Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
127 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al

Antalya Diyarbakır Otobüs Bileti

Antalya Diyarbakır Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1082 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 15dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 9 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Diyarbakır arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Star Batman firmasıdır.

Antalya Diyarbakır otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Antalya Diyarbakır güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Antalya Diyarbakır seyahatinize başlamadan önce, Antalya ve Diyarbakır hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Antalya ve Diyarbakır şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Antalya Diyarbakır Otobüs Biletleri

 Antalya Diyarbakır otobüs bileti mi aradınız? Antalya Diyarbakır otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Ülkemizin Doğu Anadolu bölgesinde yer alan nadide şehirlerimizden biri olan Diyarbakır’ı merak ediyorsanız ya da Diyarbakır’a gitmeniz gerekiyorsa o zaman yapmanız gereken şey bulunduğunuz şehirden Diyarbakır’a sefer düzenleyen otobüs firmaları ile iletişime geçmek olacaktır.
Antalya – Diyarbakır otobüs biletleri ve bu biletlerin fiyatları ile ilgili bir araştırma yaparak gitmek istediğiniz tarihte sizin için sefer düzenlemekte olan firma ile iletişim sağlayabilirsiniz. Sağlayacak olduğunuz bu iletişim sayesinde hem bütçenizi sarsmayacak hem de kendiniz için son derece kaliteli bir tercih yapmış olacaksınız. Diyarbakır’da gezip görülecek yerler arasında en önemlisi Diyarbakır Kalesi’dir. Diyarbakır’daki tarihi dokuyu hissetmek için hanlar, hamamlar, kaleler, medreseler ve camileri ziyaret edebilirsiniz. Antalya – Diyarbakır otobüs firmaları ile ilgili yapacak olduğunuz araştırmadan sonra sizin için uygun olan firma ile yolculuk yapmayı tercih edebilirsiniz. Antalya’dan Diyarbakır’a giderken sizin için seferler düzenleyen firmaları Van Gölü, Öz Diyarbakır, Batman Seyahat,  Has Diyarbakır ve Star Batman olarak sıralayabiliriz. Bu otobüs firmalarından istediğiniz biri ile Diyarbakır’a olan seyahatinizi güvenli ve konforlu bir şekilde gerçekleştirme imkânına sahip olabilirsiniz. Sahip olacağınız bu imkân sayesinde kendiniz için ve bütçeniz için doğru bir karar vermiş olacaksınız. Bu sayede Diyarbakır’a gerçekleştireceğiniz seyahat sizin için çok daha keyifli bir hâl alacaktır. Bu keyif ile birlikte memnun kalma olasılığınız çok daha fazla olacaktır. 

Antalya Diyarbakır otobüs bileti mi aradınız? Antalya Diyarbakır otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Diyarbakır otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Vangölü Turizm 127 TL
Lüks Batman Seyahat 130 TL
Star Batman 130 TL
Yeni Diyarbakır 130 TL
Star Diyarbakır 130 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Diyarbakır Hakkında
Nüfus:
1,607,437
Yüzölçümü:
15.204,00 km²
Plaka:
21
Telefon kodu:
(412)
Otogar:
Diyarbakır Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.