scorecardresearch
Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...

Otobüs Bileti

Online Otobüs Bileti

Otobüs bileti denildiği zaman akıllara ilk gelen sitelerden birisi olan NeredenNereye.com, 16 yılı aşkın bir süredir Türkiye’deki ulaşım sektörüne yön vermektedir. 100’ü aşkın firma (Metro, Varan, Ulusoy, Balıkesir Uludağ, Güney Akdeniz, Isparta Petrol, Esadaş, Seç, Lider Adana, Vangölü, İsmail Ayaz, Csr Seyahat, Lider Anatolia ve Ses Turizm başta olmak üzere) ile çalışmasının yanı sıra güvenilir alt yapısı, anlık olarak sefer gösterme sayfası ve en ucuz seferleri saatlerine göre listeleme özelliği ile kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

NeredenNereye.com, yılın belli dönemlerinde kullanıcılarına daha ekonomik fiyatlardan bilet satabilmek amacıyla
otobüs bileti kampanyaları
düzenlemektedir. Sizlerde sosyal medya sayfalarımızı takip ederek hem bu fırsatları yakalayabilir hem de bilet ödüllü yarışmalara katılım imkanı sağlayabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yer, neresi olursa olsun

ucuz otobüs bileti

alarak gitmiş olursunuz.

Sitemiz üzerinden, Türkiye’nin her noktasına bilet alma imkanına sahipsiniz. Nereden-Nereye ve Tarih-Saat bilgilerini girdikten sonra “Ucuz Bilet Bul” butonuna tıklayarak onlarca firma arasından hem bütçenize hem saatinize hem de konforunuza en uygun firmayı kolayca seçebilirsiniz.

Seyahat kavramının 

online otobüs bileti

 satış sistemleri ile eskiye nazaran çok daha pratik bir yapıya kavuştuğu son birkaç yıldır hava yolu şirketleri başta olmak üzere tüm ulaşım kanalları online rezervasyon sistemleriyle online bilet satışı hizmeti sunmaya başladılar.

Dünya genelinde ve ülkemizde ekonomik olması ve daha geniş bir ulaşım ağı sunması nedeniyle çok tercih edilen otobüs ile seyahat hala liderliğini korurken bu alanda online bilet satışı da geleneksel bilet satış yöntemlerinin yerini alıyor. Otobüs bileti için online bilet satış uygulaması örnekleri, günlük hayatı kolaylaştıran ve zaman kazandıran seyahat planlama olanakları sunmaları yönü ile tercih ediliyor. NeredenNereye.com gibi farklı otobüs firmaları bilgilerini bir arada verebilen uygulamalar ise tüm şirketlerin sağladığı avantajları tek seferde değerlendirme şansı sunarak en ekonomik otobüs biletine kolayca ulaşmayı hedefleyenleri cezbediyor.

Bekleme yok, uzun işlemler yok!
NeredenNereye.com olarak, yapacağınız yolculuklar öncesinde seyahat programınızı çok daha hızlı ve konforlu bir biçimde tasarlamanızı hedefliyoruz. önceliğimiz, zaman kaybının söz konusu olmadığı, oyalayıcı ve yolcuğun heyecanını kaçıran işlerin en aza indirildiği bir online bilet satış sistemi sağlayabilmek. İşlemlerinizi sadece iki adımda kolayca yapabildiğiniz online bilet satış modülümüzle size zaman kazandırmak hedefindeyiz. NeredenNereye.com’dan bilet alırken otobüs firmasının ofisini ziyaret etmek ya da firma çağrı sistemini arayarak dakikalarca telefonda beklemek zorunda kalmazsınız. Sadece cep telefonunuzu kullanarak veya bilgisayarınızla dakikalar içinde nereden nereye seyahat planlıyorsanız oraya var olan seferleri görüntüleyebilir, tüm otobüs firmaları, otobüs seferleri, sefer saatleri ve fiyat tekliflerini birlikte görerek sizin için en uygun olan ya da en ucuz olan otobüs biletini satın alabilirsiniz. üstelik yolculuk edeceğiniz otobüsün şemasını, dolu ve boş koltukları görerek istediğiniz koltuğu seçebilirsiniz Hemen ardından satın aldığınız bilet size SMS ve e-posta ile ücretsiz olarak gönderilir.

NeredenNereye.com avantajları
NeredenNereye.com’un internetten bilet satın almak isteyen yolculara sağladığı en önemli avantajlardan biri, aralarında VaranUlusoy, Metro Turizm, Balıkesir Uludağ TurizmSeç Turizm, Lider Adana Seyahat gibi bir çok otobüs seyahat işletmecisi markanın bir arada olduğu geniş bir tercih ağı sunmasıdır. Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Antalya, Adana, Kayseri, Konya, Trabzon, Eskişehir gibi seyahat yoğunluğunun fazla olduğu illerin yanı sıra Sinop, Kırıkkale, Tunceli, Tokat, Muş, Kilis, Hakkari gibi seyahat sıklığının nispeten az olduğu illere de otobüs seferleri düzenleyen firmalara ulaşmak ve otobüs bileti almak yine online olarak oldukça kolaydır. Ülke genelindeki yaygın seyahat noktaları kapsamında dilediğiniz şehre sadece 2 adımda ucuz bilet satın alarak ulaşabilirsiniz. Özetle, İstanbul için indirimli otobüs bileti arıyorsanız veya gidiş dönüş dahil en uygun otobüs bileti fiyatları ile Kayseri’ye gitmek istiyorsanız NeredenNereye.com’dan istediğiniz bilgileri edinebilirsiniz NeredenNereye arama motoru ile biletini hemen araştır, en uygun fiyatları ile dilediğin saate biletini bul ve al!

NeredenNereye.com’da VaranUlusoy ve Metro Turizm gibi hizmet ağı geniş olan otobüs firmalarının yanı sıra EsedaşÇayırağasıSüha TurizmÇanakkale Truva, Kent TurizmMersin Villa Turizm, Güney Akdeniz Turizm, Star Diyarbakır, Öz Pan TurizmLüks ErzincanHas Bingöl Turizmgibi daha bölgesel hizmet veren firmalarında rezervasyon bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sistem size tüm ülke genelinde ve çok geniş bir otobüs firması ya da seyahat firması yelpazesinde hizmet sunar.

Kampanyalar ve indirimler tek adreste!
Ucuz otobüs biletleri satın alabileceğiniz NeredenNereye.com ile bir seyahat rotası için tüm otobüs firmalarının sefer bilgilerine ve size sunacakları kampanya ya da indirimlerine aynı anda erişebilirsiniz. Böylece otobüs yolculuğunuz için en ekonomik otobüs bileti fiyatları bulabilir, ucuz otobüs biletlerini satın alarak yolculuğun keyfini sürebilirsiniz. Üstelik tüm bu süreç için saatler süren otobüs firmalarının web sayfalarını tek tek inceleyen bir araştırmaya gerek kalmadığı için zaman kazanmış olursunuz.

Otobüs ile seyahati çok daha keyifli kılmak hedefi ile geleneksel bilet satış yöntemlerine göre zamanınızı çalmayan, yorucu işlemlerle uğraştırmayan, tüm otobüs firmalarını, seferleri, sefer saatlerini, fiyat ve kampanyaları değerlendirmenize olanak tanıyan çok daha pratik ve yararlı bir sistem sunmaktan mutluluk duyuyoruz. NeredenNereye.com’dan

otobüs biletleri

satın alarak otobüs ile yapacağınız ulaşımın daha planlı olmasını sağlayabileceğiniz gibi çok daha kolay bir satın alma süreci yaşayabilirsiniz.

Misafir
Misafir
Misafir
Misafir
Misafir