Akhisar Seyahat Otobüs Seferleri

Akhisar Seyahat
 
 
Akhisar Seyahat Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Akhisar Seyahat Şubeleri

Akhisar Seyahat

 Akhisar
0236 414 16 48

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
56Puan
42%
0%
0%
8%
50%
Toplam Yorum Sayısı (14)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Ulasim  
"OZURLULER HAKKINDA " HALICI   KARAYOLLARI TASIMACILIGININ 57.MADDESIN 11 FIKRASI GEREGİ %40 uzeri ozurlu olanlar yuzde otuz indirim saglanir ne yazıkki akhisar seyahatte bu yok
"Akhisar seyahata bu kadar haksızlık yapmayın" akhisar   BENCE HAKSIZLIK YAPIYORSUN . İNSANLAR EN GEÇ 9 A KADAR OTOBÜS SEFERLERİ BULUNUYOR. BİR KİŞİ İÇİNDE 12 YE KADAR SEFER YAPMALARI MÜMKÜN DEĞİL. SONUCTA HERGÜN GİDECEKMİSİNİZ? HAYIR. BİDE ONLARIN AÇISINDAN BAKMAYI DENEYİN . DEMİŞSSİNİZ Kİ BMW ALIN ONU ALIN BUNU ALIN PEKİ HAKLISINIZ GÜZEL, KONFORLU OTOBÜSLERDE SEYAHAT YAPMAK İSTİYORSUNUZ. FAKAT İSTEDİĞİNİZ OTOBÜSLERİN FİYATLARIYLA ŞİMDİKİ AKH SEYAHATIN KULLANDIĞI OTOBÜS FİYATLARI AYNI MI ? HANGİNİZ BU MESLEĞİ YAPTINIZ NEDEN BİR KİŞİNİN YAPTIĞI HATAYI GENELLEME YAPIYORSUNUZ? BENCE AKHİSAR SEYAHAT GAYETTE GÜZEL. ŞÖFÖRLERİ SAYGILI . HİÇ BİRİNİZ BU İŞLERİ YAPMADIĞINIZ İÇİN BAZI ŞEYLERİ KENDİNİZE GÖRE YORUMLAMAYIN. BAZI İNSANLARIN 15 LİRA YA TAKSİ VAR DEMESİ AKHİSAR SEYAHATIN SORUNU DEĞİLDİR. NEREDEN BİLİYORSUNUZ O İŞİ YAPAN KİŞİ AKHİSAR SEYAHATTAN OLDUĞU ? ÖN YARGILI OLMAYIN . BÜTÜN İNSANLARA SAYGILI,GEREĞİNDEN FAZLA İLGİ GÖSTERMEYE ÇALIŞIYOR. YILLARDIR BU FİRMA VAR . AKHİSARIMIZ FİRMASI DEDELERDEN TORUNLARA BIRAKILAN FİRMADIR BU SEVGİ SAYGI VARDIR. OTOBÜSLERİNE VERDİKLERİ SAYGI EKMEK TEKNELERİNE VERDİKLERİ SAYGI VARDIR. BAZI AKSİLİKLER TABİKİDE OLABİLİR. İNSANLIK HALİ KİMSE 4*4 OLAMAZ . İNTERNET SİTESİ HAKKINDA BAZI ŞİKAYETLER VAR BU GİBİ SORUNLARI İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN AKHİSAR SEYAHAT FİRMASINA YÖNLENDİRİRSENİZ YANIT ALMANIZ DAHA KOLAY OLUR.
"Akhisar'a yakışmıyor..." al!   PAZAR GÜNÜ AKŞAM İZMİRE GİTMEK ÜZERE YENİ GARAJA GELDİM, BENİ APAR TOPAR TÜTÜN OTELİN ÖNÜNE YÖNLENDİRDİLER, OTOGARIN SERVİSİYLE TÜTÜN OTELİN ÖNÜNE GİTTİK, 25 VEYA 30 YOLCU TOPLANMIŞ YOL OTOBÜSLERİNİ BEKLİYORDU. YAZANECİ Bİ ARKADAŞ YARDIMCI OLUYORDU. NEDENSE OTOBÜSLER BOŞ OLDUĞU HALDE DURMAMAYI TERCİH ETTİLER. YAZANECİ ARKADAŞ KİŞİ 15 LİRAYA TAKSİ VAR GİDERSENİZ ÇAĞIRIYORUM DEDİ ORDA KÜÇÜK ÇOCUĞU OLAN İNSANLAR YAŞLILAR BEBEKLER HEPSİ PERİŞAN OTOBÜS BEKLEDİ. TAKSİYE BİNMEK İSTEMEYEN VATANDAŞLARA SİZ SABAHA KADAR BEKLERSİNİZ BURDA OTOBÜS DURMAZ BEN SİZE YARDIM EDİYORUM DİYORDU. AMA ANLAMADIĞIM NOKTA OTOBÜSLER BOŞKEN NEDEN Bİ TÜRLÜ DURMADI VE İL OLMAYA ADAY İLÇENİN NEDEN GEÇ SAATTE İZMİR SEFERİ YOK VE O GÜN O SAATLERDE GARAJDA TAM 70 TANE OTOBÜS YATTIĞINI SÖYLEDİLER. YAZANECİ ARKADAŞ KAPATTIKTAN SONRA İLK OTOBÜS DURDU.
"Belediye otobüsü" bayram   her yerde duruyor bu otobüs çok yavaş gidiyor aynı belediye otobüsü gibi
"Berbatsınız!!!" Misafir   ne arabalarınız iyi ne de şöferleriniz hatta muavinler de aynı, müşteri memnuniyeti alakanız bile yok, köy otobüsü gibi araç kullanıyonuz, başka bir firma açılsa hatta bilet fiyatları 2 katı olsa bile diyer firmayı tercih ederim.
"Varış Saatleri" Misafir   Bayramın 1.Günü saat 8.30 da başlayan seferlerinizden dolayı 6.30 dan 8.40 a kadar soğuk'ta terminalın önünde bekledim. Diğer ilçelerin seferleri 6.30 daşlamasına rağmen Akhisar/İzmir seferi BAŞLAYAMADI. Sayenizde İzmir e 1 saat 45 dk yerine 4 saat sonra ulaşa bildim. Akhisar Seyahati Bu BAŞARISINDAN DOLAYI TEBRİK EDERİM. Umarım bu konuyla ilgili daha hassas davrana bilirsiniz...
"Otobüs" Misafir   otobüslerinizi bmc alın çok konforlu ve kaliteli özellikle tbx
"Insanlık" Misafir   insana insanca davranmıyorsunuz
"Neden hala almadınız" alper   neden hala almadınız lütfen alın