Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al

Gaziantep Yozgat Otobüs Bileti

Gaziantep Yozgat Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 527 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 52dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Yozgat arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Gaziantep Yozgat bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep Yozgat bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep Yozgat otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep Yozgat Otobüs Biletleri

Gaziantep şehri, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan illerinden bir tanesidir. Gaziantep hem ülkenin hem de dünyanın en eski yerleşim noktalarından bir tanesidir. Bunun nedeni şehrin eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktalarından birine kurulmuş olmasından kaynaklanmaktadır.

Şehrin ziyaretçilerin en vazgeçilmez noktalarından biri de Hızır Yaylası’dır.  Doğal güzellikleri ile sizleri büyüleyecek olan bu yayla, her mevsim yeşillikleri içerisinde barındırmaktadır. Bu alan 1994 yılında turizm bölgesi ilan edilmiştir. Aynı zamanda içerisinde tarihi ve kültürel açıda değerli pek çok eseri de barındırmaktadır. Bitki örtüsü nedeni ile ziyaretçilere ilham verdiği söylenmektedir.

Gaziantep ülke sınırları içerisinde ve ülke sınırları dışarısında mutfağı ile de ünlüdür. Ziyaretçilerin bir çoğu baklavalarının tadına yerinde bakmak için sabırsızlanmaktadır.

Gaziantep, Pazar Hamamı da ziyaretçilerinin dikkatini çeken bir başka noktasıdır. Pazar hamamının büyük bir kısmı mimari yapısını olduğu korumaktadır. Bu dönemin mimari yapısının ve kültürünün anlaşılması üzerine etkili olduğu için kültür turizmi açısından öneli bir eserdir.

Yozgat, Türkiye’nin illerinden biri olup, İç Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Bununla birlikte şehrin yalnızca üç ilçe Karadeniz bölgesinin sınırları içerisinde yer alır. Tarihi ve kültürel bakımdan zengin bir şehirdir. Bunun nedeni Anadolu topraklarında yaşamış olan çok sayıda medeniyeti ili kendisine yerleşim merkezi olarak seçmesidir. İlin genelinde Karasal iklim özellikleri görülür. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Fakat, Karadeniz Bölgesi’nin sınırları içerisinde kalan ilçelerinde daha çok Karadeniz ikliminin özellikleri görülür ve nispeten ormanlık alanların oranları daha fazladır.

Ankara İzmir otobüs bileti alımlarınız için de NeredenNereye.com sitemizi kullanabilirsiniz. Gaziantep üzerinden zaman kaybetmeden Yozgat’a gitmek için Metro Turizm, Şanlıurfa Astor Turizm, Süha Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 

Gaziantep Yozgat otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Yozgat otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Yozgat otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 70 TL
Lüks Kahramanmaraş Turizm 70 TL
Süha Turizm 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Yozgat Hakkında
Nüfus:
26,447
Yüzölçümü:
14.074,09 km²
Plaka:
66
Telefon kodu:
(354)
Otogar:
Yozgat Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.