scorecardresearch

Otobüs Bileti

Otobüs Bileti

Otobüs bileti için NeredenNereye.com ile firmaları, seferleri, en ucuz otobüs bilet fiyatları sorgula. Otobüs biletleri ara, bul ve online olarak satın al.

Metro Turizm, Ulusoy, Balıkesir Uludağ, Güney Akdeniz, Isparta Petrol, Esadaş, Seç, Lider Adana, Vangölü, İsmail Ayaz, Csr Seyahat, Lider Anatolia ve Ses Turizm başta olmak üzere 100'ü aşkın firma ile çalışmasının yanı sıra güvenilir alt yapısı, anlık olarak sefer gösterme sayfası ve en ucuz seferleri saatlerine göre listeleme özelliği ile kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

NeredenNereye.com, yılın belli dönemlerinde kullanıcılarına daha ekonomik fiyatlardan indirimli bilet satabilmek amacıyla kampanyalar düzenlemektedir. Sizlerde sosyal medya sayfalarımızı takip ederek hem promosyon bilet fırsatları yakalayabilir hem de hızlı bilet ödüllü yarışmalara katılım imkanı sağlayabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yer, neresi olursa olsun

ucuz otobüs bileti

alarak gitmiş olursunuz.

Sitemiz üzerinden, Türkiye’nin her noktasına ucuza bilet alma imkanına sahipsiniz. Nereden-Nereye ve Tarih-Saat bilgilerini girdikten sonra “Ucuz Bilet Bul” butonuna tıklayarak onlarca firma arasından hem bütçenize hem saatinize hem de konforunuza en uygun firmayı kolayca seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken arama bölümünü kullanmak ve sitemiz ile alımınızı gerçekleştirmektir. İstediğiniz an bilet iptali yapma şansına da sahipsiniz! Mobil bilet konusunda da sizlerin yanındayız. Hem mobil uygulamalarımız hem de mobil görünümlü sayfalarımız ile internete bağlı olduğunuz her yerde yanınızdayız.

Seyahat kavramının 

online bilet

satış sistemleri ile eskiye nazaran çok daha pratik bir yapıya kavuştuğu son birkaç yıldır hava yolu şirketleri başta olmak üzere tüm ulaşım kanalları online rezervasyon sistemleriyle online bilet satış hizmeti sunmaya başladılar.

Dünya genelinde ve ülkemizde ekonomik olması ve daha geniş bir ulaşım ağı sunması nedeniyle çok tercih edilen vasıta ile seyahat hala liderliğini korurken bu alanda online bilet satışı da geleneksel satış yöntemlerinin yerini alıyor. Taksitli otobüs bileti için online satış uygulaması örnekleri, günlük hayatı kolaylaştıran ve zaman kazandıran seyahat planlama olanakları sunmaları yönü ile tercih ediliyor. NeredenNereye.com gibi farklı otobüs firmaları bilgilerini bir arada verebilen uygulamalar ise tüm şirketlerin sağladığı avantajları tek seferde değerlendirme şansı sunarak en ekonomik bilete kolayca ulaşmayı hedefleyenleri cezbediyor.

Bekleme yok, uzun işlemler yok!
NeredenNereye.com olarak, yapacağınız yolculuklar öncesinde seyahat programınızı çok daha hızlı ve konforlu bir biçimde tasarlamanızı hedefliyoruz. Önceliğimiz, zaman kaybının söz konusu olmadığı, oyalayıcı ve yolcuğun heyecanını kaçıran işlerin en aza indirildiği bir online satış sistemi sağlayabilmek. İşlemlerinizi sadece iki adımda kolayca yapabildiğiniz online satış modülümüzle size zaman kazandırmak hedefindeyiz. NeredenNereye.com’dan ucuz otobüs bileti alırken firmaların ofisini ziyaret etmek ya da firma çağrı sistemini arayarak dakikalarca telefonda beklemek zorunda kalmazsınız. Sadece cep telefonunuzu kullanarak veya bilgisayarınızla dakikalar içinde nereden nereye seyahat planlıyorsanız oraya var olan seferleri görüntüleyebilir, tüm firmalar, seferler, sefer saatleri ve fiyat tekliflerini birlikte görerek sizin için en uygun olan ya da en ucuz olan bileti satın alabilirsiniz. üstelik yolculuk edeceğiniz aracın şemasını, dolu ve boş koltukları görerek istediğiniz koltuğu seçebilirsiniz Hemen ardından satın aldığınız bilet size SMS ve e-posta ile ücretsiz olarak gönderilir.

NeredenNereye.com avantajları
NeredenNereye.com’un internetten bilet satın almak isteyen yolculara sağladığı en önemli avantajlardan biri, aralarında Ulusoy, Metro Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm, Seç Turizm, Lider Adana Seyahat gibi bir çok seyahat işletmecisi markanın bir arada olduğu geniş bir tercih ağı sunmasıdır. Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Antalya, Adana, Kayseri, Konya, Trabzon, Eskişehir gibi seyahat yoğunluğunun fazla olduğu illerin yanı sıra Sinop, Kırıkkale, Tunceli, Tokat, Muş, Kilis, Hakkari gibi seyahat sıklığının nispeten az olduğu illere de otobüs seferleri düzenleyen firmalara ulaşmak ve bilet almak yine online olarak oldukça kolaydır. Ülke genelindeki yaygın seyahat noktaları kapsamında dilediğiniz şehre sadece 2 adımda satın alarak ulaşabilirsiniz. Özetle, İstanbul için indirimli ucuz otobüs bileti arıyorsanız veya gidiş dönüş dahil en uygun ucuz otobüs bileti fiyatları ile Kayseri’ye gitmek istiyorsanız NeredenNereye.com’dan istediğiniz bilgileri edinebilirsiniz NeredenNereye arama motoru ile hemen araştır, en uygun fiyatları ile dilediğin saate ucuz otobüs bileti bul ve al!

NeredenNereye.com’da Ulusoy ve Metro Turizm gibi hizmet ağı geniş olan otobüs firmalarının yanı sıra Esedaş, Çayırağası, Süha Turizm, Çanakkale Truva, Kent Turizm, Mersin Villa Turizm, Güney Akdeniz Turizm, Star Diyarbakır, Öz Pan Turizm, Lüks Erzincan, Has Bingöl Turizm gibi daha bölgesel hizmet veren firmalarında rezervasyon bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sistem, size tüm ülke genelinde ve çok geniş bir seyahat firması yelpazesinde hizmet sunar. Firmaların kendine özel sayfalarına hangi illere hizmet verdiklerini ve otobüs firmaları telefon numaraları bilgilerini görebilir ve firmaları gönlünüzce yorumlayabilirsiniz.

NeredenNereye.com sitemizde Adıyaman, İzmit, Çanakkale, Bayburt, Muğla, Balıkesir, Nevşehir, Ordu, Artvin, Burdur, Isparta gibi illerin dışında Bulgaristan, Arnavutluk, Gürcistan, Nahçivan, Yunanistan otobüs seferleri de sorgulayabilir ve hemen ucuz bilet satın alabilirsiniz. Ek olarak sitemiz üzerinden uçak biletleri de satın alabilirsiniz.

Kampanyalar ve indirimler tek adreste!
Ucuz otobüs biletleri satın alabileceğiniz NeredenNereye.com ile bir seyahat rotası için tüm firmaların sefer bilgilerine ve size sunacakları kampanya ya da indirimlerine aynı anda erişebilirsiniz. Böylece yolculuğunuz için en ekonomik otobüs bileti fiyatları bulabilir, ucuz biletleri satın alarak yolculuğun keyfini sürebilirsiniz. Üstelik tüm bu süreç için saatler süren firmaların web sayfalarını tek tek inceleyen bir araştırmaya gerek kalmadığı için zaman kazanmış olursunuz. İki güzergah arasındaki en kolay bilet sorgulama ve sefer bilgileri dışında firmaların telefon numaraları, iletişim bilgileri, iki güzergah arasında giden firmalar ve yine iki güzergah arası kaç saat sürmektedir ve kaç kilometre bilgilerine de kolayca ulaşabilirsiniz. Örneğin; İstanbul Antalya aramasını yapın ve karşınıza seferler dışında İstanbuldan Antalya kaç saat, İstanbul'dan Antalya'ya giden otobüs firmaları, İstanbul Antalya arası kaç km gibi bilgiler listelensin!

Otobüs ile seyahati çok daha keyifli kılmak hedefi ile geleneksel satış yöntemlerine göre zamanınızı çalmayan, yorucu işlemlerle uğraştırmayan, tüm firmaları, seferleri, sefer saatlerini, fiyat ve kampanyaları değerlendirmenize olanak tanıyan çok daha pratik ve yararlı bir sistem sunmaktan mutluluk duyuyoruz. NeredenNereye.com’dan

otobüs biletleri

satın alarak yapacağınız ulaşımın daha planlı olmasını sağlayabileceğiniz gibi çok daha kolay bir satın alma süreci yaşayabilirsiniz.

NeredenNereye.com

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

Sonar Turizm
Misafir
Öz Erciş
Misafir
Süha Turizm
Misafir
Star Diyarba..
Misafir
Öz Sivas Sey..
Misafir