Yolcu Sayısı
1

Tüm Diyarbakır Seferleri

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Diyarbakır otogarı

  • Diyarbakır(412) 222 15 50 / 279

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Diyarbakır şehrine günlük toplam 29 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Diyarbakır için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.

En fazla tercih edilen Antalya → Diyarbakır güzergahında günlük ortalama 14 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 850 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Antalya → Diyarbakır otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.

Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise İzmir → Diyarbakır güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 1100 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 12 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve İzmir → Diyarbakır otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.

Samsun → Diyarbakır güzergahı ise bu şehre otobüs bileti bulabileceğiniz bir diğer popüler rotalardan biridir. Günlük ortalama 10 otobüs seferinin düzenlendiği bu rota üzerinde otobüs bileti için ödeyeceğiniz ortalama fiyat 700 TL’dir. Online Samsun → Diyarbakır otobüs bileti için yukarıdaki arama motoruna gideceğiniz güzergahı ve sefer tarihinizi ekleyerek arama başlatmanız yeterlidir. NeredenNereye.com sizin için en uygun biletleri listeleyecektir.

Hatay → Diyarbakır güzergahı özellikle çevre şehirlerden talep gören bir diğer seyahat rotasıdır. İstanbul (Anadolu), Mardin, Nusaybin, Cizre, Antakya, Suluova ve Manavgat gibi birçok çevre il ve ilçeden bu şehre otobüs bileti aranmaktadır. Hatay → Diyarbakır güzergahında ortalama bilet fiyatları 600 TL’dir. Bu güzergahta birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Günlük ortalama sefer sayısı ise 8 olarak belirlenmiştir.

NeredenNereye.com ile ulusal ve yerel yüzlerce otobüs firması arasından binlerce rota için ucuz otobüs bileti bulabilmeniz mümkün. Düzce → Diyarbakır otobüs bileti de bu güzergahlardan biridir. Gün içerisinde 7 sefer düzenlenen bu rotada ortalama otobüs bileti fiyatları 130 Türk Lirası civarındadır. Bilet fiyatları ve sefer saatleri güncel bilgisi için yukarıdaki arama motorundan seyahat tarihiniz ile birlikte arama yapabilir ve sizin için en uygun seferi seçebilirsiniz. Ayrıca Dörtyol → Diyarbakır, Erzin → Diyarbakır, İskenderun → Diyarbakır, Birecik → Diyarbakır gibi güzergahlar içinde otobüs bileti bulabileceğinizi unutmayın.

Tutak → Diyarbakır otobüs bileti alarak yola çıkmadan önce “Otogarlar” sayfamızdan kalkış ve varış duraklarınızı inceleyebilirsiniz. Böylece yola çıkmadan hangi otogarları kullanacağınızı öğrenmiş olursunuz. Tutak → Diyarbakır otobüs fiyatları 58 TL civarında olup, firmadan firmaya ve yılın farklı aylarına göre değişiklik göstermektedir.

NeredenNereye.com ile Bursa → Diyarbakır otobüs bileti dahil binlerce güzergahta biletinizi 12 aya varan taksitlerle alabileceğinizi biliyor muydunuz? Türkiye’nin her köşesinden yüzlerce otobüs firması ve binlerce güzergah için uygun fiyatlı otobüs bileti bulabilir, 12 aya varan taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz. Bursa → Diyarbakır otobüs bileti için fiyatlar 1140 TL ve günlük sefer sayısı ortalama 5 civarındadır.

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Diyarbakır şehrine günlük toplam 4 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Diyarbakır için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.

En fazla tercih edilen Beyşehir → Diyarbakır güzergahında günlük ortalama 4 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 100 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Beyşehir → Diyarbakır otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.

Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Siverek → Diyarbakır güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 150 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 4 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Siverek → Diyarbakır otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr