Otobüs Biletleri

En Ucuz Otobüs Biletleri

 
 

Online Otobüs Bileti

Seyahat kavramının online bilet satış sistemleri ile eskiye nazaran çok daha pratik bir yapıya kavuştuğu son birkaç yıldır hava yolu şirketleri başta olmak üzere tüm ulaşım kanalları online rezervasyon sistemleriyle online bilet satışı hizmeti sunmaya başladılar.

Dünya genelinde ve ülkemizde ekonomik olması ve daha geniş bir ulaşım ağı sunması nedeniyle çok tercih edilen otobüs ile seyahat hala liderliğini korurken bu alanda online bilet satışı da geleneksel bilet satış yöntemlerinin yerini alıyor. Otobüs seyahatleri için online bilet satışı uygulaması örnekleri, günlük hayatı kolaylaştıran ve zaman kazandıran seyahat planlama olanakları sunmaları yönü ile tercih ediliyor. NeredenNereye.com gibi farklı otobüs seyahat firmalarının bilgilerini bir arada verebilen uygulamalar ise tüm şirketlerin sağladığı avantajları tek seferde değerlendirme şansı sunarak en ekonomik otobüs biletine kolayca ulaşmayı hedefleyenleri cezbediyor.

Bekleme yok, uzun işlemler yok!

NeredenNereye.com olarak, otobüs ile yapacağınız yolculuklar öncesinde seyahat programınızı çok daha hızlı ve konforlu bir biçimde tasarlamanızı hedefliyoruz. önceliğimiz, zaman kaybının söz konusu olmadığı, oyalayıcı ve yolcuğun heyecanını kaçıran işlerin en aza indirildiği bir online otobüs bilet satışı sistemi sağlayabilmek. İşlemlerinizi sadece iki adımda kolayca yapabildiğiniz online bilet satış modülümüzle size zaman kazandırmak hedefindeyiz. NeredenNereye.com’dan online otobüs bileti alırken otobüs firmasının bilet ofisini ziyaret etmek ya da firma çağrı sistemini arayarak dakikalarca telefonda beklemek zorunda kalmazsınız. Sadece cep telefonunuzu kullanarak veya bilgisayarınızla dakikalar içinde nereden nereye seyahat planlıyorsanız oraya var olan seferleri görüntüleyebilir, tüm otobüs firmalarının seferlerini, sefer saatlerini ve fiyat tekliflerini birlikte görerek sizin için en uygun olan ya da en ucuz olan otobüs biletini satın alabilirsiniz. üstelik yolculuk edeceğiniz otobüsün şemasını, dolu ve boş koltukları görerek istediğiniz koltuğu seçebilirsiniz. Hemen ardından satın aldığınız bilet size SMS ve e-posta ile ücretsiz olarak gönderilir.

NeredenNereye.com avantajları

NeredenNereye.com’un internetten otobüs bileti satın almak isteyen yolculara sağladığı en önemli avantajlardan biri, aralarında Varan, Ulusoy, Metro Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm, Seç Turizm, Lider Adana Seyahat gibi bir çok otobüs seyahat işletmecisi markanın bir arada olduğu geniş bir tercih ağı sunmasıdır. Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Antalya, Adana, Kayseri, Konya, Trabzon, Ekişehir gibi seyahat yoğunluğunun fazla olduğu illerin yanı sıra Sinop, Kırıkkale, Tunceli, Tokat, Muş, Kilis, Hakkari gibi seyahat sıklığının nispeten az olduğu illere de otobüs seferi düzenleyen firmalara ulaşmak ve otobüs bileti almak yine online olarak oldukça kolaydır. ülke genelindeki yaygın seyahat noktaları kapsamında dilediğiniz şehre otobüsle sadece 2 adımda online bilet satın alarak ulaşabilirsiniz. özetle, İstanbul için ucuz bilet ya da indirimli otobüs bileti arıyorsanız veya gidiş dönüş dahil en uygun otobüs bileti fiyatı ile Kayseri’ye gitmek istiyorsanız NeredenNereye.com’dan istediğiniz bilgileri edinebilirsiniz.

NeredenNereye.com’da Varan, Ulusoy ve Metro Turizm gibi hizmet ağı geniş olan otobüs firmalarının yanı sıra Esedaş, Çayırağası, Süha Turizm, Çanakkale Truva, Kent Turizm, Mersin Villa Turizm, Güney Akdeniz Turizm, Star Diyarbakır,  Öz Pan Turizm, Lüks Erzincan, Has Bingöl Turizm gibi daha bölgesel hizmet veren otobüs firmalarının da rezervasyon bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sistem size tüm ülke genelinde ve çok geniş bir otobüs firması ya da seyahat firması yelpazesinde hizmet sunar.

Kampanyalar ve indirimler tek adreste!

Online otobüs bileti satın alabileceğiniz NeredenNereye.com ile bir seyahat rotası için tüm otobüs firmalarının otobüs sefer bilgilerine ve size sunacakları otobüs bilet kampanya ya da otobüs bileti indirimlerine aynı anda erişebilirsiniz. Böylece otobüs yolculuğunuz için en ekonomik otobüs bileti fiyatını bulabilir, en ucuz otobüs biletini satın alarak yolculuğun keyfini sürebilirsiniz. üstelik tüm bu süreç için saatler süren otobüs firmalarının web sayfalarını tek tek inceleyen bir araştırmaya gerek kalmadığı için zaman kazanmış olursunuz.  

Otobüs ile seyahati çok daha keyifli kılmak hedefi ile geleneksel bilet satış yöntemlerine göre zamanınızı çalmayan, yorucu işlemlerle uğraştırmayan, tüm otobüs firmalarını, seferleri, sefer saatlerini, fiyat ve kampanyaları değerlendirmenize olanak tanıyan çok daha pratik ve yararlı bir sistem sunmaktan mutluluk duyuyoruz. NeredenNereye.com’dan otobüs biletinizi satın alarak otobüs ile yapacağınız ulaşımın daha planlı olmasını sağlayabileceğiniz gibi çok daha kolay bir otobüs bileti satın alma süreci yaşayabilirsiniz.

Haberler

Bayram Tatili Dönüşü Aşırı Yoğunluk Yaşandı

Ramazan Bayramı tatilinin son gününde, dönüş güzergahlarında büyük yoğunluk yaşandı. Tatilcilerin bir bölümü Balıkesir’deki şehirler arası karayolları ile Bandırma – Yenikapı güzergahında hizmet veren deniz araçlarında yoğunluğa neden oldu.

Metro Travel, Sektöre Damgasını Vurmaya Hazırlanıyor

Metro Travel, Türkiye’nin önde gelen tur operatörleri arasında yerini almak için çalışmalarını hızlandırdı. Yıl sonuna kadar 400 satış ofisine ulaşmayı hedefleyen Metro Travel, tur operatörlüğünde lider konumuna ulaşmak istiyor.

Otobüs Biletleri Hızla Tükeniyor

Ramazan Bayramı için 20 Temmuz’dan 28 Temmuz’a kadar olan otobüs biletlerine yoğun talep var. Bayram’a bir hafta öncesinden itibaren çoğu seferlerde yer bulmak oldukça güç.

Metro Turizm’den 33 Yeni Süit Otobüs

Metro Turizm, 33 yeni süit otobüsle İstanbul’a hizmet vermeye devam ediyor.

Tatil İçin Otobüs Biletinizi Şimdiden Ayırtın

Kamil Koç Otogar Müdürü İbrahim Kırımker, bayramın yaklaşması ile birlikte otogardaki hareketliliğin de artacağını ifade etti. Kırımker, tatile gitmek isteyenlerin şimdiden yerlerini ayırmaları gerektiğini belirtti.

Metro Turizm’in Kapaklı Şubesi Açıldı

Metro Turizm Tekirdağ’a bağlı Kapaklı ilçesinde Pınar Bulvarı, Yiğit Sokak’ta otobüs bilet satış noktası açarak, Kapaklı halkına hizmet vermeye başladı.