Yolcu Sayısı
1

Tüm Yozgat Seferleri

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Yozgat otogarı

  • Yozgat(354) 212 58 08

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Yozgat şehrine günlük toplam 14 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Yozgat için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.

En fazla tercih edilen Terme → Yozgat güzergahında günlük ortalama 9 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 505 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Terme → Yozgat otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.

Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Görele → Yozgat güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 530 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 6 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Görele → Yozgat otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.

Erzin → Yozgat güzergahı ise bu şehre otobüs bileti bulabileceğiniz bir diğer popüler rotalardan biridir. Günlük ortalama 5 otobüs seferinin düzenlendiği bu rota üzerinde otobüs bileti için ödeyeceğiniz ortalama fiyat 750 TL’dir. Online Erzin → Yozgat otobüs bileti için yukarıdaki arama motoruna gideceğiniz güzergahı ve sefer tarihinizi ekleyerek arama başlatmanız yeterlidir. NeredenNereye.com sizin için en uygun biletleri listeleyecektir.

Boğazlıyan → Yozgat güzergahı özellikle çevre şehirlerden talep gören bir diğer seyahat rotasıdır. Tuzluca, Ceyhan, Ağrı, Diyadin, Doğubeyazıt, Taşlıçay ve Tercan gibi birçok çevre il ve ilçeden bu şehre otobüs bileti aranmaktadır. Boğazlıyan → Yozgat güzergahında ortalama bilet fiyatları 150 TL’dir. Bu güzergahta birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Günlük ortalama sefer sayısı ise 5 olarak belirlenmiştir.

NeredenNereye.com ile ulusal ve yerel yüzlerce otobüs firması arasından binlerce rota için ucuz otobüs bileti bulabilmeniz mümkün. Oltu → Yozgat otobüs bileti de bu güzergahlardan biridir. Gün içerisinde 4 sefer düzenlenen bu rotada ortalama otobüs bileti fiyatları 105 Türk Lirası civarındadır. Bilet fiyatları ve sefer saatleri güncel bilgisi için yukarıdaki arama motorundan seyahat tarihiniz ile birlikte arama yapabilir ve sizin için en uygun seferi seçebilirsiniz. Ayrıca İstanbul (Anadolu) → Yozgat, Birecik → Yozgat, Çaldıran → Yozgat, Erciş → Yozgat gibi güzergahlar içinde otobüs bileti bulabileceğinizi unutmayın.

Patnos → Yozgat otobüs bileti alarak yola çıkmadan önce “Otogarlar” sayfamızdan kalkış ve varış duraklarınızı inceleyebilirsiniz. Böylece yola çıkmadan hangi otogarları kullanacağınızı öğrenmiş olursunuz. Patnos → Yozgat otobüs fiyatları 160 TL civarında olup, firmadan firmaya ve yılın farklı aylarına göre değişiklik göstermektedir.

NeredenNereye.com ile Mercan → Yozgat otobüs bileti dahil binlerce güzergahta biletinizi 12 aya varan taksitlerle alabileceğinizi biliyor muydunuz? Türkiye’nin her köşesinden yüzlerce otobüs firması ve binlerce güzergah için uygun fiyatlı otobüs bileti bulabilir, 12 aya varan taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz. Mercan → Yozgat otobüs bileti için fiyatlar 600 TL ve günlük sefer sayısı ortalama 3 civarındadır.

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Yozgat şehrine günlük toplam 2 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Yozgat için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.

En fazla tercih edilen Kırıkhan → Yozgat güzergahında günlük ortalama 2 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 80 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Kırıkhan → Yozgat otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr