Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
30 TL
Bilet Al
34 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al

Yozgat Kayseri Otobüs Bileti

Yozgat Kayseri Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 175 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 47dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Yozgat Kayseri arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metatur firmasıdır.

Yozgat Kayseri otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Yozgat Kayseri güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Yozgat Kayseri seyahatinize başlamadan önce, Yozgat ve Kayseri hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Yozgat ve Kayseri şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Yozgat Kayseri Otobüs Biletleri

Yozgat - Kayseri Otobüs Bileti
Yozgat, Türkiye’nin iç Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan illerinden biridir. Bağlı bulunduğu coğrafi konumun nedeni ile bölgesinde önemli bir geçiş noktası olan şehrin yolcu sayısını nüfus artışına ve gelişimine bağlı olarak her geçen gün artış göstermektedir. Türkiye’nin pek çok noktasından Yozgat otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Yozgat Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Anadolu’nun pek çok şehrinde olduğu gibi Yozgat ilinin de geçmişi binlerce yıl öncesine kadar uzanmaktadır. Bu durum günümüzde şehir içerisinde doğal güzelliklerin yanı sıra kadim Anadolu uygarlıklarından kalma eserlerin de ziyaretçilerin ilgi odağı olmasını sağlamaktadır. Binlerce yıllık geçmişe sahip olan bu şehirde yapılan çalışmalar her geçen gün tarihin farklı dönemlerinden gizli parçaların gün yüzüne çıkmasına neden olur. İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Yozgat, bağlı bulunduğu coğrafi konumun bir sonucu olarak tipik karasal iklim özellikleri göstermektedir. Şehirde, yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve yağışlı geçtiğinden dolayı şehri ziyaret etmek için en uygun dönem sıcaklıkların artış gösterdiği bahar ve yaz sezonları olarak görülür. Türkiye’nin her herhangi bir noktasından Yozgat otobüs bileti satın alarak Yozgat Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Behramşah Kalesi, Çapanoğlu Cami, Çeşka Kalesi, Karslıoğlu Konağı, Saraykent Kaplıcaları, Basilica Therma, Kerkenes Harabeleri, Yozgat Müzesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Yozgat - Kayseri otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Kayseri’de yolculuğunuz Kayseri Otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kayseri, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve ülkenin en fazla nüfusa sahip on dördüncü şehri olarak bilinen yerleşim merkezidir. Kadim Anadolu uygarlıklarının ticaret yolları üzerinde kurulmuş olan şehir binlerce yıl öncesine uzanan tarihi bir geçmişe sahiptir. Bu nedenle günümüzde şehirde UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan eserler görebilmek mümkündür. Kayseri, binlerce yıllık geçmişi olan bir yerleşim merkezi olmanın getirdiği avantaj ile aynı zamanda kendine özgü zengin bir mutfak kültürüne de sahiptir. Yozgat - Kayseri otobüs bileti satın alarak Kayseri Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kapuzbaşı Şelalesi, Ağırnas Yeraltı Şehri, Kayseri Atatürk Evi, Gereme Harabeleri, Derevenk Vadisi, Şeker Gölü, Döner Kümbet, Şahrun Köprüsü, Erciyes Dağı, Karatay Han” gibi şehrin gezilebilecek noktalarını görebilirsiniz.
Yozgat - Kayseri otobüs bileti fiyatları, “30 - 40 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. “Metatur” gibi otobüs firmaları Yozgat - Kayseri güzergahı üzerinde sefer düzenlemektedir bu firmaların en uygun Yozgat - Kayseri otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Yozgat Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Yozgat Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Yozgat Kayseri otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 30 TL
Metatur 34 TL
Lüks Kahramanmaraş Turizm 35 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Yozgat Hakkında
Nüfus:
26,447
Yüzölçümü:
14.074,09 km²
Plaka:
66
Telefon kodu:
(354)
Otogar:
Yozgat Otogarı
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.