Sakarya Yozgat Otobüs Bileti

Sakarya Yozgat Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 524 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 32dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Sakarya Yozgat arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Yeni Sivas Turizm firmasıdır.

Sakarya Yozgat bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Sakarya Yozgat bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Sakarya Yozgat otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Sakarya Yozgat Otobüs Biletleri

Sakarya, Türkiye’nin her mevsim envai çeşit güzellik sunan şehirlerinden bir tanesidir. Adını Karadeniz’e dökülen Sakarya Nehri’nden alan bu şehir 2000 yılında büyükşehir olmuştur. Sakarya özellikle son dönemde, gölleri, yaylaları, kaplıcaları, kumsalları ile birlikte giderek daha popüler hale gelmiş ve özellikle doğaya aşık gezginler tarafından tercih edilen bir seyahat rotası olmuştur.  Türkiye’nin en yoğun nüfusa sahip yeri olan Marmara Bölgesinde kısa süreli, sakin ve huzurlu tatil arayanlar için Sakarya en güzel seçeneklerden birini sunmaktadır.  Türkiye’nin en güzel yayları arasında gösterilen Sapanca yaylası da bu şehrin sınırları içerisindedir. Marmara Bölgesinde yer alan Sakarya’ya Türkiye’nin hemen hemen her yerinden kolaylıkla karayolu aracılığı ile ulaşım sağlanabilir.

Yozgat, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan şehirlerinden bir tanesidir. Tarihinde Anadolu’da toplu yerleşimin ilk kez gerçekleştirildiği yer olarak bilinmektedir. Çorum, Amasya, Tokat, Sivas gibi iller ile komşuluk içerisinde bulunan Yozgat, İç Anadolu Bölgesinde olması nedeniyle Karasal iklimin etkisinde kalmaktadır. Bu nedenle şehirde yazları sıcak ve kurak geçerken kışları soğuk ve kar yağışlı olarak geçmektedir.  İç Anadolu’nun bu güzel şehriden bir seyahat düzenleyenlerin şehirdeki vakitlerini doldurmadan önce, “Yozgat Saat Kulesi, Basilica Therma, Çapanoplu Camii, Yozgat Müzesi, Kerkenes Harabeleri, Karslıoğlu Konağı, Karabıyık Köprüsü, Akmağdeni Ormanları, Behramşah Kalesi, Yozgat Çamlığı Milli Parkı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görmelerini tavsiye ederiz. Yozgat’a Türkiye’nin her noktasından ulaşım sağlamak pek mümkün olmasa da özellikle büyük şehirlerde çeşitli otobüs firmalarının düzenlemiş olduğu seferlerden Yozgat otobüs bileti alarak yolculuk yapabilirsiniz. Sakarya’dan Yozgat’a en kısa sürede ulaşmak içinse en uygun Sakarya – Yozgat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Sakarya Yozgat otobüs bileti mi aradınız? Sakarya Yozgat otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Sakarya Yozgat otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Gülen Turizm 80 TL
Öz Sivas Seyahat 90 TL
Yeni Sivas Turizm 92 TL
Metro Turizm 95 TL
Ses Turizm 445 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Sakarya Hakkında
Nüfus:
917,373
Yüzölçümü:
4.880,19 km²
Plaka:
54
Telefon kodu:
(264)
Otogar:
Sakarya Otogarı
  Yozgat Hakkında
Nüfus:
26,447
Yüzölçümü:
14.074,09 km²
Plaka:
66
Telefon kodu:
(354)
Otogar:
Yozgat Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.