Diyarbakır otobüs bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Tüm Diyarbakır Seferleri

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Diyarbakır şehrine günlük toplam 26 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Diyarbakır için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.


En fazla tercih edilen Osmaniye - Diyarbakır güzergahında günlük ortalama 25 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 69 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Osmaniye - Diyarbakır otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.


Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Gaziantep - Diyarbakır güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 49 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 22 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Gaziantep - Diyarbakır otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.


Baykan - Diyarbakır güzergahı ise bu şehre otobüs bileti bulabileceğiniz bir diğer popüler rotalardan biridir. Günlük ortalama 20 otobüs seferinin düzenlendiği bu rota üzerinde otobüs bileti için ödeyeceğiniz ortalama fiyat 39 TL’dir. Online Baykan - Diyarbakır otobüs bileti için yukarıdaki arama motoruna gideceğiniz güzergahı ve sefer tarihinizi ekleyerek arama başlatmanız yeterlidir. NeredenNereye.com sizin için en uygun biletleri listeleyecektir.


Tarsus - Diyarbakır güzergahı özellikle çevre şehirlerden talep gören bir diğer seyahat rotasıdır. İyidere, Silvan, Kahta, Horasan, Siirt, Sivas ve Kırıkhan gibi birçok çevre il ve ilçeden bu şehre otobüs bileti aranmaktadır. Tarsus - Diyarbakır güzergahında ortalama bilet fiyatları 73 TL’dir. Bu güzergahta birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Günlük ortalama sefer sayısı ise 19 olarak belirlenmiştir.


NeredenNereye.com ile ulusal ve yerel yüzlerce otobüs firması arasından binlerce rota için ucuz otobüs bileti bulabilmeniz mümkün. Ceyhan - Diyarbakır otobüs bileti de bu güzergahlardan biridir. Gün içerisinde 18 sefer düzenlenen bu rotada ortalama otobüs bileti fiyatları 71 Türk Lirası civarındadır. Bilet fiyatları ve sefer saatleri güncel bilgisi için yukarıdaki arama motorundan seyahat tarihiniz ile birlikte arama yapabilir ve sizin için en uygun seferi seçebilirsiniz. Ayrıca Ceyhan - Diyarbakır, Ceyhan - Diyarbakır, Ceyhan - Diyarbakır, Ceyhan - Diyarbakır gibi güzergahlar içinde otobüs bileti bulabileceğinizi unutmayın.


Adapazarı - Diyarbakır otobüs bileti alarak yola çıkmadan önce “Otogarlar” sayfamızdan kalkış ve varış duraklarınızı inceleyebilirsiniz. Böylece yola çıkmadan hangi otogarları kullanacağınızı öğrenmiş olursunuz. Adapazarı - Diyarbakır otobüs fiyatları 142 TL civarında olup, firmadan firmaya ve yılın farklı aylarına göre değişiklik göstermektedir.


NeredenNereye.com ile Şanlıurfa - Diyarbakır otobüs bileti dahil binlerce güzergahta biletinizi 12 aya varan taksitlerle alabileceğinizi biliyor muydunuz? Türkiye’nin her köşesinden yüzlerce otobüs firması ve binlerce güzergah için uygun fiyatlı otobüs bileti bulabilir, 12 aya varan taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz. Şanlıurfa - Diyarbakır otobüs bileti için fiyatlar 35 TL ve günlük sefer sayısı ortalama 14 civarındadır.


Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Diyarbakır şehrine günlük toplam 13 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Diyarbakır için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.


En fazla tercih edilen Ereğli (Konya) - Diyarbakır güzergahında günlük ortalama 12 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 102 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Ereğli (Konya) - Diyarbakır otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.