İzmir Diyarbakır Otobüs Bileti

İzmir Diyarbakır Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 140,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1422 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 16sa 5dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 10 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Diyarbakır arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Star Diyarbakır firmasıdır.

İzmir Diyarbakır bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Diyarbakır bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Diyarbakır otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Diyarbakır Otobüs Biletleri

 İzmir Diyarbakır Çorum otobüs bileti mi aradınız? İzmir Diyarbakır otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 Doğu Anadolu Bölgesi'nin en önemli şehirlerinden biri olan Diyarbakır'a gitmek için sitemiz üzerinden İzmir Diyarbakır Otobüs Bileti alabilirsiniz. Kültürlerin eşiği niteliğindeki Diyarbakır, içerisinde sayısız tarihi cami, kilise ve sinagog barındırmaktadır. Ayrıca şehir bünyesinde önemli kervansaraylar, medreseler ve müzeler barındırır. Kendine has kültürü ile Diyarbakır, yöresel bir tatil yapmak isteyen binlerce turist tarafından her sene ziyaret edilmektedir. Diyarbakır ayrıca zengin mutfak kültürü ile bilinir. Şehre özgü onlarca yemek yöre halkı ve turistler tarafından ilgi görmekte ve Diyarbakır gastronomi alanında önemli bir yere sahip olmaktadır.
Sitemiz aracılığı ile İzmir Diyarbakır Otobüs Bileti alabilir ve seyahatinizi planlayabilirsiniz. İzmir ve Diyarbakır arasında otobüs seferleri düzenleyen bir çok firma vardır. Bunlardan en önemlileri Star Diyarbakır Turizm, Öz Diyarbakır Turizm, Batman Turizm, Özlem Diyarbakır Turizm ve Has Diyarbakır Turizm'dir. Sitemiz aracılığı ile alacağınız İzmir Diyarbakır Otobüs Bileti ile Diyarbakır seyahatinizi en uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yolculuk süresi 21 ila 22 saat arasında değişkenlik göstermektedir. Sitemizde yönlendirmeler aracılığı ile onlarca firma seçeneği bulabilir ve seyahatinizi en uygun şekilde planlayabilirsiniz. En güvenli ve en uygun ücret seçeneklerine sahip olan sitemiz aracılığı ile yolculuğunuzu en rahat şekilde ve kafanızda soru işaretleri olmadan planlayabilirsiniz. Sizlerde otobüs biletlerinizi firmaların şubelerine gitmeden almak istiyorsanız web sitemizi kullanarak otobüs biletlerinizi hemen alabilirsiniz.

İzmir Diyarbakır otobüs bileti mi aradınız? İzmir Diyarbakır otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Diyarbakır otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lüks Batman Seyahat 130 TL
Can Diyarbakır Turizm 150 TL
Star Batman 150 TL
Yeni Diyarbakır 150 TL
Star Diyarbakır 150 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Diyarbakır Hakkında
Nüfus:
1,607,437
Yüzölçümü:
15.204,00 km²
Plaka:
21
Telefon kodu:
(412)
Otogar:
Diyarbakır Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.