Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi
Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al

Ankara Yozgat Otobüs Bileti

Ankara Yozgat Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 219 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Yozgat arası giden otobüs firmaları ortalama 15 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Öz Sivas Seyahat firmasıdır.

Ankara Yozgat otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Ankara Yozgat güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Ankara Yozgat seyahatinize başlamadan önce, Ankara ve Yozgat hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Ankara ve Yozgat şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Ankara Yozgat Otobüs Biletleri

Ankara - Yozgat Otobüs Bileti
Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve ülkenin başkenti olan şehirdir. Merkezi konumu itibari ile Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti olarak belirlenen şehir özellikle başkent olarak belirlendikten sonra sürekli olarak gelişim göstermiş ve nüfusunu arttırarak ülkenin ikinci en kalabalık şehri olmuştur. Türkiye’nin hemen hemen her noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Ankara (AŞTI) Otogarı üzerinde son bulacaktır. AŞTI içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.
Ankara, Anadolu’nun pek çok noktası gibi oldukça uzun zaman öncesine dayanan tarihi geçmişi süresince, asırlar boyunca Anadolu’da hüküm sürmüş farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Tarihin farklı dönemlerinde hüküm süren farklı medeniyetlerin günümüz dünyasına kendilerinden izler taşıyan eserler bırakması kaçınılmaz bir gerçektir. Ankara da zengin tarihi geçmişi boyunca farklı kültürlerin etkisi altında bulunan bir şehir olarak onların mirasından payına düşeni almıştır. Cumhuriyet ile birlikte giderek daha modern bir şehir görünümü çizen Ankara içinde aynı zamanda geçmişinden gelen farklı tarihi ve kültürel değerleri bir arada görebilirsiniz. Ankara tüm bu özelliklerinin yanı sıra siyasi konumu itibari ile yıl içerisinde yurt dışından çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayan bir şehirdir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara (AŞTI) otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Ankara - Yozgat otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Yozgat’ta yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulacaktır. Yozgat Otogarı içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezin ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Yozgat, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir şehirdir. Sınırları içerisinde yer alan Çekerek, Aydıncık, Kadışehri ilçeleri Karadeniz Bölgesi içinde bulunur. Bu nedenle il sınırları içinde farklı iklim türleri ile birlikte farklı kültürel öğelere de rastlamak mümkündür. Anadolu’nun pek çok noktası gibi Yozgat’ta tarihi geçmişi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve bu medeniyetlerden kalan tarihi, kültürel mirasları günümüze taşımayı başarmış bir şehirdir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara - Yozgat otobüs bileti satın alarak Yozgat Otogarı’na giriş yaptığınızda şehrin modern yapılanmalarının yanı sıra kendine özgü tarihi ve kültürel değerlerini görebilir, binlerce yıllık kültürün etkisi altında ortaya çıkmış Yozgat mutfağının nadide lezzetlerini deneyimleyebilirsiniz.
Ankara - Yozgat otobüs bileti fiyatları, “50 -60 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Ses Turizm, Gülen Turizm, Vangölü, Lüks Erzincan Seyahat” gibi otobüs firmalarının Ankara - Yozgat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Ankara Yozgat otobüs bileti mi aradınız? Ankara Yozgat otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Yozgat otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Öz Sivas Seyahat 50 TL
Esadaş 50 TL
Vangölü Turizm 50 TL
Öz Doğu Kars Turizm 50 TL
Patnos İtimat Turizm 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Yozgat Hakkında
Nüfus:
26,447
Yüzölçümü:
14.074,09 km²
Plaka:
66
Telefon kodu:
(354)
Otogar:
Yozgat Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.