Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
123 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
135 TL
Bilet Al
135 TL
Bilet Al

Diyarbakır İzmir Otobüs Bileti

Diyarbakır İzmir Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 119,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1422 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 16sa 9dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Diyarbakır İzmir arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Star Diyarbakır firmasıdır.

Diyarbakır İzmir otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Diyarbakır İzmir otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Diyarbakır İzmir otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Diyarbakır İzmir Otobüs Biletleri

Diyarbakır İzmir otobüs bileti mi aradınız? Diyarbakır İzmir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
İzmir, Türkiye’nin 81 ilinden bir tanesidir. Bununla birlikte sahip olduğu ekonomik büyüklük ve nüfus yoğunluğu bakımından Türkiye’nin en büyük üçüncü şehri olma özelliğini taşımaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye sınırları içerisinde pek rastlanmayan doğal limanları bünyesinde barındırmakta ve bu açıdan önemli bir denizyolu ulaşımı merkezi haline gelmiştir. Şehirde her yıl, uluslararası bir fuar olan İzmir Enternasyonal Fuar’ı düzenlenmektedir. 
İzmir Türkiye’nin Ege bölgesinde yer almaktadır. Aynı zamanda kendine özgü doğal güzellikleri ile de turizm açısından gelişmiştir. İzmir şehri coğrafi olarak Ege bölgesinde yer almaktadır. Konumu dolayısı ile Akdeniz ikliminin özelliklerini taşır. Şehirde, yazları sıcak ve kurak kışları ise ılık ve yağışlı geçmektedir. Genel bitkisi örtüsü makidir. Akdeniz bitki örtüsü ve yükseltisinin az olması nedeni ile şehirde tarım kolay hale gelmiş ve gelişmiştir. 
İzmir sahip olduğu tarihi zenginlik bakımından da gözde olan bir şehirdir. Bunda sahip olduğu coğrafi özelliklerin katkısı büyük olmuştur. Özellikle antik dönem batı medeniyetlere ev sahipliği yapan şehirde aynı dönemlere ait tarihi kalıntılara rastlamak oldukça olağandır.
Diyarbakır’dan İzmir’e zaman kaybetmeden Metro Turizm, Pamukkale, Nilüfer Turizm gibi ülkenin en sevilen otobüs firmaları ile yolculuk etmek için www.neredenenereye.com üzerinden İzmir otobüs biletinizi alabilirsiniz.
Diyarbakır İzmir otobüs bileti mi aradınız? Diyarbakır İzmir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Diyarbakır İzmir otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lüks Batman Seyahat 120 TL
Star Batman 120 TL
Has Diyarbakır 120 TL
Can Diyarbakır Turizm 123 TL
Yeni Diyarbakır 130 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Diyarbakır Hakkında
Nüfus:
1,607,437
Yüzölçümü:
15.204,00 km²
Plaka:
21
Telefon kodu:
(412)
Otogar:
Diyarbakır Otogarı
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.