Adıyaman Gülaras Turizm Online Otobüs Bileti
Adıyaman Gülaras Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Adıyaman Gülaras Turizm Otobüs Seferleri

Adıyaman Gülaras Turizm

Adıyaman Gülaras Turizm

444 34 02
Gülbaşı Cad. No:25 Adıyaman
0416 (0416) 213 54 01 - 213 54 00

YURDUMUZU SİZİN İÇİN BİR UÇTAN BİR UCA DOLAŞIR…

Ülkede faaliyet gösteren otobüs firmaları içinde kurulduğu şehir olan Adıyaman’a en sık sefer düzenleyen firma Adıyaman Gülaras Turizm’dir. Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yaparak firmanın başta Adıyaman olmak üzere farklı şehirlere gerçekleştirdiği tüm seferleri listeleyebilirsiniz. Her zaman en uygun fiyatlara ulaşabileceğiniz neredennereye üzerinden kolaylıkla biletinizi satın alabilmeniz mümkün. Bilet alımınızı güvenle gerçekleştirmeniz için kolay anlaşılır yönlendirmeler, cazip indirimler ve seyahatiniz ile ilgili gerekli tüm bilgiler bu adreste. Yolcusuna hep daha iyiyi sunmayı hedefleyen firma, filosunu ileri teknolojiyi yolcu güvenliği ve rahatlığı için kullanan otobüslerden oluşturmuştur. Bu araçların hepsinde vücuda uyumlu şık koltuklar, koltuk arkalarında led ekranlar, internet bağlantısı, televizyon ve müzik yayını bulunmaktadır.

Steril kulaklıklardan, araç içinde soluduğunuz taze havaya kadar her türlü hijyen kuralı firma tarafından hizmet prensibi olarak benimsenmiştir.Hız kontrol limiti ile kurallara otomasyon olarak bağlı kalmayı vaat eden firmanın bütün araçları 2011 yılı ve üstü modeldir.

Mercedes Travego  15 SHD otobüslerin şık ve rahat koltukları ve koltuk arkası led ekranlarında sizi bekleyen lig tv sürprizi özellikle erkek yolculara yolculukta maç keyfi  ile tatil, seyahat kavuşma heyecanlarına bir yenisini daha ekliyor.

Bölgesine daima yenilikçi yatırımlarıyla dünya standartlarında yolculuk imkanı sunan firma her yolcusuna hak ettiği ilgi, hoşgörü ve hizmeti, eğitimli ve bilgili personeliyle sunmaktadır. Üstelik tüm bu deneyimi  ucuz otobüs bileti sahibi olarak yaşayabilirsiniz.

Firmanın gerçekleştirdiği seferlerde; seyahat sırasında verdiği kaliteli hizmetin devamı niteliğindeki modern,  temiz ve zengin çeşitliliğe sahip Pozantı Akşehir Doğan Dinlenme Tesisleri, Aksaray Tuana, Eskişehir Özkan, Bolu Gökdemir gibi mola merkezleri ile yolculuğunuz boyunca bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkanlar sunulmaktadır. Ayrıca Namaz vakitlerinde verdiği mescit molaları da hayatınızda alışageldiğiniz yaşam biçimine göstermiş olduğu saygıyı yansıtmaktadır.

Gülaras araçlarıyla en uygun otobüs bileti sahibi olarak yurdumuzu bir uçtan bir uca dolaşırken, Adıyaman’da da Nemrut’un eşsiz gündoğumu seramonisini yaşayabilir, Kommegene İmparatorluğunun esrarengiz atmosferini keşfedebilirsiniz. Eşşiz lezzetteki Adıyaman çiğ köftesini tadarken bir hasret türküsü dinlemek hiç de fena olmazdı diyecek olursanız, koltuk arkalarındaki led ekranlardan istediğiniz birini kulaklığınıza verip, hayallerinize fon müziği yapabilirsiniz. Bütün bunlar için bir otobüs bileti almanız yeterli olacak...

Bütün otobüslerde bagaj yönetmeliğine uygun olarak taşıma yapılır. Her koltuğun üstündeki kişisel el bagajlarınız için aydınlatmalı bölmeler mevcuttur. Gece yolculuklarınızdaki aydınlatmalar okuma esnasında gözünüzü yormaz, uyumak istediğinizde de rahatsız edici parlama ve yansımalara olanak vermez. Koltuk tasarımlarındaki yaylanma teknolojileri ile yol sarsıntılarını hissetmezsiniz. Ulaştığınız şehirlerde otogarlardan şehrin farklı noktalarına ulaşmak için firmanın  özel servis hizmetinden yararlanmanızda mümkün.100 üzerinden
70Puan
41%
19%
13%
4%
24%
Toplam Yorum Sayısı (64)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Bilet alırken koltuk no:2 idi.Mersin de ayni firma başka otobüse bizi aktardi.Neresi boşsa oraya oturun diyorlar.2-3 kez otobüste yer değiştirdim.Nezaket diye birşey yok zaten.Yapilan muamele insan degil esya muamelesi gibiydi.Ayni firmayla ilk ve son yolculuğum oldu.
"Gayet iyiydi" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

İlk defa bu kadar genis film arsivi vardi. Tesekkurler.
"Afşin diye bilet almıştık fakat sistemde afşin görünmesine rağmen" Misafir   maraşta inmek zorunda kaldık... sistemsel bir sorunun acilen düzeltilmesi gerek... afşin yolcuları sizden bilet alamamalı... teşekkürler
"Memnuniyet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Yolculuk sırasında kaptan şoförlerin ve ikram görevlisinin davranışları çok iyiydi. Gül aras firması gerçekten kaliteli bir hizmet veriyor.
"Öneri" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

ikidir internette aldığım koltuk numarasıyla gerçekte olan numaranın yeri farklı oluyor. daha dikkatli olunsa da biz de insanlarla münakaşaya girmesek
"Idare eder" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Tv,net yok 12 saat surer yaziyordu 16 saat surdu
"Şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

yolcuların varış noktalarında nerede inecekleri hakkında bilgi sorulmadı
"Süre" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Yolculuk süresi 11saat yazmasına rağmen 14,5 saat sürdü. Doğru bilgi verilebilir.
"Iş görür" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

adıyaman/kahta-antalya arası yolculuk yaptığım gülaras firması doğu arabaları içinde kötü denmeyecek durumda. yolculuk sorunsuz geçti. sadece süre oldukça uzundu. sisteminizde 12 buçuk saat yazmasına rağmen 10 ekim 2014 saat 12:30 da kahtada başlayan yolculuk 11 ekim 2014 saat 06:10'da bitti yani 17 buçuk saat sürdü. neredennereye.com uygulaması ilk kez kullandığım bir uygulamaydı ama çok başarılı olduğunu gördüm. gerçi siz de yolculuk başladıktan 6 saat kadar sonra otobüs kalkış saatini mesaj atarak şaşırttınız :)

NeredenNereye.com'un Notu:
Merhaba,
Sitemiz hakkındaki memnuniyetiniz bizi de çok memnun etti.
SMS servisimizdeki hatayı bildirdiğiniz için teşekkür ederiz.
İlk defa yaşadığımız veya bize ilk defa bildirilen bir hata :) Araştırıp düzelteceğiz.
Tekrar teşekkürler
"Tek kelimeyle" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Tek kelimeyle Allah a emanet yolculuk yapıyoruz.
Hız 100-120 'nin altına düşmüyor.