Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al

Kayseri Yozgat Otobüs Bileti

Kayseri Yozgat Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 175 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 13dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. Kayseri Yozgat arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metatur firmasıdır.

Kayseri Yozgat otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Kayseri Yozgat güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Kayseri Yozgat seyahatinize başlamadan önce, Kayseri ve Yozgat hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Kayseri ve Yozgat şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Kayseri Yozgat Otobüs Biletleri

Kayseri - Yozgat Otobüs Bileti
Kayseri, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ülkenin en çok nüfusa sahip 14. noktası olan bir şehirdir. Ülkenin hemen hemen her noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Kayseri Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar üzerinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Kayseri, İç Anadolu Bölgesi’nde yerleşim olarak gelişmiş noktalardan biridir ve aynı bölge içerisinde ne büyük illerden biri olarak kabul edilmektedir. Komşusu olduğu illere karayolu üzerinden geçiş sağlayan bir ulaşım merkezi olan Kayseri Otogarı’nın trafik yükü ve ziyaretçi sayısı özellikle yılın belirli dönemlerinde artış göstermektedir. Bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin temel özelliklerini almış olduğundan Kayseri’de tipik karasal iklimin özellikleri görülmektedir; Şehirde yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve yağışlı olarak geçer. Bu nedenle ilin tarım üretimi bu zorlu iklim koşullarına uyum sağlayabilen tarım ürünlerinden oluşmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak Kayseri Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kapuzbaşı Şelalesi, Ağırnas Yeraltı Şehri, Kayseri Atatürk Evi, Gereme Harabeleri, Derevenk Vadisi, Şeker Gölü, Döner Kümbet, Şahrun Köprüsü, Erciyes Dağı, Karatay Han” gibi şehrin gezilebilecek noktalarını görebilirsiniz. Şehir üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz bir diğer nokta ise Kayseri - Yozgat otobüs bileti satın alarak yolculuk yapabileceğiniz Yozgat ilimizdir.
Kayseri - Yozgat otobüs bileti satın alarak yolculuk gerçekleştirdiğinizde seyahatiniz Yozgat Otogarında son bulur. Otogar üzerinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Yozgat, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan illerinden biridir. Şehirde, bağlı bulunduğu coğrafya nedeni ile tipik karasal iklimin özellikleri görülmektedir; Yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve yağışlı olarak geçmektedir. Bu nedenle şehrin en önemli ekonomik kaynaklarından biri olan tarım, ikliminin izin verdiği tarım ürünleri doğrultusunda gelişim göstermektedir. Yozgat, pek çok Anadolu şehri gibi tarihi boyunca binlerce yıllık medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Anadolu’nun kadim medeniyetlerinin yerleşim noktalarından biri olan Yozgat günümüze bu medeniyetlerden kalan tarihi ve kültürel değerleri ulaştırmayı başarmış bir şehirdir. Kayseri - Yozgat otobüs bileti satın alarak Yozgat Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Behramşah Kalesi, Çapanoğlu Cami, Çeşka Kalesi, Karslıoğlu Konağı, Saraykent Kaplıcaları, Basilica Therma, Kerkenes Harabeleri, Yozgat Müzesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Kayseri - Yozgat otobüs bileti fiyatları, “30 - 40 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. “Metatur” gibi otobüs firmaları Kayseri - Yozgat güzergahı üzerinde sefer düzenlemektedir bu firmaların en uygun Kayseri- Yozgat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


Kayseri Yozgat otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Yozgat otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kayseri Yozgat otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Has Turizm A.Ş. 35 TL
Lüks Kahramanmaraş Turizm 35 TL
Metro Turizm 35 TL
Metatur 35 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
  Yozgat Hakkında
Nüfus:
26,447
Yüzölçümü:
14.074,09 km²
Plaka:
66
Telefon kodu:
(354)
Otogar:
Yozgat Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.