Adıyaman Gülaras Otobüs Seferleri

Adıyaman Gülaras
 
 
Adıyaman Gülaras Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Adıyaman Gülaras

444 34 02
Gülbaşı Cad. No:25 Adıyaman
0416 (0416) 213 54 01 - 213 54 00

ADIYAMAN GÜLARAS

YURDUMUZU SİZİN İÇİN BİR UÇTAN BİR UCA DOLAŞIR…

UNESCO’nun dünyanın sekizinci harikası olarak ilan ettiği Adıyaman Nemrut Dağı’nın köklerini saldığı Adıyaman ili, Adıyaman Gülaras Otobüs Firması'nın da anayurdudur. Yolcusuna hep daha iyiyi sunmayı hedefleyen Adıyaman Gülaras, filosunu ileri teknolojiyi yolcu güvenliği ve rahatlığı için kullanan otobüslerden oluşturmuştur. Bu araçların hepsinde vücuda uyumlu şık koltuklar, koltuk arkalarında led ekranlar, internet bağlantısı, televizyon ve müzik yayını bulunmaktadır.

Steril kulaklıklardan, araç içinde soluduğunuz taze havaya kadar her türlü hijyen kuralları, hizmet prensibi olarak benimsenerek, alacağınız bir Adıyaman Gülaras otobüs bileti ile standart olarak sunulmaktadır. Hız kontrol limiti ile kurallara otomasyon olarak bağlı kalmayı vaat eden Adıyaman Gülaras Otobüs Firmasına ait bütün araçlar 2011 yılı ve üstü modeldir.

Mercedes Travego  15 SHD otobüslerin şık ve rahat koltukları ve koltuk arkası led ekranlarında sizi bekleyen lig tv sürprizi özellikle erkek yolculara yolculukta maç keyfi  ile tatil, seyahat kavuşma heyecanlarına bir yenisini daha ekliyor.

Bölgesine daima yenilikçi yatırımlarıyla dünya standartlarında yolculuk imkanı sunan firma her yolcusuna hakkettiği ilgi, hoşgörü ve hizmeti, eğitimli ve bilgili personeliyle sunmaktadır.

Adıyaman Gülaras yolculuklarında seyahat sırasında verdiği kaliteli hizmetin devamı niteliğindeki modern,  temiz ve zengin çeşitliliğe sahip Pozantı Akşehir Doğan Dinlenme Tesisleri, Aksaray Tuana, Eskişehir Özkan, Bolu Gökdemir gibi mola merkezleri ile yolculuğunuz boyunca bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkanlar sunulmaktadır. Ayrıca Namaz vakitlerinde verdiği mescit molaları da hayatınızda alışageldiğiniz yaşam biçimine göstermiş olduğu saygıyı yansıtmaktadır.

Adıyaman Gülaras araçlarıyla yurdumuzu bir uçtan bir uca dolaşırken, Adıyaman’da da Nemrut’un eşsiz gündoğumu seramonisini yaşayabilir, Kommegene İmparatorluğunun esrarengiz atmosferini keşfedebilirsiniz. Eşşiz lezzetteki Adıyaman çiğ köftesini tadarken bir hasret türküsü dinlemek hiç de fena olmazdı diyecek olursanız, koltuk arkalarındaki led ekranlardan istediğiniz birini kulaklığınıza verip, hayallerinize fon müziği yapabilirsiniz. Bütün bunlar için Adıyaman Gülaras otobüs bileti almanız yeterli olacak...

Seyahat keyfini bu noktalara ulaştıran Adıyaman Gülaras sadece yolcusunun güvenli,  huzurlu ve mutlu olması için çalışır, gelecekteki yatırımlarını da müşteri memnuniyetinin devamlılığının sürmesi için planlar.

Bütün otobüslerde bagaj yönetmeliğine uygun olarak taşıma yapılır. Her koltuğun üstündeki kişisel el bagajlarınız için aydınlatmalı bölmeler mevcuttur. Gece yolculuklarınızdaki aydınlatmalar okuma esnasında gözünüzü yormaz, uyumak istediğinizde de rahatsız edici parlama ve yansımalara olanak vermez. Koltuk tasarımlarındaki yaylanma teknolojileri ile yol sarsıntılarını hissetmezsiniz.  

Adıyaman Gülaras yolculuklarında çocuklarınız için de bireysel eğlence sistemleri unutulmamış. Led ekranlardaki video oyunları, play station seçenekleri onları koltuğa bağlar… Ergonomik terletmeyen kumaşlarla kaplı bu koltuklarda ev konforunu, hizmette aile sıcaklığını arıyorsanız Adıyaman Gülaras otobüs firması sizin için doğru bir seçim olacaktır.

Gideceğiniz şehre vardığınızda adeta bir kan damarının hayat veren kılcal damarları gibi canlı şehir içi Adıyaman Gülaras Servisleriyle her kavuşma ve buluşmanızın tarifsiz mutluluğunu zahmetsizce yaşarsınız. Alacağınız tek bir Adıyaman otobüs bileti yurdumuzun dört bir ucundaki uzun güzergahları kısa, hasretleri özlem, özlemleri kavuşmaya çevirir.

 

100 üzerinden
66Puan
44%
12%
9%
0%
35%
Toplam Yorum Sayısı (44)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

"Sorumsuz" Misafir   Gürültülü bagaj adaletsizliği lakayitlik firmaların azlığı hizmetın kalitesini düşürmektedir(kahta petrol)(gülaras turuzim)

"Idare ediyoruz" Misafir   iyileştirme ve kaliteyi düzeltme yolundaki gayretiniz için tebrik ediyorum... Daha iyi şartlarda buluşmak dileğiyle...
"Afyon-Gülaras önceden alınmış bileti başkasına satma " Furkan   Bayram icin abim bilet almıstı. Ama bileti biz önceden aldıgımız halde baskasına satmışsınız.Üstelik baska yerde yokmuş. Eğer bu sorun telafi edilmesse savcılığa şikayet edeceğiz. Ordaki çalışanla telefonla konuştuğumuzda Adıyamanlıydı diyor. Resmen bizi perişan ettiler.Bayramda gelicekti nolucak şimdi?Yok müvain koltuğuna oturtur yok minder atarız. Herkesle aynı parayı verip herkesten farklı muamele gösterdiniz. Telefon kayıtındada var.Resmen torpil yaptınız. Yazık değilmi bayram arefesinde birde üniversite öğrencisi. Bu sorunu lütfen düzeltin iş işten gecerse nafile zaten. Afyon-Kahramanmaraş
"Adiyaman gülaras harika" b   müslüm toprak abdurahman kaptan ve ugur muavin. mükemmel üclü.her firmaya lazim:) gercek hizmet ve samimiyet .ayrica firma sahiplerine de tsk.ler.. saygilar ve sevgiler.
"Otobus bileti" niyazi kurkcu   adiyaman gularas firmasinin otobus biletini gayet mukemmeldi
"Sorumsuzluk resmenn" zlal   bu ne biçim firma anlamadım sorana binmemesi için elimden geleni yaparım.biletim alınıp nerden bineceğim defalarca söylendiği halde otobüs önümüzden gitti resmen kaptanı aramamıza rağmen beklemedi.bir bileti kaç kişiye sattğınız bellisiz zaten daha öncede 2kere muavin koltuğunda gittim ayıp resmen.numaramızı bıraktık yolda bineceğimizi söyledik madem neden aramadınız diyoruz koskoca firmanın kontoru yokmuş.tabi bayram dönüşü yolcu çok diye artistlik yapmayı bilirsiniz ama hakkımı her yerde arayacağım.böyle sorumsuzluk görmedim.beni mağdur ettiniz Allah hepinizi ıslah etsin böyle firma da olmaz çalışan da olmaz.bide demezlermi yoldan bineceğimiz söylenmemiş herzaman bindiğim yer sonuçta.tek tek yolcu arayamazlarmış.savunmaya bak yaa rezalet resmen insan özür diler ama nerdee daha konuşmadan aciz insanlar karşında lafsahibi olmuş.ÇOK SİNİRLİYİM ne kadarda kızsam da sinirim geçmiyor kimsenin karşısında enayi yok bilinsin
"" kontrasor