete bağlanarak hayatınıza kaldığınız yerden yolculuğunuz sırasında da devam edebilirsiniz.

İş ve tatil seyahatlerinizde tereddütsüz tercih edebileceğiniz Aksu Turizm Otobüsleri  yol hız limitlerini aşmaz. Modern teknolojiye sahip, yolcularının göz estetiği ve güvenliğine hitabeden araçlarla yolculuk tercihlerinizde bir numara olan Aksu Turizm, yolcusu ile birlikte ilk günkü heyecanını da taşır. 

Her geçen gün daha da büyüyerek sektördeki yenilikleri bünyesinde barındırmayı hedefleyen Kahramanmaraş İlinin bölgesine ve yurt geneline en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan seyahat firması olan Aksu Turizm, yıllardır verdiği hizmetin kalite standartlarını korur. Kendi bünyesindeki kalite ekibi ile hizmet prensiplerini dakiklik üzerine oturtan firma bu sayede yurt dışı seferlerinde de yolcusundan gördüğü memnuniyet ve ilginin haklı gururunu yaşamaktadır.

Aksu Turizm Can Taşır…

Uzun mesafeli yolculuklarınız için Aksu Turizm yıllardır edindiği deneyim ve güvenle hayatınızı tehlikeye atmadan can güvenliğiniz için çalışır. Araçlardaki otomasyon hız limit sistemi, anti alerjik hava filtreleri, kayma ve sarsılmaları önleyen fren ve aks sistemleri ile kendiniz ve sevdikleriniz için en güvenilir otobüs firması seçeneklerinden biridir. İş ve memleket ziyaretlerinizde, tatilleriniz, gezi ve kültür turlarınızda istediğiniz yolculuk keyfine ulaşır, deneyimli hostes personelinin de refakatıyla yaşlılarınız ve çocuklarınıza gözünüz arkada kalmadan kavuşursunuz. AksuTuizm araçların bakım ve kontrollerini düzenli bir şekilde yaparak, yolcusunu güvenli ve kontrolü yapılmış araçlarla teslim alır ve şehir içi servisleriyle bir emanet özeniyle aktarır.

Aksu Turizm Ulaştırır…

Aksu Turizm Kahramanmaraş’tan İstanbul, Ankara, İzmir, Bolu, Antalya, Denizli, İzmit, Kırıkkale, Konya, Kırşehir, Muğla , Sakarya, Aydın, Mersin gibi illere yolcu götürmektedir. Ayrıca gün içinde İstanbul’a üç, Ankara’ya iki kez düzenlediği seferlerle, Kahramanmaraş yolcusuna daha yoğun hizmet vermeyi hedefler. Öğretmen, öğrenci ve memur gibi dar gelirli yolcularına sağladığı indirimli bilet avantajlarıyla da dikkat çeken firma ucuz bilet kavramını kalite ile buluşturan bir fiyat politikasına sahiptir.

Aksu Turizm’in Kahramanmaraş’tan En Çok Düzenlediği Seferler

Adana

Ankara

Antalya

Aydın

Bolu

Denizli

İstanbul

İzmir

İzmit

Kırıkkale

Kırşehir

Konya

Mersin

Muğla

Sakarya

Aksu Turizm’in Seçtiği Dinlenme Tesisleri

Aksu Turizm ile yolculuklar her ne kadar keyifli bir şekilde gerçekleşiyor olsa da, pek çok yolcunun dinlenme ve diğer ihtiyaçlarını karşılaması büyük bir önem taşıyor. Aksu Turizm, bu ihtiyaçların giderilmesi için tam kapasiteli ve özenle seçilmiş dinlenme tesislerini tercih ediyor;

Pozantı Dinlenme Tesisleri 

Akün Dinlenme Tesisleri 

Akşehir Dinlenme Tesisleri 

Özkan Dinlenme Tesisleri 

Kula Dinlenme Tesisleri 

Str Dinlenme Tesisleri 

Kumkuyu Dinlenme Tesisleri 

Opet Dinlenme Tesisleri 

Gazipaşa Dinlenme Tesisleri 

Kaplan Dinlenme Tesisleri 

Pınarbaşı Dinlenme Tesisleri 

Melikgazi Dinlenme Tesisleri 

Kırşehir Dinlenme Tesisleri 

Mavikent Dinlenme Tesisleri 

İmranlı Dinlenme Tesisleri 

İşleyen Dinlenme Tesisleri 

Kaynaşlı Dinlenme Tesisleri 

Tursan Dinlenme Tesisleri  

Denizli Dinlenme Tesisleri 

Ender Dinlenme Tesisleri

Aksu Turizm, yolcularına ekran sistemi gibi keyifli seçeneklerin yanı sıra güler yüzlü personelin sunduğu lezzetli ikramlarla da uzun yolculuklara keyif katmayı başarıyor. İkramların çeşitliliği ile de misafir memnuniyetini her şeyin üstünde tuttuğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Aksu Turizm, misafir memnuniyeti için verdiği hizmetleri her geçen gün geliştiriyor, değişen ihtiyaçlara cevap verebilmek için çağın gerekliliğini takip ediyor ve gelişen teknolojiye ayak uyduruyor.

Siz de uzun mesafeleri kısaltmak ve gitmek istediğiniz yere konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, www.neredennereye.com üzerinden Aksu Turizm Otobüs Bileti satın alabilir ya da yer ayırtabilirsiniz. 


 

100 üzerinden
76Puan
55%
5%
16%
13%
11%
Toplam Yorum Sayısı (47)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"SERVİSLE İLGİLİ" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Erzincan Terminalinden Öğrenci yurtlarına servis uygulaması yapılırsa çok daha güzel olacak çünkü kız öğrenciler sabaha karşı terminalde indiği zaman rezil oluyorlar DİKKATE ALIRSANIZ SEVİNİRİM....
"Şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

içecek servis tabağında hamam böceği dolaşıyordu desem inanırmısınız kusacaktım
"Tavsiye ederim" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

tavsiye ederim
"Rotarli yolculuk" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

15 dakika sonra gelecek diye diye tam 1,5 saat rotarli yolculuk yaptik. Butun planlarim altust oldu. Mecbur kalmasam bidaha aksu yu tercih etmicem.
"Aksu" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

bu kadar kaliteli ve güvenli araçlar piyasada varken yaptığım bu yolculuktaki gibi eski model araçları bu şekil yzün yolculuklarda kullanmayalım
"Yok" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Marmaristen kalktigimizdan beri soforler kesintisiz biri 7 saat digeri 8 saat arac kulllandi oysa ki uzun yol soforleru maksimum 4 saat kullanabiliir arac icerisinde soforler yolcularin sagligini hice sayarak surekli sigari icip telefonla konustu bunu muavin arkadasimiz vicdani varsa teyit edecektir yolculuk guvenligimiz bana gore 0 di. Bir daha aksu firmasini asla tercih etmeyecegimi bilmenizi isterim paramizla bu kadar rezil olunmaz ben nikotin koklamak zorunda degilim..
"Yolculuk" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

otobüsle ilgili değil ama firmanın bürosu ile ilgili sıkıntı var telefonda ki konusmalarıyla oraya gidinceki konuşma şekli değişiyor. Kurumsallık kültüründe uzak başının çaresine bak havasındalar genel olarak yolculukta sıkıntı cıkmadı iyiydi.
"Yolculuk" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Bir seyahat firmasından çok,dolmuş seferi gibi işleyen bir firmaydı.Seyahatın bitişi belirtilenden 4 saat gecikmeli oldu.Son derece lakayt bir personel. Bir daha bu firmayla yolculuk yapmayı düşünmüyorum.
"Online bilet alma" sutemson   20 Ocak 2013 tatrihinde online bilet almak istedim sayfanızdan bir türlü bilet alamadım. Bir kaç defa bilet almak için girişimde bulundum her seferinde bankanız onay vermedi uyarısı ile karşılaştım. Bankamı aradım kartınızda poroblem yok firmanın sayfasında poroblem var dediler.
Ben sunu söylemek istiyorum, sayfa herhangi bir sebeple çalışmayabilir, ama yetkililer bunu takip edip anında gidermesi gerekir diye düşünüyorum. Eğer bu takibi yapmayacaklarsa neden bu sayfayı açıp bizi saatlerce bilgisayar başında tutuyorlar, bu hakkı neden kendilerinde görüyorlar.
İlgililerin dikkatine
Saygılarımla
"Kahramanmaras adana ne kadar bilet " abdulbaki tan   slm ben kahramanmaras dan adana ya gitmek istiyorum fiyatlari nedir ben ögrenciyim